Προς το περιεχόμενο

Seagate SV35 Series 2TB 34.44euro


waterbear

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βασικα ειμαι τελειως απειρος απο θεματα παραγγελειας και ετυχε να δω αυτο ε και προφανως επαθα σοκ αλλα με το π πατησα την παραγγελεια αλλαξε η τιμη του ενος προιοντος και νταξει ξενερωσα δεν εχω να δωσω αλλωστε 170 ε για 1 ssd και 1 hdd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κινηθούμε όπως και στη φάση με το getitnow?

καλα τωρα σοβαρα μιλας η πλακα κανεις και αγγιζεις τα ορια της γραφικοτητας ?εισαι μελος απο το 2003 και τα ματακια σου εχουν δει τοσα πολλα να γινονται και ασχοληθηκες  με το παραπανω προιον ?

συγνωμη για το υφος μου...

αλλα να τα λεει καποιος ο οποιος ειναι γραμμενος στο φορουμ κανα μηνα να πω ναι , αλλα παλιοτερα μελη που εχουν δει και τοσα δεν ειναι καλο να δινουν τετοιο παραδειγμα ..

 

βάζω και εμένα μέσα, αλλά είμαστε λίγο ζώα, ε?

 

Αποστολή από το Ascend G300 με τη χρήση Insomnia App

οχι ζωα τρελοι απλα !!! δεν γινεται να καθομαστε να πιστευουμε οτι μπορει να γινει κατι τετοιο...για αυτο πηγαινουμε κατα διαολου ως χωρα ... (αναφερομαι σε αυτους που πατησαν ολοκληρωση παραγγελιας και περιμενουν ΟΝΤΩΣ  να παραλαβουν αυριο)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτο ειναι το κακο με αυτη την χωρα. Βλεπει ο καθενας πως την σκαπουλαρει το GetItNow και οι αλλοι οταν βαζουν κατα "λαθος" τιμες, σου χωνουν ενα κειμενακι απο κατω που τους "αθωονει" στην περιπτωση λαθους και κανουν την ιδια λαμογια. Και ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ αφου δεν τους κυνηγαει ο κοσμος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τωρα σοβαρα μιλας η πλακα κανεις και αγγιζεις τα ορια της γραφικοτητας ?εισαι μελος απο το 2003 και τα ματακια σου εχουν δει τοσα πολλα να γινονται και ασχοληθηκες  με το παραπανω προιον ?

συγνωμη για το υφος μου...

αλλα να τα λεει καποιος ο οποιος ειναι γραμμενος στο φορουμ κανα μηνα να πω ναι , αλλα παλιοτερα μελη που εχουν δει και τοσα δεν ειναι καλο να δινουν τετοιο παραδειγμα ..

 

οχι ζωα τρελοι απλα !!! δεν γινεται να καθομαστε να πιστευουμε οτι μπορει να γινει κατι τετοιο...για αυτο πηγαινουμε κατα διαολου ως χωρα ... (αναφερομαι σε αυτους που πατησαν ολοκληρωση παραγγελιας και περιμενουν ΟΝΤΩΣ  να παραλαβουν αυριο)

 

H γραφικότητα είναι το να μένεις αμέτοχος σε ολα αυτά που βλέπουν τα ματάκια σου και ακούνε τα αυτάκια σου. 

Ασχολήθηκα

με το παραπάνω προϊόν, για τον απλό λόγο πως δεν θέλω κάποιοι να

θεωρούν τον εαυτό τους έξυπνο , ενω στη πραγματικότητα είναι κάτι

λιγότερο απο κουτοπόνηροι....

 

Τα παλιότερα μέλη θα

πρέπει να μάθουν στους νεότερους ,στο θέμα των αγορών μέσω του

διαδικτύου, πως να μην την πατάνε και αν την πατήσουν πως μπορούν να

"κυνηγήσουν" το δίκιο τους...

 

Το να κινήσεις διαδικασία μέσω υπηρεσιών που αναλαμβάνουν τέτοιες καταστάσεις δεν είναι γραφικότητα...

Και επέτρεψε μου να σου πω, πως κατα διαόλου δεν πάμε επειδή κάποιοι πάτησαν ολοκλήρωση αλλά επειδή δεν κάνουν το αυτονόητο μετά...

