Προς το περιεχόμενο

[laptop] HP PROBOOK 4545S Linux @eshop.gr 345€


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορείς να το προσθέσεις στο καλάθι, παρόλο που βγαίνει. Τι να κάνουμε? Κάθε εμπόδιο σε καλό καμιά φορά.

Πάντως πρώτη φορά γκαντεμιά σε παραγγελία....αυτά παθαίνεις όταν το σκεφτεσαι πολύ το πράγμα.

δεν φταις μωρε.. e-shop ηταν οχι κανα μικρο μαγαζακι..το λογικο θα ηταν να ειχαν αρκετο αποθεμα για να αντεξει 4-5 μερες η προσφορα..αλλα....κριμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

To παρέλαβα πριν λίγο...Από εμφάνιση τα σπάει, από τα υπόλοιπα θα δείξει...

Απ' ότι μου είπαν είχαν πολύ μεγάλο stock αλλά έγινε πανικός με τις παραγγελίες (μόνο το υποκατάστημα Συγγρού παρέδωσε πάνω από 50 κομμάτια) και εξαντλήθηκε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

To παρέλαβα πριν λίγο...Από εμφάνιση τα σπάει, από τα υπόλοιπα θα δείξει...

Απ' ότι μου είπαν είχαν πολύ μεγάλο stock αλλά έγινε πανικός με τις παραγγελίες (μόνο το υποκατάστημα Συγγρού παρέδωσε πάνω από 50 κομμάτια) και εξαντλήθηκε...

Πω.. Φαντάσου πανελλαδικά!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το είπαμε πιο πριν, επειδή εξαντλήθηκε το laptop, στο αρχικό newsletter στη θέση του HP έβαλαν ένα Samsung (πολύ κατώτερο) μπας και "τσιμπήσει" κανένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>παιδιά το είπαμε πιο πριν, επειδή εξαντλήθηκε το laptop στο newsletter στη θέση του HP έβαλαν ένα Samsung (πολύ κατώτερο) μπας και "τσιμπήσει" κανένας.</p>

 

Δύσκολο μεν.. Εφικτό δε! Αλλα και ενας δύο να ναι αυτοί που θα το πάρουν. Δεν τους χάλασε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή περίπτωση είναι και αυτό: http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=56074&pcode=SHOW_PROD56074 με οθόνη 1600x900...

πολυ καλο, αλλα τη στιγμη που το μισο φορουμ (including me) το εχει παρει με 289 - 329

δεν σου παει η καρδια να δωσεις 399 νομιζω  :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παρέλαβα πριν λίγο...Από εμφάνιση τα σπάει, από τα υπόλοιπα θα δείξει...

Απ' ότι μου είπαν είχαν πολύ μεγάλο stock αλλά έγινε πανικός με τις παραγγελίες (μόνο το υποκατάστημα Συγγρού παρέδωσε πάνω από 50 κομμάτια) και εξαντλήθηκε...

πω μιλάμε χαμός έγινε έτσι? και εμενα ένα παλικάρι στο τηλέφωνο του eshop στο τμήμα σερβις μου λέει "ok έχουμε πολύ μεγάλο stock οποτε μην το παραγγείλεις τώρα,παραγγειλετο όταν θα εκδοθεί το πιστωτικό" και λέω "μπα" παραγγελια τώρα να είμαστε σίγουροι!!! χαχαχαχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω μιλάμε χαμός έγινε έτσι? και εμενα ένα παλικάρι στο τηλέφωνο του eshop στο τμήμα σερβις μου λέει "ok έχουμε πολύ μεγάλο stock οποτε μην το παραγγείλεις τώρα,παραγγειλετο όταν θα εκδοθεί το πιστωτικό" και λέω "μπα" παραγγελια τώρα να είμαστε σίγουροι!!! χαχαχαχ

Φουλ τυχερος! ^_^  Αντε να δουμε αν κανεις μας θα κανει την πρωτια στην αναβαθμιση σε Α8 ή Α10!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην τρελλενόμαστε, δεν νομίζω ότι χρειάζεται καμιά αναβάθμηση (πέραν ίσως από κάποιο SSD και / ή ακόμα ένα so-dimm μνήμης) για την δουλειά που το πήραμε και τα χρήματα που δώσαμε!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην τρελλενόμαστε, δεν νομίζω ότι χρειάζεται καμιά αναβάθμηση (πέραν ίσως από κάποιο SSD και / ή ακόμα ένα so-dimm μνήμης) για την δουλειά που το πήραμε και τα χρήματα που δώσαμε!.

δεν τρελενεται κανεις απλα αν βρεθει Α10 με ~60 ευρω..μετα το μηχανημα ξεφευγει σε αλλες κατηγοριες με το crossfire της intergrated καρτας του A10 και της 7650m. παντως οντως μεχρι στιγμης δεν εχω βρει καμια "δυσκολια" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...