Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις μιλησα με το υπουργειο στο 2105203415..Το σηκωσε μια κυρια και την ρωτησα για την πληρωμη της πρακτικης στο 25-29..Μου ειπε οτι οι πληρωμες ξεκινησαν και θα ολοκληρωθουν περιπου τελος ιουνιου..Προτεραιοτητα μου ειπε επισης οτι εχει ο αριθμος πρωτοκολλου που εχει το καθε κεκ..Τονιζοντας πως αν το κεκ ειναι συνεπη στις υποχρεωσεις του ισως ημαστε τυχεροι και πληρωθουμε γρηγορα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μας διαφωτισε πολυ το ξεραμε οτι μεχρι τον ιουνιο θα εχουν εξοφληθει ολοι αυτο ελειπε πανω απο 2 μηνες περιμενουμε,και μενα μου ειπαν απο μερα σε μερα οποτε λογικα αυτη την παρασκευη θα ξεκινησουν να μπαινουν τα πρωτα χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του τουρισμού εν αναμονή είναι ακομα;

 

 

 

Κοιτα κατα τον 15αυγουστο πιστεω ειναι μια χαρα να το βγαλουν μην χασουμε τους ιταλους τουριστες του σεπτεμβριου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει παρακράτηση φόρου η οποία επιστρέφεται...ψιλοτσέκαρε το κιόλας

 

 

δεν ειναι για εμενα αλλα οποια πληροφορια ειναι δεκτη.

 

 

thanks 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικός με αυτές τις πληρωμές.... Αργουνε αλλά μπαίνουν μην σκατε

(Μπαίνω να δω αν βγήκε κάνα πρόγραμμα και όλοι ρωτάνε ποτε θα πληρωθούν λες και μπορεί να ξέρει κάποιος απο εδώ ας πούμε για το κάθε τμήμα...) Νο οφενς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικός με αυτές τις πληρωμές.... Αργουνε αλλά μπαίνουν μην σκατε

(Μπαίνω να δω αν βγήκε κάνα πρόγραμμα και όλοι ρωτάνε ποτε θα πληρωθούν λες και μπορεί να ξέρει κάποιος απο εδώ ας πούμε για το κάθε τμήμα...) Νο οφενς

Δεν σκάει αυτός που έχει το πουγκί του γεμάτο ...αυτός που δεν έχει στον ήλιο μοίρα σκάει και παρασκάει ... και μην σου πω τρέχει κάθε μέρα στην τράπεζα να δει αν μπήκαν τα λεφτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικός με αυτές τις πληρωμές.... Αργουνε αλλά μπαίνουν μην σκατε

(Μπαίνω να δω αν βγήκε κάνα πρόγραμμα και όλοι ρωτάνε ποτε θα πληρωθούν λες και μπορεί να ξέρει κάποιος απο εδώ ας πούμε για το κάθε τμήμα...) Νο οφενς

ακριβως οπως το λεει το παλικαρι παραπανω καιγομαστε δεν εχουμε λεφτα να παρουμε ενα καφε στην δουλεια η ενα πακετο τσιγαρα δεν ειναι να μην ρωτας εχει παραγινει ολοι γνωριζουμε οτι θα μπουν καποτε αλλα κατι πιο συγκεκριμενο θελουμε ολα τα παιδια που ρωτανε φυσικα δεν περιμενουν απαντηση του τυπου θα μπουν 20,25,30 στον καθενα προσωπικα γνωριζουν οτι δεν ειναι εφικτο απλα αν επιβεβαιωθει οτι ξεκινησαν οι πληρωμες θα ξερουν οτι σε 1-2 βδομαδες θα μπουν στο μεγαλυτερο ποσοστο αν οχι καλο ιουλη

Δεν σκάει αυτός που έχει το πουγκί του γεμάτο ...αυτός που δεν έχει στον ήλιο μοίρα σκάει και παρασκάει ... και μην σου πω τρέχει κάθε μέρα στην τράπεζα να δει αν μπήκαν τα λεφτά...

βγαλε ενα ibank φιλε μου να μην τρεχεις συνεχεια στην τραπεζα και μην κοιτας τζαμπα αλλες μερες παρασκευη μπαινουν τα χρηματα αυτη πρεπει να ειναι η μερα στην θεωρια τουλαχιστον περα απο το τμημα μου και αλλα 3 τμηματα που ξερω παρασκευη τους τα εβαλαν οποτε αυτη ειναι η μερα πληρωμης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...