 

 

Και κάτι άλλο η λάθος τιμολόγηση γίνεται παγκοσμίως... Ένα παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό,για Ελλάδα, είναι όταν στο καρφουρ είχε γίνει λάθος τιμολόγηση σε ποδήλατο αξίας 180 ευρώ και το έδινε για μια μέρα 35!! Όσοι πρόλαβαν να πάρουν, πήραν! Την επόμενη μέρα το άλλαξαν σε 175 νομίζω(για ακρίβεια)...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος τιμες κατ εξακολουθηση ειναι κολασιμο και υποπτο αλλα τα υπολοιπα μαγαζια που τους τυχαινει 1-2  μην τρελαινόμαστε κιολας με τις καταγγελίες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H γραφικότητα είναι το να μένεις αμέτοχος σε ολα αυτά που βλέπουν τα ματάκια σου και ακούνε τα αυτάκια σου. 

Ασχολήθηκα

με το παραπάνω προϊόν, για τον απλό λόγο πως δεν θέλω κάποιοι να

θεωρούν τον εαυτό τους έξυπνο , ενω στη πραγματικότητα είναι κάτι

λιγότερο απο κουτοπόνηροι....

 

Τα παλιότερα μέλη θα

πρέπει να μάθουν στους νεότερους ,στο θέμα των αγορών μέσω του

διαδικτύου, πως να μην την πατάνε και αν την πατήσουν πως μπορούν να

"κυνηγήσουν" το δίκιο τους...

 

Το να κινήσεις διαδικασία μέσω υπηρεσιών που αναλαμβάνουν τέτοιες καταστάσεις δεν είναι γραφικότητα...

Και επέτρεψε μου να σου πω, πως κατα διαόλου δεν πάμε επειδή κάποιοι πάτησαν ολοκλήρωση αλλά επειδή δεν κάνουν το αυτονόητο μετά...

 

 

Και κάτι άλλο η λάθος τιμολόγηση γίνεται παγκοσμίως... Ένα παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό,για Ελλάδα, είναι όταν στο καρφουρ είχε γίνει λάθος τιμολόγηση σε ποδήλατο αξίας 180 ευρώ και το έδινε για μια μέρα 35!! Όσοι πρόλαβαν να πάρουν, πήραν! Την επόμενη μέρα το άλλαξαν σε 175 νομίζω(για ακρίβεια)...

 

 

το θεμα δεν ειναι να τους τιμωρησεις με αυτον τον τροπο μιας και πολυ απλα ναι μεν θα κινηθει ο μηχανισμος και θα τους βαλουν προστιμο αλλα σιγα μην ιδωσει το αυτακι τους....αυτο εχει ως αποτελεσμα λοιπον να χασεις και εσυ και εγω τον χρονο σου.... το συγκεκριμενο καταστημα να βρει το δικιο του μιας και εχεις συμφωνησει με τους ορους για την αγορα οποτε μπορει να σου ριξει ακυρο ανα πασα στιγμη.

 

 

για μενα μεγαλυτερη τιμωρια ειναι απλα να ξεγραψεις απο το search engine  σου το συγκεκριμενο καταστημα......

και τοτε θα βαλουν μυαλο...

εδω εχουν ανοιχτει δυο θεματα οπου το παιδι διαφημιζει οτι αγορασε 3 vertex... πες μου εσυ σαν λογικος χρηστης υπηρχε ποτε περιπτωση να το πιστεψεις οτι τους αγορασες ?

και θα σου κανω και μια αλλη ερωτηση....

 

πες οτι το καταστημα παραδεχεται την μ@@@ του και ζητα συγνωμη και αντι για ακυρωση απο 35 ευρω στον δινει 80 ευρω (την καλυτερη τιμη που υπαρχει σε ελληνικα μαγαζια)

ποσοι πιστευεις απο τους 300 που εχουν παραγγηλει θα αγορασουν οντως?

 

εγω επειδη το εχω ζησει αυτο με το pc healing  και  το egate τουλαχιστον τα 2/3 αυτων που ειχαν παραγγηλει λακισε και ας τους συνεφερε η τιμη ..

