Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπήκε τελικά :( μέσα στον Απρίλιο διάβασα..

έλα. Στο guild. Mas

Αν αναφερεσαι σε μενα ο μόνος λογος π δεν μπαινω ειναι επειδη παίζω λιγο καθε μέρα..κ δεν ξερω αν θα προλαβαίνω για contribute.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 631
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν αναφερεσαι σε μενα ο μόνος λογος π δεν μπαινω ειναι επειδη παίζω λιγο καθε μέρα..κ δεν ξερω αν θα προλαβαίνω για contribute.

Τι contribute ρε συ.Δεν ειναι οτι θα μπεις σε top raid guild που σου ζητανε να εισαι τις ταδε μερες και ωρες μεσα.... Υποτιθεται οτι σου λεει ο galanos να μπεις στην guild για να εχεις και κανενα ατομο να μιλας στο παιχνιδι οχι για να μπεις να λιωσεις :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι contribute ρε συ.Δεν ειναι οτι θα μπεις σε top raid guild που σου ζητανε να εισαι τις ταδε μερες και ωρες μεσα.... Υποτιθεται οτι σου λεει ο galanos να μπεις στην guild για να εχεις και κανενα ατομο να μιλας στο παιχνιδι οχι για να μπεις να λιωσεις :P

Εχει διαφορα π μπορείς να κανεις με το guild.αλλα εγω μια μερα βαριεμαι την. Αλλη εχω ορεξη να αραξω στην φαρμα μου..κ παει λεγοντας..και σε ενα μηνα ξεκιναει η δουλεια φουλ όποτε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει διαφορα π μπορείς να κανεις με το guild.αλλα εγω μια μερα βαριεμαι την. Αλλη εχω ορεξη να αραξω στην φαρμα μου..κ παει λεγοντας..και σε ενα μηνα ξεκιναει η δουλεια φουλ όποτε...

Εμ αυτο σου λεω.Προφανως και παιζεις αναλογα με το τι απαιτησεις εχεις.Αλλωστε δεν νομιζω ολο το guild/clan να βασιζονται μονο σε σενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε ξεκινήσει ένα παρείστικο guild (Eternal Flames) με 5-6 άτομα που παίζουμε χρόνια μαζί στο χαλαρό για την ώρα.Όποιος ενδιαφέρεται είμαστε Jordine server/Serendia j1 channel.Θα χαρούμε να βάλουμε και νέο κόσμο στην παρέα μας.Αdd Tulcito - Omi - AmanOdel or Mystirious για invite ;)

 

Για την ώρα ασχολούμαστε με οτιδήποτε άλλο εκτός από PvP και έχει πάρα πολλά το game να ασχοληθείς.Για μένα είναι απο τα καλύτερα ΜΜΟ που έχω παίξει και θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε ξεκινήσει ένα παρείστικο guild (Eternal Flames) με 5-6 άτομα που παίζουμε χρόνια μαζί στο χαλαρό για την ώρα.Όποιος ενδιαφέρεται είμαστε Jordine server/Serendia j1 channel.Θα χαρούμε να βάλουμε και νέο κόσμο στην παρέα μας.Αdd Tulcito - Omi - AmanOdel or Mystirious για invite ;)

 

Για την ώρα ασχολούμαστε με οτιδήποτε άλλο εκτός από PvP και έχει πάρα πολλά το game να ασχοληθείς.Για μένα είναι απο τα καλύτερα ΜΜΟ που έχω παίξει και θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα ;)

 

Μια χαρούλα. Αν δέχεστε και άτομα που κάνουν log in κάθε χριστούγεννα πάσχα καλοκαίρι ενδιαφέρομαι :D (μπαίνω και για afk fishing :P).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κάποιος κανόνας που λέει να μπάινουμε κάθε μέρα.Όλοι είμαστε άνω των 30 έχουμε δουλειές και οικογένειες.Πάνε οι ανέμελες εποχές που λιώναμε 10ωρα στα ΜΜΟ :P Btw στο afk fishing έχουμε master πιστεύω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το μονο που έχω να πώ είναι ότι το παιχνίδι ειναι το καλύτερο pvp mmo και θα ειναι για πολύ καιρό .

 

ps: ο Galanos ξέχασε να πεί ότι το recruit είναι 52+ και απαραίτητο gear με όχι standar ώρες,υπάρχει κατανόηση ότι ο καθένας έχει τις δουλείες του.


Ακομα ενα Fulgore post που λεει random πραματα..

είσαι ο atallos απο τους OWND που κάναμε war?   :)


Guild Boss , free liverto !!!!

12920370_601912076629483_569650145215819

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το μονο που έχω να πώ είναι ότι το παιχνίδι ειναι το καλύτερο pvp mmo και θα ειναι για πολύ καιρό .

