Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>Τι να σου πω, εγώ τουλάχιστον δεν το έχω ακούσει. Βέβαια το game αυτό είναι ένα μάτσο χάλια στο pc γενικότερα. </p>

επειδή όμως με έβαλες σε σκέψεις , είπα να το ξαναπεράσω από πάνω και το πρόβλημα λύθηκε!!! 3 μέρες το παλεύω ρε φίλε κόντεψα να το σπάσω!!! Thnx anyway.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

<p>Είναι originale τα παιχνίδια; :devil:</p>

εσυ κάτι ξέρεις... Δν την ξαναπατώ όμως ...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως ανανέωσες το direct-x. Λογικά από τα αρχεία του set-up του COD. Εγώ θα σου πρότεινα να κατεβάζεις από την Microsoft τον Link.png Site: updater έτσι ώστε να περνάς όσα dll λείπουν απλά και όμορφα και έτσι δεν θα χρειάζεται να ξανανοιαστείς για το directx.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

call of duty-ghosts fix errors

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν θα μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος με το συγκεκριμένο παιχνίδι.Μόλις πάω να το "τρέξω' μου εμφανίζει ένα μήνυμα σχετικά με το directx.Ενώ έχω directx 11 μου βγάζει σφάλμα.Όσο για τη μνήμα έχω 6GB.Η κάρτα γραφικών είναι η ATI RADEON HD 4890.Όποιος έχει καμιά ιδέα-λύση,δεκτή.Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως ανανέωσες το direct-x. Λογικά από τα αρχεία του set-up του COD. Εγώ θα σου πρότεινα να κατεβάζεις από την Microsoft τον Link.png Site: updater έτσι ώστε να περνάς όσα dll λείπουν απλά και όμορφα και έτσι δεν θα χρειάζεται να ξανανοιαστείς για το directx.  

απο Microsoft το κατεβασα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

call of duty-ghosts fix errors

 

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν θα μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος με το συγκεκριμένο παιχνίδι.Μόλις πάω να το "τρέξω' μου εμφανίζει ένα μήνυμα σχετικά με το directx.Ενώ έχω directx 11 μου βγάζει σφάλμα.Όσο για τη μνήμα έχω 6GB.Η κάρτα γραφικών είναι η ATI RADEON HD 4890.Όποιος έχει καμιά ιδέα-λύση,δεκτή.Ευχαριστώ.

Το πρόβλημα είναι ότι η 4890 υποστηρίζει μέχρι directX10.1 και εσύ πας να την κάνεις frankstein DirectX11. Βάλε το 10 και ξαναδοκίμασε! ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπερα παιδια,
εγκατεστησα το call of duty ghosts, και οταν πηγα να το ανοιξω μου εμφανισε το παρακατατω μηνυμα, ξερετε πως να το διορθωσω??

 

Ευχαριστω πολυ.

post-278205-0-67766500-1480890278_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

εγκατεστησα το call of duty ghosts, και οταν πηγα να το ανοιξω μου εμφανισε το παρακατατω μηνυμα, ξερετε πως να το διορθωσω??

 

Ευχαριστω πολυ.

μάλλον αλτσχάιμερ έχει τούτος εδώ..μέσα σε 5 ώρες το ξέχασε ότι είχε γράψει ήδη.

To forum δε βοηθάει για πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών.

οπότε google is your friend

ο σκληρος σου δισκος ποσο free space εχει?

αλήθεια τώρα;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την λύση την έγραψα, πρέπει να τρέξεις το παιχνίδι ως διαχειριστής(Run as administrator) επειδή προφανώς το έχεις εγκαταστήσει στον C:(System drive).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...