 

απλα το θεμα ειναι λαθος που δεν ειχε κλειδωθει γιατι τετοια θεματα απειρα κατα καιρους και ειναι τελικα μονο για να κραζουμε και για post counting ..

προσωπικη μου γνωμη παντα...

ετσι τα βλεπω τα πραγματα γιατι στο συγκεκριμενο θεμα το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι...

δεν γινεται , ειναι αδιανοητο να παραγγελνει ο αλλος 3, 5 ,10 , 15 σκληρους ξεροντας μεσα του οτι οντως εχει γινει λαθος για τους χ,ψ λογους , να εχει συμφωνησει στους ορους οτι αν εχει γινει τυπογραφικο λαθος το καταστημα μπορει να αναιρεσει την παραγγελια και μετα ο καταναλωτης να τρεχει για καταγγελια....

 

θα πας λοιπον στην αρμοδια αρχη και θα τους πεις κανανε αυτο.

δεν θα σου απαντησουν λοιπον λεγοντας σου οτι αφου το εχεις αποδεχθει τωρα τι ζητας ?

 

 

κατακριτεο το λαθος αλλα να ειμαστε και λογικοι ανθρωποι γιατι φαινεται πως η λογικη χανεται για πλακα..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα δεν ειναι να τους τιμωρησεις με αυτον τον τροπο μιας και πολυ απλα ναι μεν θα κινηθει ο μηχανισμος και θα τους βαλουν προστιμο αλλα σιγα μην ιδωσει το αυτακι τους....αυτο εχει ως αποτελεσμα λοιπον να χασεις και εσυ και εγω τον χρονο σου.... το συγκεκριμενο καταστημα να βρει το δικιο του μιας και εχεις συμφωνησει με τους ορους για την αγορα οποτε μπορει να σου ριξει ακυρο ανα πασα στιγμη.

 

 

για μενα μεγαλυτερη τιμωρια ειναι απλα να ξεγραψεις απο το search engine  σου το συγκεκριμενο καταστημα......

και τοτε θα βαλουν μυαλο...

εδω εχουν ανοιχτει δυο θεματα οπου το παιδι διαφημιζει οτι αγορασε 3 vertex... πες μου εσυ σαν λογικος χρηστης υπηρχε ποτε περιπτωση να το πιστεψεις οτι τους αγορασες ?

και θα σου κανω και μια αλλη ερωτηση....

 

πες οτι το καταστημα παραδεχεται την μ@@@ του και ζητα συγνωμη και αντι για ακυρωση απο 35 ευρω στον δινει 80 ευρω (την καλυτερη τιμη που υπαρχει σε ελληνικα μαγαζια)

ποσοι πιστευεις απο τους 300 που εχουν παραγγηλει θα αγορασουν οντως?

 

εγω επειδη το εχω ζησει αυτο με το pc healing  και  το egate τουλαχιστον τα 2/3 αυτων που ειχαν παραγγηλει λακισε και ας τους συνεφερε η τιμη ..

 

απλα το θεμα ειναι λαθος που δεν ειχε κλειδωθει γιατι τετοια θεματα απειρα κατα καιρους και ειναι τελικα μονο για να κραζουμε και για post counting ..

προσωπικη μου γνωμη παντα...

ετσι τα βλεπω τα πραγματα γιατι στο συγκεκριμενο θεμα το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι...

δεν γινεται , ειναι αδιανοητο να παραγγελνει ο αλλος 3, 5 ,10 , 15 σκληρους ξεροντας μεσα του οτι οντως εχει γινει λαθος για τους χ,ψ λογους , να εχει συμφωνησει στους ορους οτι αν εχει γινει τυπογραφικο λαθος το καταστημα μπορει να αναιρεσει την παραγγελια και μετα ο καταναλωτης να τρεχει για καταγγελια....

 

θα πας λοιπον στην αρμοδια αρχη και θα τους πεις κανανε αυτο.

δεν θα σου απαντησουν λοιπον λεγοντας σου οτι αφου το εχεις αποδεχθει τωρα τι ζητας ?

 

 

κατακριτεο το λαθος αλλα να ειμαστε και λογικοι ανθρωποι γιατι φαινεται πως η λογικη χανεται για πλακα..

