Προς το περιεχόμενο

Απεριόριστες κλήσεις σε Κινητά από Forthnet


weber122

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και από εμένα  B)  ,

 

διαβάζοντας την συζήτηση και έχοντας δει τη προσφορά καταλήγω σε 2 πράγματα....

 

1ον : Η προσφορά μου κάνει ( έχω την 2Play Unlimited 50€ το μήνα) και μου δίνει με λιγότερα χρήματα περισσότερα πράγματα .ΤΕΛΟΣ.

 

2ον : ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ - ΣΙΧΑΘΕΙ να "ακούω" και να "βλέπω" διαφημίσεις με λέξεις "UNLIMITED - ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ" - "ΤΖΑΜΠΑ - ΔΩΡΕΑΝ-FREE" και τα λοιπά , να τα καταναλώνω γιατί ίσως μου κάνει το προϊόν που έχουν -  ενώ γίνω "ερευνητής" για το ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΝΟΟΥΝ στα ψιλά τους γράμματα - και απλά να το αφήνω να διαιωνίζεται αυτό χωρίς να προσπαθήσω να το καταγγείλω έστω μία φορά ( έτσι για :-D σεφτέ :-D  ρε παιδί μου) .  Γι αυτό σαν πρωτάρης στις καταγγελίες προχώρησα με επώνυμη στο ΙΝΚΑ για το συγκεκριμένο πακέτο για ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΗ διαφήμιση . Ίσως σε κάποιους βετεράνους εδώ μέσα σας φανεί αστείο ( γιατί το σκέφτομαι καταπόσο μπορεί να λειτουργεί έτσι όπως πρέπει το ΙΝΚΑ π.χ. όπως στην Αμερική :-D ) . Ας ονομάσουν το πακέτο Forthnet ΦΟΥΝΤΟΥΚΙ!!!... δεν με νοιάζει ....  θα το έπαιρνα ... ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ...

 

Υ.Γ. Συγνώμη για το έντονο ύφος , αλλά ίσως είναι η συσσώρευση σε πολλά πράγματα που μου έχουν τύχει τέτοια  και πάντα έλεγα " να είχα χρήματα για δικηγόρους να κυνηγάνε κάτι τέτοια γιατί κάποιος άλλος μπορεί να τη πατήσει" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Φυσικά, αφού αντιστοιχεί σε 12 ώρες ομιλίας (!!!).</p>

<p>Άλλωστε, η εταιρεία δίνει αυτό το όριο υπολογίζοντας ότι δεν θα το εξαντλήσουν όλοι οι συνδρομητές.</p>

 

Σου απάντησε ο kifinas ότι τα 720 λεπτά δεν είναι απαραιτήτως 12 ώρες το μήνα.Μπορεί κάλλιστα να είναι κ 6,συνεχίζεις να επιμένεις όμως δημιουργώντας εντυπώσεις...

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου απάντησε ο kifinas ότι τα 720 λεπτά δεν είναι απαραιτήτως 12 ώρες το μήνα.Μπορεί κάλλιστα να είναι κ 6,συνεχίζεις να επιμένεις όμως δημιουργώντας εντυπώσεις...

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

 

 

Επειδή κάποιος είπε, με βάση τη συλλογιστική του, ότι τα 720 λεπτά δεν είναι απαραιτήτως 12 ώρες το μήνα αλλά μπορεί να είναι και 6, αυτό σημαίνει ότι ΟΛΟΙ όσοι χρησιμοποιήσουν αυτό το τιμολόγιο θα μπορέσουν να μιλήσουν μόνο 6 ώρες το μήνα και όχι 12;

 

Και επειδή κάποιος είπε το παραπάνω, αν και έβαλε τον όρο "δεν είναι απαραιτήτως", πρέπει ΟΛΟΙ οι υπόλοιποι, να αποδεχτούμε άκριτα το συμπέρασμά του, όπως κάνεις εσύ, και να μην σκεφτούμε εάν είναι σωστό ή πολύ τραβηγμένο;

 

Εν πάση περιπτώσει, μέσα στο σύνολο όλων εκείνων που διαπίστωσαν με τα λόγια τους ότι το συγκεκριμένο τιμολόγιο συμφέρει την τσέπη μας, είναι σίγουρο και αναμενόμενο ότι θα υπάρχουν πάντα οι φωνές της άρνησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία άρνηση.Προσωπικά με αφήνει αδιάφορο η προσφορά.Και να με πλήρωνε η forthnet δεν γινόμουνα συνδρομητής της..<br><br><br><br>

Σχολίασα την εμμονή σου να παρουσιάζεις τα 720 λεπτά σαν θέσφατο,ενώ δεν είναι.Η πραγματικότητα είναι πως ρεαλιστικά μιλώντας οι πραγματικές ώρες είναι αρκετά λιγότερες από 12 το μήνα.<br><br><br>

Εκτώς κ αν μιλάς με χρονόμετρο η προσαρμόζεις τις συνομιλίες σου να λήγουν ακριβώς πριν παρέλθει το λεπτό.<br><br><br><br>

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα  B)  ,

2ον : ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ - ΣΙΧΑΘΕΙ να "ακούω" και να "βλέπω" διαφημίσεις με λέξεις "UNLIMITED - ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ" - "ΤΖΑΜΠΑ - ΔΩΡΕΑΝ-FREE" και τα λοιπά , 

 

έχεις δίκιο σε αυτό αλλά πραγματικά όλες οι εταιρίες το χρησιμοποιούν αυτό και ξέρουμε πλέον να κοιτάμε ποιο καλά ένα συμβόλαιο.

