Προς το περιεχόμενο

[laptop] HP PROBOOK 4545S Linux @eshop.gr 345€


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλορίζικο παιδιά.
Αν κάποιος από εσάς χρησιμοποίησε Adobe Photoshop CS5 (και πάνω) ή το Adobe Lightroom  ας μας πει πως τσουλάει το μηχάνημα. Αν και έτσι κι αλλιώς λέω να το τσιμπήσω και εγώ.

 

----

μάλλον το αλλάξαν το laptop και έβαλαν στη θέση του 1 samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά μόλις το παρέλαβα και εγώ!! είναι παρα πολύ καλο!! αλουμινένιο στιβαρό,με ωραίο σχεδιασμό μόλις βάλω win7 θα τρέξω και μερικά game να δω τι γίνετε!! εννοείτε πήρα την ακριβή έκδοση και από ότι κόβω δεν θα το μετανιώσω με τίποτα :P

τα λεμε μετα οποτε οταν μπουν ολοι οι drivers  B)  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο παιδιά.

Αν κάποιος από εσάς χρησιμοποίησε Adobe Photoshop CS5 (και πάνω) ή το Adobe Lightroom  ας μας πει πως τσουλάει το μηχάνημα. Αν και έτσι κι αλλιώς λέω να το τσιμπήσω και εγώ.

 

----

μάλλον το αλλάξαν το laptop και έβαλαν στη θέση του 1 samsung

 

 

ναι το αλλαξαν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ζηλευω εσας που παραλαβατε, αντε να ξημερωσει να το παρω και εγω. Τελικα με την εγγυηση τι παιζει ? Εχουμε μονο του eshop ή τα 2 χρονια ισχυουν και για την αντιπροσωπεια ? Εχει κανει καποιος register στην HP να δει υπολοιπο εγγυησης ?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το αλλαξαν !

σε αυτο εδω αναφερεστε? -> http://www.e-shop.gr/product?id=PER.909307

 

σας ζηλευω εσας που παραλαβατε, αντε να ξημερωσει να το παρω και εγω. Τελικα με την εγγυηση τι παιζει ? Εχουμε μονο του eshop ή τα 2 χρονια ισχυουν και για την αντιπροσωπεια ? Εχει κανει καποιος register στην HP να δει υπολοιπο εγγυησης ?

 

στο info για το συστημα που μπαινεις απ'το startup λεει στην ημερομηνια της εγγυησης 00/00/0000 

οποτε μαλλον δεν εχει εγγυηση απο HP αλλα μονο απο e-shop. Υπαρχει καπου online checker εγγυησης

μεσω serial # οπως υπαρχει για τα Dell ας πουμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ !!

τοτε δεν νομιζω οτι αξιζει να λεμε οτι "πηρε τη θεση του" καθως και ο επεξεργαστης του ειναι κατωτερος, και η καρτα γραφικων δεν συγκρινεται αλλα και σαν να μην φτανουν ολα αυτα εχει και μικροτερο σκληρο δισκο  :lol: πλακα κανω για το δισκο..μικρο το κακο εκει..απλα ειναι και πιο ακριβο! πφφ.. τελικα λιγα κομματια ειχαν..ή εγινε ενας μικρος χαμος για το super budget gaming laptop  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ληξης παιδιά....την ώρα που έγραφα την παραγγελία κατέβηκε το προϊόν. Μου έδωσε αριθμό παραγγελίας, αλλά χωρίς το προϊόν. Πρέπει να το έχασα για δευτερολεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ληξης παιδιά....την ώρα που έγραφα την παραγγελία κατέβηκε το προϊόν. Μου έδωσε αριθμό παραγγελίας, αλλά χωρίς το προϊόν. Πρέπει να το έχασα για δευτερολεπτα.

κριμα ρε συ..

 

ας το γραψει o ΤS ή ο moderator λοιπον οτι το προιον "Εξαντλήθηκε" στον αρχικο τιτλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε δεν νομιζω οτι αξιζει να λεμε οτι "πηρε τη θεση του" καθως και ο επεξεργαστης του ειναι κατωτερος, και η καρτα γραφικων δεν συγκρινεται αλλα και σαν να μην φτανουν ολα αυτα εχει και μικροτερο σκληρο δισκο  :lol: πλακα κανω για το δισκο..μικρο το κακο εκει..απλα ειναι και πιο ακριβο! πφφ.. τελικα λιγα κομματια ειχαν..ή εγινε ενας μικρος χαμος για το super budget gaming laptop  :wub:

 

τη θέση του στο link εννούσα, εννοείται ότι είναι χειρότερο το samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη θέση του στο link εννούσα, εννοείται ότι είναι χειρότερο το samsung.

στο link του topic starter? και εγω αρχικα αυτο σκεφτηκα, πηγα εκει και το πατησα και με εβγαλε στο HP.

μαλλον θα αναφερεσε στο newsletter, οταν πατας στο hp σε παει στο sammy ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να το προσθέσεις στο καλάθι, παρόλο που βγαίνει. Τι να κάνουμε? Κάθε εμπόδιο σε καλό καμιά φορά.

Πάντως πρώτη φορά γκαντεμιά σε παραγγελία....αυτά παθαίνεις όταν το σκεφτεσαι πολύ το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε γμτ.. Δεν πειράζει θα παίξουν κι άλλες προσφορές..κάντε ένα τηλ μήπως και το ξαναφερουν σύντομα..

Το 4540s όμως παίζει ακόμα αλλα κι αυτο δεν νομίζω για πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο link του topic starter? και εγω αρχικα αυτο σκεφτηκα, πηγα εκει και το πατησα και με εβγαλε στο HP.

μαλλον θα αναφερεσε στο newsletter, οταν πατας στο hp σε παει στο sammy ε?

στο newsletter αναφέρομαι ναι, εκεί το έχουν αλλάξει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...