 

 

Κοίτα, στην Ελλάδα αυτός ο τρόπος τιμωρίας και αντιμετώπισης δεν έχει αποτέλεσμα. Θα σου φέρω ενα πιο απλό παράδειγμα.Πόσοι απο τους πολιτικούς είχαν κατηγορηθεί παλαιότερα, πόσους πολιτικούς ο λαός ο ίδιος τους έβριζε και μετά πήγαινε και τους ψήφιζε ξανα και ξανά και ξανα... Ξέρεις γιατί,επειδή ο Έλληνας ξεχνάει γρήγορα... Έτσι και αυτό θα ξεχαστεί!! Θα ξεχαστεί και μετά απο κάποιο χρόνο θα πάει να αγοράσει απο το Α και το Β κατάστημα που έκανε την υποτιθέμενη προσφορά.Και σε ρωτάω κάτι άλλο. Απο οτι είδα είναι Γαλάτσι αυτό. Ποιός Γαλατσιώτης θα φύγει απο το Γαλάτσι να πάει κάπου αλλού για παράδειγμα. Το κατάστημα αυτό, έχει κατάστημα στο Γαλάτσι και ζει απο τους Γαλατσιώτες και βγάζει και χαρτζηλίκια απο τους γύρω - το ιντερνετ. Το να του κόψεις το χαρτζηλίκι δεν του λέει κάτι - που δεν του το κόβεις.

Ενω αν του κοπεί ενα πρόστιμο θα σφίξουν οι κώλοι...

 

Όσο για αυτό που λες για την καλύτερη τιμή των 80ευρώ... Δεν ξέρω πόσοι θα αγόραζαν... Και να σου πω την αλήθεια  δεν ξέρω αν το αγόραζα και εγω.Γιατί έκλεισα την τιμή στα 35 ευρώ. Τα 35 ευρώ με τράβηξαν και ας ήξερα πως ήταν παραπλανητική...

 

Για το χρόνο που αναφέρεις... Δεν ξέρω πόσο χρειάζεται για να γράψεις 2 παραγράφους και να στείλεις και ενα printscreen. Ίσως λιγότερο απο όσο κάνουμε για να διαβάσουμε ενα ποστ και να απαντήσουμε τώρα αυτή την ωρα στο insomnia. Αυτά για τυπογραφικά λάθη κτλ, δεν ισχύουν για αυτό θα φάνε πρόστιμο... Απλά τα βάζουν μόνο και μόνο για να σε αποτρέψουν να πεις το οτιδήποτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελος παντω εσυ και ο οποιοσδηποτε αλλος σε ακολουθησει θα ξερετε μεχρι που θελετε να το φτασετε... απλα και μονο γιατι δεν υπαρχει λογος υπαρξης να βλεπω μεσα στο φορουμ εγω πηρα 5, εγω πηρα 7 για να εχω , εγω τσιμπησα (δεν ειναι κεφτεδες) 10 απο σκληρους και αλλους πεντε ssd και μετα μολις κανουν καλη προσφορα αναγωνριζοντας την μαλακια τους να κανουν ολοι πισω ενω τα ποσα που θα εδιναν να ηταν πολυ πανω απο την τιμη του ενος...

ελπιζω να καταλαβες τι εννοω...

τεσπα καλη τυχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελος παντω εσυ και ο οποιοσδηποτε αλλος σε ακολουθησει θα ξερετε μεχρι που θελετε να το φτασετε... απλα και μονο γιατι δεν υπαρχει λογος υπαρξης να βλεπω μεσα στο φορουμ εγω πηρα 5, εγω πηρα 7 για να εχω , εγω τσιμπησα (δεν ειναι κεφτεδες) 10 απο σκληρους και αλλους πεντε ssd και μετα μολις κανουν καλη προσφορα αναγωνριζοντας την μαλακια τους να κανουν ολοι πισω ενω τα ποσα που θα εδιναν να ηταν πολυ πανω απο την τιμη του ενος...

ελπιζω να καταλαβες τι εννοω...

τεσπα καλη τυχη

 

 

Σε αυτό που λες δεν διαφωνώ... Το οτι κάνανε - γίνανε αγορές λες και είναι στραγάλια κτλ δεν συμφωνώ...

 

Την θέση μου πιστεύω να την κατάλαβες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...