 

ps: ο Galanos ξέχασε να πεί ότι το recruit είναι 52+ και απαραίτητο gear με όχι standar ώρες,υπάρχει κατανόηση ότι ο καθένας έχει τις δουλείες του.

είσαι ο atallos απο τους OWND που κάναμε war?   :)

Οχι γιατι ακομα δεν εχω παιξει το παιχνιδι :P Απλα ειμαι και εγω σε φαση οπως ο συμφορουμιτης Mamatereza που καηκαμε αρκετα στο Wow και μετα το χαος που λεμε και ειμαστε στο ψαξιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε δουλειες και οικογενειες λεει...πως φαινονται οι ερασιτεχνες! Το βασικοτερο δεν αναφερεις, τις ΠΕΘΕΡΕΣ!

 

Δυστυχως οσον αφορα το παιχνιδι αν ειναι pvp based δεν θα με ξετρελανει διοτι ειμαι ο κλασικος casual pve τυπος πια.

 

Σε κανα 2ωρο τελειωνει το download και θα μπω να δω τι παιζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι γιατι ακομα δεν εχω παιξει το παιχνιδι :P Απλα ειμαι και εγω σε φαση οπως ο συμφορουμιτης Mamatereza που καηκαμε αρκετα στο Wow και μετα το χαος που λεμε και ειμαστε στο ψαξιμο. 

δεν έχει καμιά σχέση με το wow, πιο πολύ προς L2 είναι pk,karma,sieges,world boss,grind μέχρι και βάρος που είχε το l2 έχει, απλά πολύ καλύτερα γραφικα και action σύστημα μάχης

Εχουμε δουλειες και οικογενειες λεει...πως φαινονται οι ερασιτεχνες! Το βασικοτερο δεν αναφερεις, τις ΠΕΘΕΡΕΣ!

 

Δυστυχως οσον αφορα το παιχνιδι αν ειναι pvp based δεν θα με ξετρελανει διοτι ειμαι ο κλασικος casual pve τυπος πια.

 

Σε κανα 2ωρο τελειωνει το download και θα μπω να δω τι παιζει.

Δεν ειναι pve game , αλλά αφού έχεις κωδικό δοκίμασε το , πάντως dungeons, raids και έτσι δεν έχει, μόνο world boss όπως το l2 που μαζευονται και παιζουν ξύλο για το πιός θα το φάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το μονο που έχω να πώ είναι ότι το παιχνίδι ειναι το καλύτερο pvp mmo και θα ειναι για πολύ καιρό .

 

ps: ο Galanos ξέχασε να πεί ότι το recruit είναι 52+ και απαραίτητο gear με όχι standar ώρες,υπάρχει κατανόηση ότι ο καθένας έχει τις δουλείες του.

είσαι ο atallos απο τους OWND που κάναμε war?   :)

Guild Boss , free liverto !!!!

12920370_601912076629483_569650145215819

 

Nop Διονυση (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το L2 το αφησα νομιζω προς C3 με C4 βεβαια δεν με τραβουσε και καθολου,απλα ηταν της μοδας την περιοδο αυτη και δεν ειχε βγει και τιποτα αλλο εκτως απο το Wow που το θεωρουσαν παιδικο,για hardcore κλπ Βεβαια με το που το επιασα και ελιωσα,ελα μου που μεχρι και σημερα μονο λιγο το Final Fantasy 14(το καινουργιο φυσικα)ειχε καπως αντιστοιχο pve. Και η πλακα ειναι οτι ειχε και αξιολογο και competitive pvp(να ναι καλα η εταιρια του πισω απο αυτο).

 

Ολα τα αλλα δυστηχως μου φανηκαν πολυ generic ακριβως επειδη βασιζονταν παντα κυριως στο pvp. Ενταξυ βεβαια επειδη γενικα ειμαι λατρης των Rpg(action,Jrpg κλπ)γιαυτο και προσπαθω να κοιταζω οτι κυκλοφορει σε mmo rpg μπας και μου τραβηξει το ενδιαφερον μπας και....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με χαλαει που δεν εχει Raids καθως πλεον ειμαι casual μεχρι αηδιας. Dungeons ναι μ αρεσουν ακομα αλλα δεν πειραζει. Στα boss γινεται χαμος με τα fps-lag οταν μαζευεται κοσμος ή ειναι οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πίστεψέ με έκαναν μεγάλο λάθος που δεν έχει dungeons 

το game είναι πανέμορφο αλλά μόνο αν είσαι pvp player 

εγώ που είμαι pve player πήγα 50 και το παράτησα

γιατί δεν είχα τπτ να κάνω εκτός από τα ηλιθια dialies quest  

ενώ αν είχαν βάλει κάποια dungeons θα το πάλευα 

και θα είχαμε να κάνουμε κάτι με το guild μαζί να γουστάραμε

αλλά μπα  

 

edit 

στα boss δεν πρόκειται να πας τα έχουν τα τοπ guild 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...