Προς το περιεχόμενο

[Ram] Kingston Hyper X DDR3 8GB 43.60€ +μεταφορικα @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


vaggospro

Προτεινόμενες αναρτήσεις


Πηρα τηλ,μου αρχισε τα δικα του οτι δηθεν δεν εχουν αλλο στοκ και περιμενουν τον προμηθευτη.Και σε κανα 10 ημερο κ μπλα μπλα μπλα μπλα.Θα τους παρω ξανα σε 10 ημερες,αν δεν αλλαξει κατι εχει καλως.Αν οχι,την επομενη φορα.


Με γειες οι μνημες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Παρήγγειλα δύο κομμάτια από electroworld που το έχει στην ίδια τιμή για να γλιτώσω το 3ευρω στα μεταφορικά.

Για να δούμε..

 

http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10108761

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα χθες το απογευμα και εγω παραγγελια τις ραμ kingston hyperx 1600Mhz grey (2x4gb).Μετα απο λιγο ξαναεκανα παλι την ιδια παραγγελια γιατι ηθελε ενας φιλος μου.Μου εβγαλαν την 1η παραγγελια ακυρη σημερα το απογευμα.Η 2η παραγγελια δεν εχει αλλαξει το status ακομα λεει ''εχει παραληφθει''.Ηταν και αυτο μηχανογραφικο λαθος?Αυτην την στιγμη δεν υπαρχουν οι ραμ στο site του electroworld.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι στο καλο πια. Καλα οι τηλεορασεις και η φωτογραφικη. Τωρα θα βγαλουν και τις μνημες ως λαθος; Ηταν και στον Κωτσοβολο αυτο, οχι μονο στο electroworld. Αρα μου φαινεται λιγο απιθανο να φερουν δικαιολογια και σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι να πω..Ειχα κανει στην αρχη παραγγελια τις τηλεορασεις και την φωτογραφικη μηχανη και στην συνεχεια εκανα τις ραμ.Και μετα απο κανα 2ωρο παλι εκανα ραμ γιατι ηθελε ενας φιλος μου.Μου εστειλαν το κλασικο mail που λαβατε πολλοι και καλα οτι δινουν κουπονι κτλπ. .Στο mail τους ρωτισα αν και οι ραμ ηταν μηχανογραφικο και καλα προβλημα οπως οι τηλεορασεις αλλα δεν μου απαντησαν ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ειναι επιεικως απαραδεκτοι ετσι και βγαλουν και τις ram ως λαθος. Γιατι επαναλαμβανω τις ειχε και ο κωτσοβολος σε αυτη την τιμη και επισης εχουν ερθει αλλες 2 φορες σε ιδια-χαμηλοτερη τιμη, και τον Απριλη που ανοιξε το thread αλλα και τον Ιουλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση... η προσφορά που είχε ο Κωτσοβολος/electroworld στα 54.89 (Kingston Hx 8gb genesis)                  άξιζε πιο πολύ από την άλλη του προσφορά,με τα 44 ευρώ grey edition(ρωτάω γιατί σήμερα έκανα μια παραγγελία στον κωτσοβολο);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα... τουλάχιστον το καλό είναι από ότι διάβασα στο ίντερνετ οι 54.89 είχαν φτιαχτεί για 3ης γενιάς επεξεργαστές(και πάνω) και για καλύτερο overclocking,ενώ οι 44 για 1ης-2ηςγενιάς(και πάνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...