Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια επειδη πολλα εχω ακουσει για τα requirements του παιχνιδιου,με windows 8/i7 4700mq 2,4 up to 3,4/nvidia geforce 745m/8 ram θα μπορεσω να το παιξω και αν ναι τι settings μου προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά παίζω το campaign του ghosts και θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι όντως τόσο βαρύ γιατί πρώτη φορά που η gpu μου (asus r9 280x) έφτασε τούς 65 βαθμούς 

Και 70 να φτάσει μην αγχώνεσαι. Φυσιολογικό είναι και οι κάρτα δεν πρόκειτε να πάθει τίποτα αν είναι κάτω από 85 βαθμούς. Και σε μένα με Asus R9 280X με θερμοκρασία δωματίου 34-35 πάει στους 72-75 βαθμούς στο συγκεκριμένο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παίζω το campaign του ghosts και θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι όντως τόσο βαρύ γιατί πρώτη φορά που η gpu μου (asus r9 280x) έφτασε τούς 65 βαθμούς 

 

Παραπάνω από μια χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα σε ολους , 

 

Προχθες αγορα το συγκεκριμενο παιχνιδι , ανοιγοντας το παρατηρησα οτι δεν υπαρχει το key code . Εχει τυχει σε καποιον αντιστοιχο περιστατικο? Και τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση ?

 

 

Ευχαριστω !!!

post-81736-0-94956300-1412792982_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλησπερα σε ολους , 

 

Προχθες αγορα το συγκεκριμενο παιχνιδι , ανοιγοντας το παρατηρησα οτι δεν υπαρχει το key code

Το επιστρέφεις από εκεί που το αγόρασες, εξηγώντας το πρόβλημα, και ζητάς αντικατάσταση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους , 

 

Προχθες αγορα το συγκεκριμενο παιχνιδι , ανοιγοντας το παρατηρησα οτι δεν υπαρχει το key code . Εχει τυχει σε καποιον αντιστοιχο περιστατικο? Και τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση ?

 

 

Ευχαριστω !!!

Mηπως πρεπει να ξυσεις εκει στην επιφανεια που σου δειχνει για να αποκαλυφθει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδια τα χριστουγεννα θα παρω νεο gaming pc που καποιοι απο εσας με βοηθησατε να την φτειαξω λοιπον στιγμης το παλιο μου pc εχει geforce 210      AMD athlon 64 X2 dual core 4200+ 2.21GHz

και η RAM μου ειναι 2gb μεχρι να παρω το pc αυτα τα χαρακτηριστηκα θα αντεξουν το call of duty ghosts?? επισης εχω ακουσει οτι μπορεις να παιξεις το game απο ram 4GB + αληθεια ειναι?

 

Με αυτο το pc εχω παιξει tomb raider 2013 call of duty black ops 2,1 mw3 mw2 και ολα Okay οχι βεβαια οχι full graphic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Call of Duty Ghosts sound

 

Παιδες τα φωτα σας παλι παρακαλω..... εχω περασει το CALL OF DUTY GHOSTS και στο ξεκινημα στο πρωτο intro(kai λογικα και στα επομενα cutscenes) δεν εχω καθολου ηχο.... μετα οταν αρχιζει το παιχνιδι ολα ειναι κομπλετανς..... . Το σύστημα μόλις το έστησα (ASUS LAPTOP N551JM WIN7 ultimate 64bit) και πέρασα ΟΛΟΥΣ τους πιο πρόσφατους drivers τα specs μου ειναι εδω ------> http://www.thelab.gr/topic/142969-lad-και-low-perfomance-σε-pes-13/

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...