Προς το περιεχόμενο

Interstellar (2014) Christopher Nolan


NoisePollution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το είδα χθες για 4η φορά, αυτή τη φορά στα Sters στο Escape στο Ίλιον. Μπορώ να πω οτι η ακουστική ήταν πολύ καλή και δεν είχε να ζηλέψει σε τπτ από το Village η αίθουσα σε σύγκριση με την απογοήτευση που είχα για το Inception στα Sters του Αγίου Ελευθέριου που έχουν κλείσει τώρα.

 

Όμως υπάρχουν 2 φάουλς: Το εισιτήριο στα Sters έχει 8,5 ευρώ (!) ενώ στα Village 7,00. Φυσικά πήγα με κωδικό από Vodafone και πλήρωσα μισό-μισό με την κοπέλα μου αλλά αίσχος. 

 

Το άλλο... η τιμή του μεγάλου pop corn 4,5 ευρώ ενώ στο Village είναι 3,30. Ακόμα και μεγαλύτερο μέγεθος να έχει (δεν είδα γιατί δεν αγόρασα τελικά) δεν δικαιολογείται τέτοια διαφορά. Και το κανονικό το έχουν 3,10 ενώ στο Village 3,00.

 

Τουλάχιστον η αίθουσα 4 στην οποία πήγα ήταν πραγματικά καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α το προσεξες και εσυ πως το score ειχε επιρροες απο Philip Glass

 

Ε ναι δεν υπάρχει score με εκκλησιαστικό πιάνο ή όπως αλλιώς λέγεται, χωρίς να έχει επηρεαστεί από Phillip Glass.

 

Παρεμπιπτόντως όποιος δεν έχει δεί το Qatsi trilogy ας φάει 6 ώρες από τη ζωή του, γιατί πραγματικά μετά θα του την αλλάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα χθες για 4η φορά, αυτή τη φορά στα Sters στο Escape στο Ίλιον. Μπορώ να πω οτι η ακουστική ήταν πολύ καλή και δεν είχε να ζηλέψει σε τπτ από το Village η αίθουσα σε σύγκριση με την απογοήτευση που είχα για το Inception στα Sters του Αγίου Ελευθέριου που έχουν κλείσει τώρα.

 

Όμως υπάρχουν 2 φάουλς: Το εισιτήριο στα Sters έχει 8,5 ευρώ (!) ενώ στα Village 7,00. Φυσικά πήγα με κωδικό από Vodafone και πλήρωσα μισό-μισό με την κοπέλα μου αλλά αίσχος. 

 

Το άλλο... η τιμή του μεγάλου pop corn 4,5 ευρώ ενώ στο Village είναι 3,30. Ακόμα και μεγαλύτερο μέγεθος να έχει (δεν είδα γιατί δεν αγόρασα τελικά) δεν δικαιολογείται τέτοια διαφορά. Και το κανονικό το έχουν 3,10 ενώ στο Village 3,00.

 

Τουλάχιστον η αίθουσα 4 στην οποία πήγα ήταν πραγματικά καλή.

Δλδ μεχρι στιγμης μαζι με τα ποπ-κορν και αναψυκτικα εχεις δωσει ενα 50ρικο για μια ταινια; Τουλαχιστον την καταλαβες 100% πλεον;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ μεχρι στιγμης μαζι με τα ποπ-κορν και αναψυκτικα εχεις δωσει ενα 50ρικο για μια ταινια; Τουλαχιστον την καταλαβες 100% πλεον;

 

Εννοείται θα το κάνει! Εγώ τον πάω!

 

ο καθένας με την ψόρα του, κι εγώ πήγα είδα 3 φορές Χόμπιτ αλλά δεν έχω δώσει ένα ευρώ στη ζωή μου για μπουζούκια και τα παρεμφερή ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μάγκες δε πάω μπουζούκια κι έχω καταφέρει να δω το Commando 25 φορές.

wrong

 

 

in the other news την ειδα κι εγω και μ αρεσε παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...