Προς το περιεχόμενο

Seagate SV35 Series 2TB 34.44euro


waterbear

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε ο χρόνος για το «κλικ» προκειμένου να καταχωρηθεί η παραγγελία, δεν αξίζει να χαραμίζεται σε τέτοιους απατεώνες. Λόγω αξιοπρέπειας/αυτοσεβασμού και μόνο, θα έπρεπε να τους διαγράφουμε από τη λίστα των υποψήφιων καταστημάτων για οποιαδήποτε αγορά μας, όχι αποκλειστικά για τις «προσφορές»... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτοι λενε αν δειτε ασυνηθιστα χαμηλη τιμη, επικοινωνηστε πρωτα μαζι μας πριν κανετε την παραγγελεια σας. Επικοινωνησε κανεις? (και δε φερουν και ευθυνη, περιεργα πραγματα)

 

" Η "INFOWORLD - Αφοί Καψούλη Ο.Ε." δεν ευθύνεται για τυχόν τεχνικά, τυπογραφικά ή ορθογραφικά λάθη στις τιμές ή στα χαρακτηριστικά των προϊόντων. Για την αποφυγή των παραπάνω ο πελάτης οφείλει, πριν προβεί σε οποιαδήποτε παραγγελία, να διασταυρώσει με το αναγραφόμενο PartNo του προϊόντος τα χαρακτηριστικά που δίνει ο ίδιος ο κατασκευαστής. Σε περίπτωση που κάποιο προϊόν παρουσιάζει ασυνήθιστα χαμηλή τιμή, δίχως κάποια ιδιαίτερη ένδειξη που να δικαιολογεί αυτή, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας πριν να παραγγείλετε το προϊόν."

 

Εγώ που άνοιξα και το αντίστοιχο τόπικ στο άλλο θέμα επικοινώνησα με mail και περιμένω απάντηση (προφανώς την τρίτη). Λογικό είναι ρε παιδιά να το κάνεις έτσι πριν παραγγείλεις. Ποιος ο λόγος να βάλλω παραγγελία την στιγμή που φαίνεται αφύσικο? Με ένα mail δεν χάνεις κάτι, κι αν όντως είναι φθηνό το παίρνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να τον παρω ενα τηλεφωνο στο σπιτι/στο κινητο να τον ξυπνησω(οσο να'ναι τετοια ωρα) και να τον ρωτησω:Θα σου στειλω ενα ταπερ ταραμοκιοφτεδες και κρατα μου ενα απ'ολα για την τριτη.

 

Αγορες online και μ@λ@κιες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως παιδια πρεπει να παμε ομαδικα στο ινκα με print screen ολοι τις αποδειξεις μας και να πουμε κοροιδευουν τους πελατες για να αποκτησουν χρηστες στο site τους και γενικως κοσμο στο μαγαζι του.

 

Δηλαδη κοιτανε να κανουν διαφημηση μεσω αυτης της απατεωνιας.

 

Δηλαδη με βαση αυτο που ειπανε καποια παιδια παραπανω που δεχομαστε θα μας στειλουν τον ssd στην πραγματικη του τιμη και οχι σε αυτη που το παραγγειλαμε και θα πρεπει να το δεχτουμε?

Οχι δεν νομιζω απλα δεν μπορουμε να τους κανουμετιποτα λογο τυπογραφικου λαθους. Για αυτο πιστευω εβαλαν και αυτον τον ορο για να ειναι καλλυμενοι γιατι λογικα εχει ξανασυμβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο  επειδη εχω δει πολλα ποστ μην ξεχασετε οσοι τσιμπησατε 3+3 , 10 +10 να πατε στο ινκα..

γιατι σας εμπαιζουν...

