Προς το περιεχόμενο

[laptop] Dell Inspiron 15 3521, i5-3337U/15.6/4GB/500GB/Intel HD/Windows 8 399€


kostakiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λα

Δεν είναι το ίδιο. Καμμιά σχέση οι επεξεργαστές!!!

 

Παιδία η προσφορά είναι τόσο φρέσκια που δεν υπάρχει ούτε στο skroutz ακόμα. Εντελώς τυχαία έπεσα πάνω του , όταν μπήκα  στο mgmanager.gr

Όντως, έχεις δίκιο.Δεν το πρόσεξα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος τη διάρκεια μπαταρίας; Και καμιά γνώμη για την οθόνη και τα ηχεία. Μετά τα harman/Kardon στο Toshiba μου, το χάος, δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος τη διάρκεια μπαταρίας; Και καμιά γνώμη για την οθόνη.

Στο post 24 αναφερει ενα παλικαρι για την μπαταρια.(εκτος αν το προσεξες και το ''επιβαιβαωσει'' αφορα αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος τη διάρκεια μπαταρίας; Και καμιά γνώμη για την οθόνη και τα ηχεία. Μετά τα harman/Kardon στο Toshiba μου, το χάος, δυστυχώς.

 

Καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς , γιατί και εγώ από ένα τέτοιο toshiba πέρασα σε dell.

Μην περιμένεις τον ήχο του toshiba με τα harman/kardon στο dell. Το θέμα είναι όμως ότι όσο κι αν έψαξα, εκείνον τον ήχο δεν τον βρήκα και πουθενά αλλού, οπότε πήρα ηχειάκια με σύνδεση usb και έλυσα το θέμα της έντασης του ήχου.

Δεν είναι και εντελώς για πέταμα βέβαια, τα ηχεία που βάζει η dell. O ήχος είναι καθαρός, απλά δεν έχει την ένταση και τα μπάσα που βγάζει το toshiba.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άντε σου έφεξε...μετά απο καιρό βρήκες λαπτοπ για τον αδελφό σου :P

:-)

Αξιζε η υπομονη που εκανα μηπως βρω κατι καλο.

Πάλι καλά να λες που μου άνοιξε τα μάτια η magdalhnh και βρήκε το best value for money λάπτοπ της εποχής !!Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μια γνώμη για το touchpad θα βοηθούσε. Όποτε πάω σε κατάστημα και σκαλίζω τα λαπτοπ παρατηρώ ότι τα περισσότερα έχουν το λιγότερο απογοητευτική συμπεριφορά σε χρήση με Win8. Τα περισσότερα είναι καθαρά φτιαγμένα για Win7, που σημαίνει είτε ότι δεν έχουν gestures είτε ότι είναι πολύ μικρά (σε επιφάνεια) για να κάνει άνετα και σωστά το gesture (ειδικά το οριζόντιο scroll με δύο δάχτυλα, ή το σύρσιμο της εφαρμογής κάτω για τερματισμό)). Ή, στη χειρότερη, και τα δύο. Πχ το Lenovo z500 που πασπάτευα προχθές στο ΜΜ ήταν καλούτσικο, αλλά το Lenovo Z580 ας πούμε, της χριστουγεννιάτικης προσφοράς του κώτσου πο είχα ποστάρει, όταν το δοκίμασα σε κατάστημα μου άφησε την εντύπωση ότι δεν αξιοποιεί το λειτουργικό όσο θα έπρεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εκανα κι εγω παραγγελια.

 

Θελω να ευχαριστησω την magdalhnh που βρηκε την προσφορα(ασχετα αν ειχαμε καποιες διαφωνιες με βοηθησε παρα πολυ).

 

kostakiss ωραιος που το ποσταρες να το δουνε και τα υπολοιπα παιδια που ψαχνουν για laptop μιας και ειναι πολυ καλη ευκαιρια(αν και το ειδα την στιγμη που το ποσταρε η magdalhnh στο αλλο topic).

 

Να'στε καλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι αλλο το mgmanager.gr ειναι αξιοπιστο μαγαζι εχω ψωνισει ..οχι σαν κατι αλλα που δεν εχουν καν κλικ να κανεις την παραγγελια

 

Η προσφορά είναι πάρα πολύ καλή, το Dellάκι είναι ωραίο και τίμιο μηχανάκι και ο MGManager είναι μαγαζάρα σοβαρότατη.

Συνεργάζομαι με το συγκεκριμένο μαγαζί χρόνια και μπορώ να εγγυηθώ για την αξιοπιστία και τη συνέπειά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να είστε καλά, μόλις έφυγε η παραγγελία και να σκεφτείτε πριν διαβάσω το παρών thread έψαχνα στο skroutz με τις ώρες για το best value for money !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...