πάντως τα 720' ππου προσφέρει το συγκεκριμένο πακέτο για εμένα είναι σαν απεριόριστα αφου για να τα τελειώσω θα πρέπει να μιλάω κάθε μέρα σε κινητά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο σε αυτό αλλά πραγματικά όλες οι εταιρίες το χρησιμοποιούν αυτό και ξέρουμε πλέον να κοιτάμε ποιο καλά ένα συμβόλαιο.

πάντως τα 720' ππου προσφέρει το συγκεκριμένο πακέτο για εμένα είναι σαν απεριόριστα αφου για να τα τελειώσω θα πρέπει να μιλάω κάθε μέρα σε κινητά

Συμφωνώ σε αυτό που λες...... ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ "ΜΑΣ" είναι ότι "τους" αφήνουμε με την πρόφαση "το κάνουν και άλλοι"..... Ε λοιπόν αυτό ίσως είναι και ένα απο τις βασικές προτάσεις του ΕΛΛΗΝΑ που ήρθαν κάποια πράγματα σε αυτό το σημείο που είμαστε σήμερα.....και γι αυτό , καλά μας κάνουν.... γι αυτο είπα ΒΑΡΕΘΗΚΑ......και πρεπει να κάνω "κάτι"...και ίσως άμα σκεφτόμαστε έτσι όλοι , "ΚΑΤΙ" μπορεί να αλλάξει και να μην χρειάζεται να ανατρέχουμε με τη μια στα ψιλά γράμματα...

 

Και ξαναλέω.... όντως τα 720 λεπτά και εμένα με ΥΠΕΡΚΑΛΥΠΤΟΥΝ!!!!!!!!! ΟΝΟΜΑΣΕ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΡΟΪΟΝ ΣΟΥ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ σε αυτό που λες...... ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ "ΜΑΣ" είναι ότι "τους" αφήνουμε με την πρόφαση "το κάνουν και άλλοι"..... Ε λοιπόν αυτό ίσως είναι και ένα απο τις βασικές προτάσεις του ΕΛΛΗΝΑ που ήρθαν κάποια πράγματα σε αυτό το σημείο που είμαστε σήμερα.....και γι αυτό , καλά μας κάνουν.... γι αυτο είπα ΒΑΡΕΘΗΚΑ......και πρεπει να κάνω "κάτι"...και ίσως άμα σκεφτόμαστε έτσι όλοι , "ΚΑΤΙ" μπορεί να αλλάξει και να μην χρειάζεται να ανατρέχουμε με τη μια στα ψιλά γράμματα...

 

Και ξαναλέω.... όντως τα 720 λεπτά και εμένα με ΥΠΕΡΚΑΛΥΠΤΟΥΝ!!!!!!!!! ΟΝΟΜΑΣΕ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΡΟΪΟΝ ΣΟΥ!!!

Εντάξει μου φαίνεται λίγο υπερβολικό από μια ονομασία ενός πακέτου να φτάσαμε εδώ που φτάσαμε. Εξάλλου με τα 720 είσαι υπερκαλυμμένος χώρια που στο λέει  τι ισχύει. Εάν στο έλεγε τότε θα ήταν πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

720' φτάνουν και για κάθε κουτσομπόλα :P

το καλό είναι ότι θα μειώσουμε λίγο το λογαριασμό του κινητού γτ πραγματικά έχει γίνει ανυπόφορος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά, πες το ψέμματα αλλά θέλει habds free η υπόθεση γτ θα καεί το αυτί.

πέρα από την πλάκα, αυτό το πακέτο θα ανοίξει λίγο την αγορά και θα δουμε καλά πακέτα σε καλές τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στην υπηρεσια με μετατροποη απο το economy 

ξερει κανεις πως μπορω να δω το λογαριασμο μου και τις κλησεις μου online ?

Link.png Site: https://services.forthnet.gr/e-billing/app/login">e-bill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στην υπηρεσια με μετατροποη απο το economy 

ξερει κανεις πως μπορω να δω το λογαριασμο μου και τις κλησεις μου online ?

 

 

Πρέπει να το ζητήσεις για να σταματήσουν να στέλνουν την ανάλυση και να σου δώσουν πρόσβαση για το e-bill.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...