Προς το περιεχόμενο

[TV] Toshiba 32TL933G @mediamarkt 279€


HERTHAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το skroutz δεν έχει ενημερώσει τις αλλαγές τιμών που έχουν γίνει. στο site του κωτσόβολου δίχνει 398.

 

 

edit: α ρε αυτοί παίζουνε... τώρα ενημερώθηκε και η σελίδα της τηλεόρασης στον κωτσο...

post-176189-0-36689000-1366702638_thumb.jpg

post-176189-0-59269800-1366702648_thumb.jpg

post-176189-0-60470900-1366702743_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά!!!! Έμεινα λαλακας μόλις τώρα.. Η ακυρωμένη παραγγελία από το media markt μου την έφεραν.. και μαντέψτε... ΔΙΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΚΑΙ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΥΑΛΙΑ!!!! Αυτά που έχουν 21 ευρώ... Τον είδα να κουβαλάει την τηλεόραση μαζί με τα γυαλιά και ξενέρωσα όσο δεν λέγεται. Τελικά μας έπιασε κώτσο ο κωτσόβολος. με 10 ευρώ παραπάνω το mediamarkt δίνουν και γυαλιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/TOSHIBA-32TL933G,99452,430510,635491.html?langId=-18

 

Το προϊόν προσωρινά δεν είναι διαθέσιμο στο online κατάστημα.

 

Τέλος το stock? ή ετοιμάζουν ενημέρωση τιμής πιο πάνω η κάτω, ή + γυαλιά...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά!!!! Έμεινα λαλακας μόλις τώρα.. Η ακυρωμένη παραγγελία από το media markt μου την έφεραν.. και μαντέψτε... ΔΙΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΚΑΙ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΥΑΛΙΑ!!!! Αυτά που έχουν 21 ευρώ... Τον είδα να κουβαλάει την τηλεόραση μαζί με τα γυαλιά και ξενέρωσα όσο δεν λέγεται. Τελικά μας έπιασε κώτσο ο κωτσόβολος. με 10 ευρώ παραπάνω το mediamarkt δίνουν και γυαλιά...

ηθελα να ειμαι απο καπου να δω την φατσα του τυπου που την εφερε...και κυριως το χαμογελο ικανοποιησης του

(τσαμπα την εφερα, αλλα τραβα να αγορασεις γυαλια τώρα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως συνηθως τετοια "ζευγαρια" γυαλιων δεν ειναι θεμα του καταστηματος αλλα της αντιπροσωπειας/μαμας. Αν το μοντελο αυτο στην Ελλαδα συνοδευεται απο 2 ζευγαρια γυαλια τοτε θα ειναι μεσα και στην κουτα του Κωτσοβολου (αν και εχω παρατηρησει την -παρανομη- πρακτικη να αφαιρουνται απο μερικα καταστηματα τετοια "συνοδευτικα" και να πωλουνται ξεχωριστα, ακομα και οταν εχουν ετικετα πανω τους που λεει "Απαγορευεται να πωλουνται ξεχωριστα")!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μετά από επικοινωνία με τον κωτσόβολο, θα τους επιστρέψω την τηλεόραση και θα πάρω τα λεφτά μου πίσω. Και θα πάω στην acs να παραλάβω την τηλεόραση του mediamarkt. Πολιτική του κωτσόβολου είναι να μην δίνει δώρο γυαλιά σε τηλεοράσεις μικρότερες των 40".

 

Πήρα τηλέφωνο για επιβεβαίωση και στο media markt και όντως δίνουν 2 ζευγάρια γυαλιά αλλά δεν ήξεραν ποιο μοντέλο. απ ότι είδα όμως είναι αυτά που πουλάνε 21 €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος (επειδή εγώ είμαι στην δουλειά) να δει με την intersys αν μέσα στην συσκευασία πρέπει ή δεν πρέπει να έχει 2 ζευγάρια γυαλιά? αν πρέπει και έτσι δίνεται απ την αντιπροσωπεία τότε πολύ απλά ο Κωτσόβολος παράτυπα τα βγάζει απ την συσκευασία και θα πρέπει να τα απαιτήσουμε χωρίς να μας ενδιαφέρει η "πολιτική" του..

