Προς το περιεχόμενο

[Ram] Kingston Hyper X DDR3 8GB 43.60€ +μεταφορικα @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


vaggospro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πω ρε π@@στη , τί τιμές είναι αυτές ! Πριν 4-5 μήνες σε αυτές τις τιμές έπαιρνες 16 GB

Αυτό έχω παρατηρήσει και εγώ, τελευταία value for money προσφορά που είχα βρει ήταν από το eshop crazy sundays.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπαινουν και μεταφορικα σε αυτο το ποσο, η τιμη παροτι φαινεται καλη σε σχεση με αλλα καταστηματα, δεν ειναι και τοσο. Εκει πανω κατω βρισκεις τωρα τα 2χ4GB γενικοτερα (τις χαμηλοτερες τιμες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ αυτό με τις μνήμες είναι απίστευτο. Δεκέμβρη είχα πάρει Kingston HyperX 8gb 1600αρα στα 27€ από you.gr!

Και εγώ το ίδιο φίλε μου . Γιαυτό λέω για τις τιμές . Με 54 ευρώ έχω 16 GB που ούτε το φανταζόμουν παλιότερα με τα 4 που είχα. Και ήταν και οι red που είναι ακριβότερες από αυτές. 48 ευρώ τώρα

 

Πριν κανένα 2μηνο είχαν αυτές στα 39€ και φυσικά και τσίμπησα :P

lol Ελλάδα στα 90 ευρώ , amazon στα 49
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο φίλε μου . Γιαυτό λέω για τις τιμές . Με 54 ευρώ έχω 16 GB που ούτε το φανταζόμουν παλιότερα με τα 4 που είχα. Και ήταν και οι red που είναι ακριβότερες από αυτές. 48 ευρώ τώρα

 lol Ελλάδα στα 90 ευρώ , amazon στα 49

 

Ήταν στα 80.... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μνημες για το 2013 θα εχουν ανοδικοτατες τιμες. Μεχρι τωρα πωλουσαν κατω του κοστους οι παραγωγοι. Βγηκε η Micron απο το παιχνιδι και οι περισσοτεροι ριχνουν την παραγωγη σε ssd. Οποιος προλαβε, στοκαρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...