Προς το περιεχόμενο

[laptop] Dell Inspiron 15 3521, i5-3337U/15.6/4GB/500GB/Intel HD/Windows 8 399€


kostakiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>γτ να φάνε X, επειδή τελείωσε η προσφορά? ΤΟ μαγαζί είναι παραπάνω από αξιόπιστο. </p>

 

Εφοσον η παραγγελια εγινε 2 ωρες απο οταν βγηκε η προσφορα δεν ειναι δυνατον να τελειωσε.Επισης δεν με εχουν ειδοποιησει καθολου απο χθες και αυτο δειχνει ασυνεπεια οποτε μεχρι στιγμης μονο αξιοπιστο δεν ειναι.

 

Αποστολή από το U8800Pro με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>είναι ΚΛΕΙΣΤΆ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΆ! πως να δουν την παραγγελία σου? εκτός και αν κάνω λάθος στο ωράριο. τότε συμπάθαμε!</p>

 

Ωράριο καταστήματος

 

Δευτέρα – Παρασκευή 10πμ – 8 μμ

Σάββατο 10πμ – 3 μμ

 

Καποια παιδια τα εχουν ειδοποιησει.Εννοειται οτι αυτο δεν σημαινει τιποτα η Δευτερα κοντα ειναι.Εχω μεινει μονο με το κινητο και δεν υπαρχει pc ουτε για δειγμα στο σπιτι

 

Αποστολή από το U8800Pro με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα πιστευω οτι οσοι παραγγειλαμε χθες το βραδυ θα παραλαβουμε κανονικα απο εκει και περα οσοι παραδειγμα εκαναν την παραγγελια σημερα το πρωι υπαρχει περιπτωση να μην παραλαβουν.

 

Για να λενε μερικοι για την αξιοπιστια του καταστηματος αυτο κατι λεει και ελπιζω να προσπαθησουν να ικανοποιησουν ολους τους πελατες τους.

Απο εκει και περα σε περιπτωση που ενα μεγαλο ποσοστο που εχει κανει την παραγγελια και δεν παραλαβει τοτε αυτο δειχνει αυτοματως οτι ειναι απλοι ερασιτεχνες και οχι σωστοι επαγγελματιες.

 

Οπως ειχα αναφερει και σ'ενα παλαιοτερο θεμα(τωρα μου διαφευγει ποιο ηταν ακριβως) θα ηταν προτιμοτερο σε καθε προιον νάναφερουν τα διαθεσιμα τεμαχια ωστε οταν αυτα τελειωνουν να δειχνει αυτοματως μη διαθεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά πρέπει να ανταποκριθούν σε όλος που τους δώθηκε η δυνατότητα να υποβάλλουν παραγγελία.

 

Ελπίζω ότι θατο κάνουν.

 

Αν δεν τους βγαίνουν τα κομμάτια λογικά θα πάρουν άλλα πιστεύω. Γιατί να υπάρξει πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

King2009 δεν ξέρω πότε έκανες την παραγγελία σου, τι ώρα δηλαδή.

 

Υπολόγισε πάντως, ότι εγώ ανακάλυψα την προσφορά χθες στις 18.30 και δεν μπορώ να ξέρω πόση ώρα νωρίτερα, είχε βγει η προσφορά στο site του MGmanager.

Όσον αφορά την ώρα, κοιτάξτε στο Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/479217-laptop-%CE%BC%CE%B5%CF%87%CF%81%CE%B9-500-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%8E/page-2">post 18 την διστακτική μου πρόταση στο μέλος Sem, γιατί ακόμα δεν είχα πιστέψει στα μάτια μου.

Αρκετή ώρα αργότερα έκανε την ανακοίνωση ο Kostakiss. 

 

Επίσης καθόλου απίθανο, είναι να είδαν την προσφορά πριν από εμένα , άνθρωποι εκτός του φορουμ, οι οποίοι παραγγείλανε επίσης. Τι θέλω να πω με αυτό?  Ότι δεν μπορούμε να ξέρουμε, με ποια σειρά γίνανε οι παραγγελίες, για να τους κατηγορούμε.

 

Κοιτάξτε λίγο εδώ τώρα. γιατί αν δεν είναι λάθος και πάλι έχει μια τίμια τιμή, για όποιον δεν πρόλαβε και το θέλει.

Link.png Site: http://www.shop13.gr/dell-inspiron-3521-2117u-4gb-500gb-w8-p-98194.html">Link Στο μοντέλο λέει DELL INSPIRON 3521 ( 2117U/4GB/500GB/W8 ) αλλά στον επεξεργαστή i5 3337U.

Πού είναι το λάθος?? Διότι, άλλο ο intel pentium 2117U και άλλο ο i5 3337U

 

Υπάρχει και άλλο  Link.png Site: http://www.shop13.gr/dell-inspiron-3521-2117u-4gb-500gb-w8-p-98003.html">Link , όπου αυτή την φορά τα χαρακτηριστικά του τίτλου 2117U, συμφωνούνε με την περιγραφή του επεξεργαστή.

 

Το δεύτερο το αναφέρω , γιατί διατίθεται από το ίδιο κατάστημα , αλλά σε διαφορετική τιμή. Τι στο καλό?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά πρέπει να ανταποκριθούν σε όλος που τους δώθηκε η δυνατότητα να υποβάλλουν παραγγελία.

 

Ελπίζω ότι θατο κάνουν.

 

Αν δεν τους βγαίνουν τα κομμάτια λογικά θα πάρουν άλλα πιστεύω. Γιατί να υπάρξει πρόβλημα;

 

Κανονικά έτσι θα έπρεπε, αλλά σε τηλ.επικοινωνία που είχα και εγώ μαζί τους μου είπαν οτι δεν θα παραλάβουν όλοι όσοι παρήγγειλαν, αλλά θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά έτσι θα έπρεπε, αλλά σε τηλ.επικοινωνία που είχα και εγώ μαζί τους μου είπαν οτι δεν θα παραλάβουν όλοι όσοι παρήγγειλαν, αλλά θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας...

