Προς το περιεχόμενο

The Forest


Galis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σκέφτομαι να το πάρω,αλλά έχω διαβάσει για κάτι προβλήματα για όσους έχουν 4gb ram και 32bit windows,ενώ στα forums του παιχνιδιού στο Steam,φαίνεται πως όλοι όσοι έχουν 64bit λειτουργικό έχουν και περισσότερα από 4gb ram.

Εγώ είμαι σε αυτή τη σπάνια ίσως θέση να έω 64bit λειτουργικό και 4gb ram,αν και σκέφτομαι στο κοντινό μέλλον να βάλω 8gb,έχω διαλέξει και το σετάκι,Crucial Ballistix 1600mhz,με 8-8-8-24 timings.

 

Αν το πάρω τώρα το παιχνίδι όσο έχω 4gb ram θα έχω κάνα πρόβλημα ? Να το πάρω τώρα ή να κάνω πρώτα την αναβάθμιση και το παιχνίδι αργότερα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο και προτοτυπο το παιχνιδι, σε πολυ καλη τιμη, το πηρα σημερα 15 ευρω στο Steam.
Και αυτες οι γυναικες κανιβαλοι που σε κυνηγανε με τα βυζγια εξω με ερεθιζουν πολυ ασχημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο και προτοτυπο το παιχνιδι, σε πολυ καλη τιμη, το πηρα σημερα 15 ευρω στο Steam.

Και αυτες οι γυναικες κανιβαλοι που σε κυνηγανε με τα βυζγια εξω με ερεθιζουν πολυ ασχημα.

 

You should get out more often.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δίκιο όμως, τα παρατήρησα και εγώ όταν μπήκα να παίζω, θέλει πολύυυυ δουλειά ακόμα, αλλα έχουν μπει σωστές βάσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

The Forest gets a two player cooperative mode, with possibly more later

 

μπήκε και το coop που ελεγα,και γκρινιάζατε,βέβαια σε τραγική κατάσταση,αλλά μπήκε

http://www.pcgamer.com/the-forest-gets-a-two-player-cooperative-mode-with-possibly-more-later/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...