Προς το περιεχόμενο

[Ram] Kingston Hyper X DDR3 8GB 43.60€ +μεταφορικα @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


vaggospro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 σεναρια παιζουν.

1 σεναριο περιμενουν τον προμηθευτη να στειλει μνημες.Αγνωστο ποσο χρονο θα παρει.

Δευτερο σεναριο που δεν  θελουμε, να ριξουν ακυρωτικο για τους γνωστους λογους.Λογω μεγαλης ζητησης, δεν υπαρχει αρκετο αποθεμα και μπλα μπλα μπλα,

 

Kαι έχουμε Νικητή το σενάριο 1 !

 περιμενουν τον προμηθευτη να στειλει μνημες.Αγνωστο ποσο χρονο θα παρει. ( όταν είχα πάρει τηλ. αυτό μου είχαν πει και πιστεύω και εγώ όπως το είπε και παρακάτω μέλος πολύ σωστά δύσκολο να ακυρώσουν αφού έχουν τιμές!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

την πέμπτη θα παραλάβουν τις μνήμες. οποτε απο αρχές της εβδομαδας που έρχετε θα παραλάβουμε εμείς. μολις μίλησα με εκπρόσωπο της electroworld. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από electroworld με αριθμό φορτωτικής από speedex. Η κατάσταση στην παραγγελία έχει αλλάξει σε «έχει αποσταλεί».

Έκανα αναζήτηση αποστολής στο site της speedex και προς το παρόν δεν βρίσκει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από electroworld με αριθμό φορτωτικής από speedex. Η κατάσταση στην παραγγελία έχει αλλάξει σε «έχει αποσταλεί».

Έκανα αναζήτηση αποστολής στο site της speedex και προς το παρόν δεν βρίσκει κάτι.

 

Αν είσαι σε πρωτεύουσα νομού η παράδοση είναι σε 24 ώρες. Νησιά και υπόλοιπη χώρα 3 εργάσιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ποο και εμένα μια από τα ίδια ρε... καλά όχι ότι καίγομαι να παραλάβω άμεσα αλλά έχει περάσει και τόσος καιρός.. Μόλις πήρα και μου είπαν ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση από τον προμηθευτή και δεν υπάρχει stock....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρελαβα σημερα με Speedex. Ολα καλα. :-)

 

Μαλιστα αναγκάστικα να παω ως την Speedex γιατι σημερα "λογω φορτου εργασιας" ο διανομεας ειπε πως "δεν προλαβαινε".Καλη φαση κ.Speedex, θα περιμενα εγω μεχρι την Τριτη επειδη η δικη μου παραδοση δεν εμπίπτει στον φορτο εργασιας σας. Το αστειο ειναι οτι το πρωι που τσεκαρα αριθμο δεματος στο tracking system τους εγραφε απ'τις 8:46 πως το εχει μαζι του ο διανομεας για παραδοση. Αντε βγαλε ακρη...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...