Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά desktop,ποιό;ποιός;;


coolerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα 6πινο έχει η κάρτα..Ναι είναι καινουριο το τροφοδοτικό..μόλις το εγκατέστησα..κοιτάζω και ξανά κοιτάζω τις συνδέσεις αλλά όλα φαίνονται εντάξει..και μόνο στα παιχνίδια το έκανε μέχρι που πλέον δν κάνει boot τα Windows..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω ένα ΑΘΟΡΥΒΟ και όσο το δυνατόν οικονομικότερο τροφοδοτικό για ένα htpc που έχω στήσει (δεν έχει και τίποτα πάνω, κοινώς η μόνη απαίτηση που έχω είναι ο θόρυβος). Γιατί σκοπεύω να το έχω μόνιμα αναμμένο και δε θέλω να ακούγεται. Επίσης και μια αθόρυβη ψύκτρα για τον επεξεργαστή (socket FM1) αν μου προτείνατε. 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω ένα ΑΘΟΡΥΒΟ και όσο το δυνατόν οικονομικότερο τροφοδοτικό για ένα htpc που έχω στήσει (δεν έχει και τίποτα πάνω, κοινώς η μόνη απαίτηση που έχω είναι ο θόρυβος). Γιατί σκοπεύω να το έχω μόνιμα αναμμένο και δε θέλω να ακούγεται. Επίσης και μια αθόρυβη ψύκτρα για τον επεξεργαστή (socket FM1) αν μου προτείνατε. 

Ευχαριστώ.

κοίτα σε be quiet  μετά πηγαίνεις σε fanless.

για να σου πούμε ποιά ψύκτρα χρειάζεσαι,πές τι κουτί έχεις πρώτα και τι ποσό διαθέτεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Peite m ένα καλό τροφοδοτικό γ kalo cable management thelw kati σε modular το οποίο ν έχει αποσπομενα καλοδια κ ν χωράει στο kouti m commander ms-i γ 750 wätt ψαχνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Peite m ένα καλό τροφοδοτικό γ kalo cable management thelw kati σε modular το οποίο ν έχει αποσπομενα καλοδια κ ν χωράει στο kouti m commander ms-i γ 750 wätt ψαχνω!

Πες μας και πόσα χρήματα δίνεις ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ έχω επεξεργαστή tn phenom ii x6 1090 k mia r9 380 k epeidh kserw cpu kai vga καταναλώνουν ρεύμα θέλω να είμαι οκ

Φίλε μου με αυτό εδώ είσαι μια χαρά https://www.skroutz.gr/s/3048825/Thermaltake-Smart-SE-630W.html

Ακόμη και με 550w μπορείς να κάνεις την δουλεία σου άνετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή την thermalitake δεν την ξέρω στα τροφοδοτικα αν είναι καλη σε coolermaster h corsair exoume kati an k t thermalitake μ άρεσε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποια πιστοποιηση 80 plus gold ή platinum?

 

Αυτα που εχουν τετοια πιστοποιηση υπερβαινουν κατα πολυ τα 80 ευρω. Αυτο εχει απλα 80+.

 

http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001784

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...