 

 

εχει καταντησει γραφικοτητα αυτο το συγκεκριμενο με ολα ταμαγαζια που κανουν αυτη την μ@@@@@ ειτε για διαφημιση ειτε κατα λαθος αλλα πιο γραφικοι ειναι μερικοι που πιστευουν οτι θα τα παρουν.και μετα τσαντιζονται...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sobi δίκιο έχεις θέλω να δω τι αυτοματοποιημένο μνμ θα μου στείλουν για την ακύρωση του vertex. Είμαι περίεργος να δώ αν θα διαφέρει καθόλου απο τα υπόλοιπα καταστήματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sobi δίκιο έχεις θέλω να δω τι αυτοματοποιημένο μνμ θα μου στείλουν για την ακύρωση του vertex. Είμαι περίεργος να δώ αν θα διαφέρει καθόλου απο τα υπόλοιπα καταστήματα :P

μα κανει μπαμ ρε παιδια...

το μονο που χανεις ειναι τον χρονο σου...εκτος και μια στις ποσες χιλιαδες φορες να εισαι κωλοφαρδος ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο  επειδη εχω δει πολλα ποστ μην ξεχασετε οσοι τσιμπησατε 3+3 , 10 +10 να πατε στο ινκα..

γιατι σας εμπαιζουν...

 

 

εχει καταντησει γραφικοτητα αυτο το συγκεκριμενο με ολα ταμαγαζια που κανουν αυτη την μ@@@@@ ειτε για διαφημιση ειτε κατα λαθος αλλα πιο γραφικοι ειναι μερικοι που πιστευουν οτι θα τα παρουν.και μετα τσαντιζονται...

 

 

Και φυσικά χάνουν το δίκιο τους όσοι έχουν παραγγείλλει περισσότερα από 1 (άντε 2 τεμάχια :-D ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χάνω κάτι ούτε χρειάζομαι ssd έχω είδη. Θέλω να δω τι αντιμετώπιση θα έχω, αν θα με ενημερώσουν απο τηλέφωνο που το θεωρώ ανθρώπινο και όχι ξερά απο ένα μαιλ. Εαν γίνει το πρώτο θα κάνω αγορές στο μέλλον απο το συγκεκριμένο μαγαζί εάν όχι γεια χαρανταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με mail μια χαρα ευαριστημενος να εισαι οταν  βλεπουν 70 παραγγελιες για συνολικα 300-400 τεμαχια γιατι τοσα θα ειναι και στα δυο φορουμ συνολο  :) οποτε δωρον αδωρον να σε παρουν τηλεφωνο.. πρεπει να προσλαβουν μια τηλεφωνητρια για να ακουει τα μπινελικια του καθενος που θα λεει οτι τον εξαπατησαν... :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε βάζει να συμφωνήσεις με αυτούς τους όρους πριν κάνεις παραγγελία,οπότε είναι καλυμμένοι !

Πάντως στις προσφορές αυτές όλες όπως το βλέπω λείπει ένας άσος (1) μπροστά!

Αρχιδια ειναι.Παραπλανιτικη διαφημιση λεγετε,να τραβηξει πελατες.Με μια παπατζα που γραφουν δεν γινετε κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικότατη η απάντηση σου απλά δεν μπορώ να βλέπω αυτα τα αυτοματοποιημένα mail μου γυρνάνε τα άντερα απο το δήθεν τυπογραφικό λάθος και την ψεύτικη συγγνώμη τους. Προτιμώ την αλήθεια μέσα απο το τηλέφωνο. Πες το βίτσιο πες το όπως θες αλλα έτσι λειτουργώ εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλεκτρονικη καταγγελια που μπορουμε να κανουμε.Πραγματικα γουσταρω να φτιαξουμε ενα θεμα να μαζευτουμε οσοι μπορουμε να κανουμε μια ομαδικη[καταγγελια B) ].Εχει γινει κουραστικο,βεβαιως και δεν περιμενω να το παρω ,βεβαιως και ξερω απο την αρχη τι συμβαινει,αλλα δεν μπορουν ετσι απλα να παιζουν  και να κανουν τσαμπα διαφημιση.Θελεις διαφημιση κυριε,πληρωνε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...