Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

στο MP πρέπει να έπαιξα ένα 2ωρο το πρωί χωρίς να κολλήσει το παιχνίδι..τουλάχιστον,κάτι είναι και αυτό..

Αλλά δεν με βολεύει το fov,δεν αλλάζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτιδηποτε βαλεις στον φακελο του steam που αλλαζει ,γραφικα fov ,sweetfx etc θα εχει σαν αποτελεσμα το steam να το δει σαν hacking και ο λογαριασμος θα παγωσει για καποια ωρα -ωρες ακομα και αν απεγκαταστησετε τελειως ολα τα games και το steam μαζι και το ξαναβαλετε απο την αρχη .Μου ειχε συμβει με το aliens colonial marines .Δεν θυμαμαι αν ειχα γραψει στο steam για το προβλημα και το ειδαν στον λογαριασμο μου γιατι τους το ειχα περιγραψει και μου το ελευθερωσανε .Μπορει και απο μονο του να ξεμπλοκαρε ,παντως μην το επιχειρειτε γενικα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτιδηποτε βαλεις στον φακελο του steam που αλλαζει ,γραφικα fov ,sweetfx etc θα εχει σαν αποτελεσμα το steam να το δει σαν hacking και ο λογαριασμος θα παγωσει για καποια ωρα -ωρες ακομα και αν απεγκαταστησετε τελειως ολα τα games και το steam μαζι και το ξαναβαλετε απο την αρχη .Μου ειχε συμβει με το aliens colonial marines .Δεν θυμαμαι αν ειχα γραψει στο steam για το προβλημα και το ειδαν στον λογαριασμο μου γιατι τους το ειχα περιγραψει και μου το ελευθερωσανε .Μπορει και απο μονο του να ξεμπλοκαρε ,παντως μην το επιχειρειτε γενικα ..

για τα graphic injections μου λειτουργούν όμορφα τα παιχνίδια,χωρίς θέμα,σε όσα βάζω δηλαδή,δεν τα φοβάμαι αυτά..

 

Αλλά το FOV είναι ένα θέμα και ακριβώς γιαυτό φοβάμαι να το πειράξω.Στην clan που είμαι,μου επιβεβαίωσαν ότι ''ανακοίνωσαν''  ότι όποιος χρησιμοποιήσει το πρόγραμμα για το fov δεν θα φάει ban..Βέβαια δεν τους εμπιστεύομαι ιδιαίτερα ,μιας και το cod community αποτελείται από παιδιά 15χρονών ή κόσμο που δεν ξέρει να λύσει τέτοια θέματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι δυνατόν να υπάρχει ένα fixed FoV και να μην σε αφήνει να το πειράξεις ; Πόσο δύσκολο μπορεί να είναι πια αυτό το option στα settings..Έστω να μπορείς να το αλλάξεις μέσα από το cfg αρχείο του παιχνιδιού ρε παιδί μου, αν το θεωρούν τόσο πολύ κόπο να το βάλουν στα In-Game settings.Αλλά αυτά τα προβλήματα φέρνουν τα console ports.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι δυνατόν να υπάρχει ένα fixed FoV και να μην σε αφήνει να το πειράξεις ; Πόσο δύσκολο μπορεί να είναι πια αυτό το option στα settings..Έστω να μπορείς να το αλλάξεις μέσα από το cfg αρχείο του παιχνιδιού ρε παιδί μου, αν το θεωρούν τόσο πολύ κόπο να το βάλουν στα In-Game settings.Αλλά αυτά τα προβλήματα φέρνουν τα console ports.

he spoke the truth !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος δεν laggarei κερδιζει.αν δουλευε σωστα σε ολους τους παικτες το connection να εβλεπα τι αποτελεσμα θα εβγαζαν μερικοι.αφου οι μισοι κολλανε εννοειτε οτι καποιοι κερδιζουν απο αυτο.Μπραβο ρε activision καταφερες με χειροτερη μηχανη γραφικων να laggarei το συμπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...