Προς το περιεχόμενο

[Ram] Kingston Hyper X DDR3 8GB 43.60€ +μεταφορικα @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


vaggospro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Το πρωι που ανοιξε το θεμα πριν ενωθει με το παρον thread εγραφε τιμη στο electro 40 ευρω και κατι. Τωρα πηγε 59

 

Ακυρο αλλη μνημη στα 59,90! Τελικα αξιζει τι λετε?

 

Και μια ερωτηση οταν λεει desktop memory σημαινει οτι δε κανουν για λαπτοπ?

 

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο, όλα τ' άλλα παίζουν! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το βραδυ παραγγελνες κανονικα με τιμες απιστευτες...34 ευρω η kingston 2x4 grey .μετα ακολουθησαν και αλλα καταστηματα . Μετα εριξαν την διαθεσιμοτητα.το πρωι εκαναν ανενεργη την κατηγορια στα eshop τους. Απιστευτη τιμη αλλα αναμονη για ναδουμε τι εγινε.εχουν παραγγειλει αρκετοι καιμεχει ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το βραδυ παραγγελνες κανονικα με τιμες απιστευτες...34 ευρω η kingston 2x4 grey .

 

Το θεμα που ειχες ανοιξει στη 1:47 για τις hyper x gray ειχε τιμη στον τιτλο σου 44.20€. Τωρα λες 34. Σε τι τιμη ηταν τελικα;

 

Add: αντιγραφω εδω τους τιτλους αλλων 2 θεματων που ειχαν ανοιξει 2 παρα τη νυχτα απο το παραπανω μελος για να μην υπαρχει παραπληροφορηση απο το "μπερδεμα" των τιμων:

Kingston 8GB DDR3 1333 KVR1333D3N9 113983 36,90€

8 gb ram για λαπτοπ . Kingston 8GB DDR3 1333 D3S9/8G. 57.60€. !!!  

 

Μετα εριξαν την διαθεσιμοτητα.

 

Διαθεσιμο ειναι εδω και 14 ημερες οπως και αυτη τη στιγμη παραμενει.  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο τη πλακιτσα μπορεις να απαντησεις σοβαρα?

 

Με κάλυψε ο προλαλήσας (matrixxx), πάντως σοβαρά είχα απαντήσει έτσι κι αλλιώς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Επειδη και εγω εκανα κατα λαθος δευτερο post χωρις να ειχα δει αυτο εδω,και εγω τις ειχα δει στα 43 και κατι ψιλα.Τωρα αν ειχαν αρχικη τιμη 34 και σε λιγα λεπτα την ανεβασανε τι να πω..

Και εγω ηθελα να τις αγορασω απο κοντικο καταστημα και βλεπω οτι τις ειχαν βγαλει τελειως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43.6 και 44.20 ειχαν.τις βγαλανε ομως.Παρολα αυτα εγω προλαβα και παραγγειλα.

 

Φίλε έχεις παραλάβει; Πρόλαβα και παρήγγειλα και εγώ εκείνες τις ημέρες, αλλά αν εξαιρέσεις το λογαριασμό μου στο κωτσόβολο όπου περιέχει την παραγγελία μου ως "υπό εκτέλεση", ούτε φωνή ούτε ακρόαση μέχρι τώρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα γράφει έχει αποσταλλεί και βλέπω στο speedex.gr (με το κωδικό που μου έστειλαν στο κινητό) οτι έχει έρθει στη πόλη μου, οπότε ελπίζω σήμερα να παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο electro τις παραγγειλα. Ακομα υπο εκτελεση ειναι. Τους εστειλα mail το σαββατο αλλα δεν πηρα απαντηση. Αν δεν ερθουν και αυριο θα παρω τηλεφωνο. Οχι οτι με καινε κιολας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δεν καίγομαι, αλλά είναι γυφτιά να κάνουν σαν να μην έγινε τίποτα. Ούτε ένα mail ότι λάβανε την παραγγελία δεν στέλνουν. Πριν 2 μέρες πάλι, ένα άλλο ιντερνετομαγαζο μου έστειλε mail οτι η παραγγελία ακυρώθηκε, σχεδόν μια εβδομάδα μετά την παραγγελία μου και χωρίς ενδιάμεση ενημέρωση. Και ούτε εξηγούσε τον λόγο. Ό,τι νά'ναι κάνουν. Και ένα άλλο με έχει στο περίμενε 1 εβδομάδα τώρα ενώ έλεγε 2-3 εργάσιμες! Το θέμα  είναι ότι με έχουν κρεμάσει γιατί στήνω ένα νέο HTPC και περιμένω τα κομμάτια και τα περισσότερα ακόμα έρχονται :mad:

 

Πλάκα-πλάκα μόνο ένα κομμάτι (ssd) μου έχει έρθει στην ώρα του και αυτό ήταν από το Πλαίσιο. Μετά αναρωτιούνται μερικοί εδω μέσα γιατί το προτιμάει ακόμα κόσμος.

 

Αντε να δούμε τι θα γίνει με τις μνήμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρετε πως οι ημερομηνίες παράδοσης που αναγράφοντα, είναι fake.

 

Από Κώτσο και Electroworld ότι έχω αγοράσει (ελάχιστα προϊόντα) είναι μόνο από "πραγματική" προσφορά

καθώς σχεδόν όλες οι διαφημίσεις του "DIXONS" είναι παραπλανητικές.

 

Έχω πάει να πάρω συσκευή που παρήγγειλα την ίδια μέρα από προσφορά

και τα απειροελάχιστα (2) κομμάτια ήταν μόνο από ράφι και μου το πλάσαραν στην ίδια τιμή του καινούριου!

...συν όλα αυτά που έχουμε ακούσει κατά καιρούς από όλους εσάς.

 

Πάρτε τηλέφωνο για τις μνήμες γιατί αυτό το 7 μέρες μπορεί να είναι τελικά... 17!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...