Αν τώρα τα ζευγάρια είναι άτυπη προσφορά απ το media markt τότε αλλάζει το θέμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος (επειδή εγώ είμαι στην δουλειά) να δει με την intersys αν μέσα στην συσκευασία πρέπει ή δεν πρέπει να έχει 2 ζευγάρια γυαλιά? αν πρέπει και έτσι δίνεται απ την αντιπροσωπεία τότε πολύ απλά ο Κωτσόβολος παράτυπα τα βγάζει απ την συσκευασία και θα πρέπει να τα απαιτήσουμε χωρίς να μας ενδιαφέρει η "πολιτική" του..

Αν τώρα τα ζευγάρια είναι άτυπη προσφορά απ το media markt τότε αλλάζει το θέμα..

Πήρα τηλέφωνο την intersys. H τηλεόραση ΔΕΝ έχει γυαλιά μέσα μου είπε η κοπέλα και είναι στο χέρι της κάθε εταιρείας αν θα σου κάνει δώρο γυαλιά. αυτά μου είπε επι λέξη. Επισης την ρώτησα πόσο τα πουλάνε αυτοι τα γυαλιά και μου είπε οτι τα έχουν και αυτοι 21 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα παιδια απο κωτσο χτες στα 269..

μενω αφωνος με τετοια ποιοτητα οθονης σε τετοια λεφτα..

 

παρτε την παιδια,κατεμεεε :-)

 

γαματο να χα κ γυαλακια,που λετε δινουν τα mm,γμτι κ για 10 πηγα κωτσο,

αλλα εχω παιδακια στο σπιτι,που θα τα σπαγανε αμεσως,οποτε θα πιω εναν καφε ,

μαλλον 2 κεφεδες 5αευρους να ξεχασω τα γυαλια!!

 

πολυ ψηνομαι για το στικ της toshiba για browsarisma,αλλα θα βαλω στικακι με αντροιντ καποια στιγμη να μαι τζετ..

 

α ναι αμα μπορειτε δειξτε μου σε ενα λινκ τα γυαλακια που λεμε,με 21??καλη τιμη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόλις πήρα και εγώ και μου είπε οτι δεν περιλαμβάνει γυαλιά η συσκευασία μέσα άρα φαντάζομαι είναι η αντίστοιχη κίνηση απο media markt για να χτυπήσει με την σειρά της Κωτσόβολο ...



Κάτι άλλο... internet έχω μέσω ethernet αφού η tv είναι στο γραφείο δίπλα στο router. Παρόλα αυτά σκέφτομαι την αγορά του wifi stick μόνο και μόνο για το widi (για ασύρματη σύνδεση του laptop, κινητού κτλ). Το έχει δοκιμάσει κανείς? αξίζει κάτι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά χτες την πήρα από τον Κωτσόβολο χωρίς γυαλιά. Θα τα πάρω ξεχωριστά. Πολύ καλή και με ωραία χρώματα. Αλλά είδα κάτι περίεργο. Όταν έπαξια pro 2013 μέσω PC στην tv είδα να αχνοφαίνονται 1-2 κάθετες γραμμές. Το κουλό είναι ότι πουθενά αλλού δεν το παρατήρησα. Ακόμα δεν έβαλα blu-ray ταινία να δω. Πάντως αν αυτό λέγεται banding τότε την έβαψα. Θα πρέπει να την επιστρέψω. Θα το ξεκοκαλίσω το θέμα και θα σας πω. Ελπίζω να μην ξαναεμφανιστεί το πρόβλημα. Επίσης το περίεργο με το pro 2013 ήταν ότι έκοβε σε frames per second, όχι πολύ αλλά ήταν εμφανές. Στα άλλα παιχνίδια που έβαλα, Dirt 3, Nba 2K13, Dishonored δεν υπήρχε πρόβλημα. Έτρεχαν φουλ με 60fps και δεν είδα αυτές τις 1-2 κάθετες γραμμές.Δεν ξέρω αν αυτό έχει σημασία. Θα δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...