Προς το περιεχόμενο

[laptop] Dell Inspiron 15 3521, i5-3337U/15.6/4GB/500GB/Intel HD/Windows 8 399€


kostakiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βλέπω να ξεπουλάει μέσα στο ΣΚ το dellάκι.

Πιστεύω πως τέτοια καταστήματα, καλό θα ήταν να μπαίνουν στα μεγάλα φόρουμ και να δίνουν και ένα εκπτωτικό κουπόνι στα μέλη.



παιδιά να είστε καλά, μόλις έφυγε η παραγγελία και να σκεφτείτε πριν διαβάσω το παρών thread έψαχνα στο skroutz με τις ώρες για το best value for money !

 

Δεν έχει εμφανιστεί στην σελίδα του skroutz. Δεν ξέρω καν αν προλάβει!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ τόσο στον topic - starter  όσο και την magdalhnh.

μόλις ¨εκλεισα" ένα για την αδελφή μου  και σε σχέση με αυτα που έβλεπα

τόσο καιρό το μηχανημα είναι super

Στα (+)  :

1) τα δύο χρόνια εγγύηση

2) το μαγαζί είναι αξίοπιστο , έχω αγοράσει από το φυσικό τους κατάστημα 2-3 πραγματάκια.

Στα (-)

1)  η όχι και καλή μου εμπειρία με το service της dell  και συγκεκριμένα με την τηλεφωνική τους εξυπηρέτηση

 

Ελπίζω να παραλάβουμε :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητά παιδιά ευχαριστώ και γω με τη σειρά μου!! Έψαχνα καιρό για ένα λαπτοπ.

έχει μάλιστα ωραίο μεγάλο πληκτρολόγιο...

 

Ελπίζω να παραλάβουμε!

Με αντικαταβολή το βάλατε? εγώ ναι γιατι δεν είχα στην κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) το μαγαζί είναι αξίοπιστο , έχω αγοράσει από το φυσικό τους κατάστημα 2-3 πραγματάκια.

 

εγω και αλλοι δικοι μου εχουμε αγορασει απο εκει διαφορα PC απο το 1996 αν θυμαμαι καλα, ισως και παλιοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα κακο που νομιζω ακουσα απο ενα χαζο-ινδο σε ενα review στο utube ηταν πως για να αλλαξει η ram πρεπει να βγει το keyboard και μου τη δινουν πολυ οσα λαπτοπ δεν εχουν easy access σε μνημη και σκληρο.

 

Για όποιον θέλει να βάλει επιπλέον ram, δεν έχει παρά να την παραγγείλει και να ζητήσει από το MGmanager να του την τοποθετήσει πριν αποστείλει το laptop.

 

Δεν υπάρχει κανένα κόστος για την τοποθέτηση. Τουλάχιστον αυτό ίσχυε, μέχρι πριν λίγους μήνες και φαντάζομαι πως δεν θα έχει αλλάξει κάτι από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>όχι ρε φίλε γτ το κάνεις αυτό.... :P περιμένω αυτό το μοντέλο και με βάζεις σε σκέψεις <a href="http://www.skroutz.gr/s/2633710/Dell-Inspiron-15-3520-i3-2370M-4GB-320GB.html.%CE%95%CF%87%CF%89">http://www.skroutz.gr/s/2633710/Dell-Inspiron-15-3520-i3-2370M-4GB-320GB.html.%CE%95%CF%87%CF%89</a></p>

 

Φιλε αυτο που παραγγειλες ειναι πολυ πιο γρηγορο απορι ο ivi αλλα υστερει σε διαρκεια μπαταριας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε αυτο που παραγγειλες ειναι πολυ πιο γρηγορο απορι ο ivi αλλα υστερει σε διαρκεια μπαταριας...

γιατι ειναι ποιο γρηγορο το i3 εχεις προσωπικη εμπειρια για πες και για μας που δεν ξερουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνάτε, πως εκτός από την μικρότερη αυτονομία, το μοντέλο με τον i3 2370m, εφόσον θέλετε να το συγκρίνετε με το dell του topic αυτού, είναι 48 ευρώ ακριβότερο, έχει 320gb σκληρό, δεν έχει θύρες usb3.0 , έχει στο σύνολο 3 θύρες usb και κατώτερη κάρτα γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Φιλε αυτο που παραγγειλες ειναι πολυ πιο γρηγορο απορι ο ivi αλλα υστερει σε διαρκεια μπαταριας...

γιατι ειναι ποιο γρηγορο το i3 εχεις προσωπικη εμπειρια για πες και για μας που δεν ξερουμε
Το λινκ σου εχεις τον i5 2ης γενιας και ο i3 αν ειναι αυτος που παραγγειλες παλη περιπου στην ιδια αποδοση με αυτον εδω μπορει και καλητερα αλλα χανεις λιγο απο τα ενσωματωμενα γραφοικα..οσοι επεξεργαστες ειναι ultravoltage δεν κανουν για gaming πρεπει να ειναι mobile..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσιμπησα και εγω.....και πριν ακριβως μια βδομαδα αγορασα για την αδερφη μου το ιδιο μοντελο αλλα με τον αργο επερξεργαστη στην ιδια τιμη......διαβαζωντας αντιστοιχο τοπικ πο magdalhnh ειχε προτεινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω και αλλοι δικοι μου εχουμε αγορασει απο εκει διαφορα PC απο το 1996 αν θυμαμαι καλα, ισως και παλιοτερα.

 

ναι καλά θυμάσαι η πρώτη μου αγορά πρέπει να ειναι νωρίτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη διαθέσιμο???? Το περίμενα, αλλά όχι τόσο γρήγορα. Πρέπει όλα να τα πήρατε εσείς παιδιά.

Αντε με γεια σας και Καλοδούλευτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...