Προς το περιεχόμενο

Intenso Tablet?


stratigos24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το 3g stick με ποιο τρόπο λειτουργεί? Αν έχει κανείς την λύση ασ την πει ρε παιδιά. Όσο και να το πάλεψα με ένα της vodafone 

δεν κατάφερα τίποτα. Από κάπου προφανώς θα πρέπει να περαστούν οι ρυθμίσεις του apn και να ανοίξουν τα data

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Είναι ασφαλής η φόρτιση μέσω της microUSB; Όχι συνδεδεμένο σε pc (0,5Α) αλλά σε USB αντάπτορα ρεύματος με έξοδο 1Α.Έστειλα mail στην intenso,αλλά ακόμα απαντάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σας. Εχω παρει και γω το Intenso 814, απο τα Public, και το πηρα στα χερια μου πριν μια βδομαδα, το ειχε αρχικα ο αδερφος μου για 2-3 βδομαδες, και απλα καθοτανε, μιας και βρισκομαστε σε αλλες πολεις, τωρα ευκαιρησα και το πηρα.

Αρχικα, το προβλημα μου ειναι οτι σε λευκο φοντο κανει εκεινα τα τρεμουλα....

Εστειλα μαιλ το πρωι στα Παμπλικ, αναμενω ενημερωση, αλλιως Δευτερα μεσημερι τηλεφωνο.

Απο κει και περα, μερικες συμβουλες απ οσους γνωριζουν:

1) Θελω να βαλω εξτρα καρτα. Ειδα οτι παιρνει μεχρι 16 γιγα, ποια προτεινετε?

2) Εχω κατι αρχεια σε μορφη .flv , αλλα δεν μου τα παιζει, κατεβασα και εναν player, αλλα ουτε και με αυτον παιζει, ξερει κανεις καποιον αλλον τροπο??

3) Ζελατινες σε νορμαλ τιμη. ή καποιες που απο αλλα μοντελα να ταιριαζουν υπαρχουν? Γιατι ειδα τις 2 ζελατνες 12-13€.....  :confused:

 

Αυτα τα λιγα για αρχη.....Κατα τ αλλα, εμενα ως τωρα μου φαινεται μια χαρα, για απλο σερφαρισμα..Αν καταφερω να διαβαζω κιολας, θα ναι τελειο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...