ετσι ειναι το σωστο.Αλλα το σωστοτερο ακομα ειναι να παραγγειλουν κι'αλλα να δωσει και στους υπολοιπους,ε, ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρες ωρες, αναρωτιεμαι, θα βαλει ποτε μυαλο ο ελληνας καταναλωτης?

Συμφωνω στο να γκρινιαζουμε και να θαβουμε οσον αφορα την ποιοτητα και τη συμπεριφορα των περισσοτερων ελληνικων καταστηματων, αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση δηλαδη τι θα πρεπε να κανει το καταστημα, να χει στοκ καμια 500 λαπτοπ για να ικανοποιηθει ολη η Ελλαδα (φορουμ και εκτος φορουμ) ?

Αντι να λεμε ευχαριστω που εστω οσα παιδια προλαβαν θα παρουν τετοια προσφοραρα....  παμπλικ που μας χρειαζεται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρες ωρες, αναρωτιεμαι, θα βαλει ποτε μυαλο ο ελληνας καταναλωτης?

Συμφωνω στο να γκρινιαζουμε και να θαβουμε οσον αφορα την ποιοτητα και τη συμπεριφορα των περισσοτερων ελληνικων καταστηματων, αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση δηλαδη τι θα πρεπε να κανει το καταστημα, να χει στοκ καμια 500 λαπτοπ για να ικανοποιηθει ολη η Ελλαδα (φορουμ και εκτος φορουμ) ?

Αντι να λεμε ευχαριστω που εστω οσα παιδια προλαβαν θα παρουν τετοια προσφοραρα....  παμπλικ που μας χρειαζεται.

 

Συμφωνώ, προφανώς για μια τόσο χαμηλή τιμή θα είχε τεράστια ζήτηση! Το κατάστημα είπε θα δώσει με σειρά προτεραιότητας, όχι καθόλου (βλέπε public/plaisio/multi....) . Είναι αδύνατο να έχει 1Κ κομμάτια για όλες τις δυνατές παραγγελίες, δεν είναι άμαζον (ούτε το αμαζον έχει τόσο μεγάλο απόθεμα!). Σωστή και δίκαιη στάση! Μακάρι να ήταν όλα τα Ελληνικά καταστήματα αυτής της λογικής...

Αν παραλάβω θα ξαναέρθω με review.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε λίγο εδώ τώρα. γιατί αν δεν είναι λάθος και πάλι έχει μια τίμια τιμή, για όποιον δεν πρόλαβε και το θέλει.

Link.png Site: http://www.shop13.gr/dell-inspiron-3521-2117u-4gb-500gb-w8-p-98194.html">Link Στο μοντέλο λέει DELL INSPIRON 3521 ( 2117U/4GB/500GB/W8 ) αλλά στον επεξεργαστή i5 3337U.

Πού είναι το λάθος?? Διότι, άλλο ο intel pentium 2117U και άλλο ο i5 3337U

 

Υπάρχει και άλλο  Link.png Site: http://www.shop13.gr/dell-inspiron-3521-2117u-4gb-500gb-w8-p-98003.html">Link , όπου αυτή την φορά τα χαρακτηριστικά του τίτλου 2117U, συμφωνούνε με την περιγραφή του επεξεργαστή.

 

Το δεύτερο το αναφέρω , γιατί διατίθεται από το ίδιο κατάστημα , αλλά σε διαφορετική τιμή. Τι στο καλό?

Πιστευω στο πρωτο που αναφερεις εχουν κανεις λαθος τον τιτλο και εχει οντως τον i5-3337u και αν ισχυει ειναι παλι καλη η προσφορα με διαφορα στην μπαταρια και στα 7200rpm(του δισκου) με μια πρωτη ματια(χωρις να ξεουμε πιο αναλυτικα τα υπολοιπα χαρακτηριστικα).

 

Επισης εχει και αυτον http://www.shop13.gr/dell-inspiron-3521-2117u-4gb-500gb-linux-p-98160.html παλι με τον 2117u αλλα με διαφορετικα χαρακτηριστικα απο τους αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο τελευταίος δεν είναι άξιος αναφοράς. Δεν είναι προσφορά με αυτόν τον επεξεργαστή και χωρίς windows.

Το θέμα είναι όμως, στο πρώτο link είναι σωστη η περιγραφή για τον i5 3337U?

Εγώ τράβηξα πάντως και ένα screenshot, για την περίπτωση που τον αγοράσει κάποιος και τελικά δεν έχει τα χαρακτηριστικά που αναφέρει στην περιγραφή.

Δεν ξέρω επίσης, αν το site ( shop13.gr ) είναι αξιόπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ετσι τον εβαλα επειδη εχει τον 2117u για να δειξω οτι εχει κι αλλο με τον ιδιο επεξεργαστη.

 

Εγω ετσι πιστευω οτι ειναι σωστη αλλα εκαναν λαθος στον τιτλο.Αν καποιος ενδιαφερεται παντως μ'ενα τηλ./mail το ξεκαθαριζει.

 

Στο skroutz 32 αξιολογησεις που εχει οι 31 ειναι 5αρια(αστερια) και μια μονο μ'ενα 4αρι (αν ολα αυτα θεωρουνται αξιοπιστα).

 

edit:Επισης λαθος κι αυτο http://www.shop13.gr/dell-inspiron-3521-i5-3337u-4gb-500gb-w8-p-98193.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...