Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο πως λειτουργει?το παραγγελνεις απεξω και θες κατι αλλο μαζι με αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο αν εχεις κάποιον στην γερμανια δυστυχώς

Γι αυτο βαζεις οτε τιβι με 27 ευρω/μηνα για ενα χρονο και στρωνουνε χαρακτηρα που μου θελουνε ενα 50ρικο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνουμε για τηλεόραση κοντά στις 32" και βρήκαμε Link.png Site: αυτό . Η αλήθεια είναι ότι δεν μου φαίνεται κάτι σούπερ αλλά δεν μπορώ να πω πως γνωρίσω τα vfm σε αυτό τον τομέα της τεχνολογίας. Μπορεί κάποιος να δώσει τα φώτα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γύρω στα 250 νομίζω καλά είναι. σκεφτόμουν τώρα στις γιορτές ότι κάτι καλό θα βγει.

Είμαστε στην ίδια φάση και σκεφτόμαστε τα ίδια πράγματα...ας ελπίσουμε ότι θα μας ακούσουν οι άγγελοι του Κωτσόβολου και oι πράκτορες του Τζάμπα  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα ψιλα παραπανω http://www.skroutz.gr/s/3006133/Samsung-UE32F5000.html.

 

Αντε καλοθεατη! :-)

Ευχαριστώ. Είναι και Samsung! Αν δεν βγει καμία καλή προσφορά τώρα γύρω θα την χτυπήσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι στους γνώστες της anytime & προσφοράς carefour?

Δευτέρα θα κάνω ασφάλεια anytime για το αυτοκίνητο, χρειάζεται να αναφέρω κατι για την προσφορά της δωροεπιταγης του CArefour ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα συμπληρώνεις τα στοιχεία της ασφάλειας online θα πρέπει να βάλεις τον κωδικό που εμφανίζεται στην κάρτα του carrefour μέσα στο κατάλληλο πεδίο (στα τελευταία πεδία της αίτησης αν θυμάμαι καλά). Στη συνέχεια η επιταγή carrefour των 30ευρώ θα σου έρθει ταχυδρομικά στο σπίτι μέσα σε 3-4 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤιΒι απο MediaMarkt
http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SHARP-LC50LE750E,99452,430514,872313.html?et_cid=161&et_lid=877

 

βλεπω ταινιες bluRayRip 1080p κατεβ... και επειδη η 42" LCD που εχω αρχιζει να τα παιζει σκεφτηκα να την αλλαξω με την πιο πανω..
Αξιζει;;;Θα ρολλαρει καλα η εικονα; Γιατι ειχα παει καποτε σε MediaMarkt και μερικες led 200Hz ειχαν απαισιο frameflow

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...