Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μάλλον για εκει με βλεπω, τουλαχιστον δοκιμασα την beta και ξερω τι θα περιμενω

Αν αυτο που ειδες στην Beta ειναι αυτο που θα περιμενεις βραστα ..Φιλικη συμβουλη ,μην ακους δεξια αριστερα ποιος θα σου πει τι να αγορασεις .Ο καθενας θα πει το μακρυ και το κοντο του αναλογα με το πως τον πηγαινει το καθε παιχνιδι αυτο ειναι το μονο σιγουρο .Κατσε κανε μια ερευνα μικρη σε διαφορα sites και παρε αυτο που σου αρεσει πιο πολυ .Τo cod και το bf4 ειναι games με κανονικα οπλα ,το titanfall ειναι παιχνιδι σαν halo ενα πραγμα με στοιχεια cod .

Εισαι το χαρακτηριστικο παραδειγμα ατομου στο οποιο αναφερομουν πριν μερες οταν εξηγουσα σε καποιους για ποιο λογο συγκρινονται bf4 ,titanfall και mmo οταν καποιος θελει να διαθεσει χρηματα για να αγορασει ενα παιχνιδι .Απλα δες και η παρεα σου με τι ασχολειται γιατι για μενα το titanfall xωρις παρεα δεν ...Παντως μην πας να δωσεις για κανενα λογο 50 ευρω για το titanfall αν θες την γνωμη μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν αυτο που ειδες στην Beta ειναι αυτο που θα περιμενεις βραστα ..Φιλικη συμβουλη ,μην ακους δεξια αριστερα ποιος θα σου πει τι να αγορασεις .Ο καθενας θα πει το μακρυ και το κοντο του αναλογα με το πως τον πηγαινει το καθε παιχνιδι αυτο ειναι το μονο σιγουρο .Κατσε κανε μια ερευνα μικρη σε διαφορα sites και παρε αυτο που σου αρεσει πιο πολυ .Τo cod και το bf4 ειναι games με κανονικα οπλα ,το titanfall ειναι παιχνιδι σαν halo ενα πραγμα με στοιχεια cod .

Εισαι το χαρακτηριστικο παραδειγμα ατομου στο οποιο αναφερομουν πριν μερες οταν εξηγουσα σε καποιους για ποιο λογο συγκρινονται bf4 ,titanfall και mmo οταν καποιος θελει να διαθεσει χρηματα για να αγορασει ενα παιχνιδι .Απλα δες και η παρεα σου με τι ασχολειται γιατι για μενα το titanfall xωρις παρεα δεν ...Παντως μην πας να δωσεις για κανενα λογο 50 ευρω για το titanfall αν θες την γνωμη μου .

 

ναι συμφωνώ με αυτά που λες γι'αυτό ρωτάω και την άποψη σας, γενικά το titanfall το περίμενα καλύτερο απο τα βιντεο που είχα δει πριν να βγεί η beta, στην αρχή που το δοκιμασα στην beta με ξενέρωσε λιγο απο την αποψη οτι μου φανηκε οτι μπορει να το βαρεθω ευκολα. Απο την αλλη η beta ειχε λιγο υλικο οποτε δεν μπορω να βγαλω ασφαλες συμπερασμα και γενικα σαν gameplay μου αρεσε το παιχνιδι.

Επειτα αν το παρω θα ειναι στα 30-35 με cd-key online και οχι retail 50€

 

Για "καλη" μου τυχη να πω οτι εχει στο steam free to play to multiplayer του ghosts και τωρα που το δοκιμάζω εχω να πω σαν μια πρωτη επαφή τα γραφικα μου φαινονται χειροτερα απο black ops 2 και mw3, ειναι γεματο σε wallhack,aimbots και στις μισες πιστες βγαίνεις γιατι δεν εχει νοημα.

Πάντως οι πιστες του multiplayer ειναι ωραια σχεδιασμένες αλλα πραγματικα τα γραφικα φαινονται pixeliasmena, δεν κρασάρει αλλα οντως τρωει κολληματα και εχει κατι fps drops

Γενικα απογοητευση δεν αξιζει ουτε στη μιση τιμη που το εχουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εβαλε το steam για περιορισμενο χρονικο διαστημα να παιξεις online τσαμπε;μπηκα σημερα και μ ελεγε οτι εχουν απομεινει 9 ωρες για το multiplayer..και τωρα κατεβαζω το παιχνιδι για να δω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειρότερη διαφήμιση του κάνουν που το βάλαν σε free weekend. Μπαίνεις μέσα λες τι μ@@@ια είναι αυτή, τρως στην μάπα και hackers στα μίσα games που παίζεις και ησυχάζεις! :P

Πραγματικά κρίμα τα 40 ευρώ που έδωσα, μπορεί να το έλιωσα ένα μήνα αλλά τόσο κράτησε. Τεράστια απάθεια από την Infinity-Activision σε σχέση με το pc port το οποίο δεν έχει δει καμία ουσιαστική βελτίωση από τότε που κυκλοφόρησε. Απλά απαράδεκτοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο αυτο το κομματι και μπορει να συμφωνησω και εγω...

η ''προσφορα του ελευθερου gaming'' παντως ισχυει ετσι;

ξερεις αν πρεπει να το κατεβασεις απο το steam το παιχνιδι;ή κανει και απο τον θειο μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το δοκιμαζω απο χτες, αυτο με τους cheaters απορω πως και δε το εχουν φτιαξει, επισης ειναι βλακεια που δεν βλεπεις το ping σου,εγω πρεπει να εχω αρκετο γιατι βλεπω στο kill cam οτι με βαραει πριν τον δω εγω, ενω εγω πριν πεθανω τον βλεπω κανονικα και υποτιθεται οτι τον χτυπαω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει από τον θείο σου.

ναι το ειδα πριν,γτ το ειχα ηδη απο τον θειο μου και το δοκιμασα,,δεν πειραζει σε 2 ωριτσες θαχει κατεβει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιξα και γω το game 1,5 μέρα που ήταν free. Μου άφησε άσχημες εντυπώσεις.

Απαράδεκτο lvl design με τεράστιες δαιδαλώδεις πίστες. Η χαρά του camper :P

Πολύ κακό και το performance σε σχέση με άλλα cod που έχω παίξει τελευταία.

Και βέβαια full στο lag όπως είθισται να έχουν τα games της infinity ward που δεν υποστηρίζονται απο dedicated servers...

Κοντολογίς, παλι καλά που τη γλιτώσαμε και δε το πήραμε! Με titanfall και blops 2 θα τη βγάλουμε φέτος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε guys,ξερει κανεις γτ πεφτουν τα fps στο game οταν παιζω με θερμαλ?

κανονικα βγαζει 85-90 κ μολις σημαδεψω με θερμαλ παει 35-45,wtf δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι με κατώτερο σύστημα απο το δικό σου και δεν είχα τέτοιο θέμα.

Ποιούς drivers έχεις?

τους 14.1 beta....ποσο σου βγαζει εσενα?δηλαδη οταν σημαδευεις με θερμαλ ειναι ιδια τα fps?

οριστε ποσοι ακομα ειναι με το ιδιο προβλημα :S  http://steamcommunity.com/app/209170/discussions/0/648811126670345892/?l=greek

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τους 14.2 δεν είχα τέτοιο θέμα.

Δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς, αλλά δεν είχα τέτοιο drop (δεν θυμάμαι γενικά να είχα drop).

μιλαμε παντα για το multiplayer ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...