Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά desktop,ποιό;ποιός;;


coolerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου παραπάνω μας λες για modular τροφοδοτικό, αυτό εδώ είναι μεν 80 plus gold αλλά δεν είναι modular.

Το Thermaltake είναι 80 plus bronze και modular ... μην φοβάσαι τα watt , με 700 μπορείς να βάλεις πάνω και δεύτερη κάρτα γραφικών.

Οπότε τα 630 είναι υπέρ αρκετά.

 

Χωρίς καμία παρεξήγηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Oxi prostheou aplos thelw kati kalytero etsi ώστε σε μελλοντική αναβάθμιση cpu kai mobo na είμαι οκ

Στη θέση σου θα αγόραζα το Thermaltake γιατί σε παίρνει και για μελλοντική αναβάθμιση. Εκτός και αν σκέφτεσαι να πάρεις Fury/Fury X και τα σχετικά.

Σε περίπτωση όμως που θέλεις κάτι καλύτερο πρέπει να σκεφτείς ότι το budget θα ανέβει!

Επεξ/σία από Apsinthos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε εγώ θέλω ένα τροφό που να χωράει στο pc kai να αντέξει κάνα 5 χρόνια τώρα το fury kai to fury x δεν ξέρω τι είναι !

Εμένα ή μελλοντική μ αναβάθμιση είναι επεξεργαστής κ mobo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται καλό cable management me to tx 750 γτ τα καλοδια του δεν είναι αποσπομενα θα κοιτάξω γ το thermalitake omws .Μια τελευτεα ερώτηση στα 85 π διαθετω σε modular exoume kamoia allh protash?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται καλό cable management me to tx 750 γτ τα καλοδια του δεν είναι αποσπομενα θα κοιτάξω γ το thermalitake omws .Μια τελευτεα ερώτηση στα 85 π διαθετω σε modular exoume kamoia allh protash?

Με 5€ παραπάνω: http://www.e-shop.gr/psu-coolermaster-g650m-gm-series-650w-modular-80-bronze-rs650-amaab1-eu-p-PER.811577

http://www.e-shop.gr/psu-seasonic-m12ii-620-bronze-620w-p-PER.640372

Και τα δύο 80 plus bronze και semi modular.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λόγο θέλεις να αλλάξεις τροφοδοτικό ? 

Λόγω cable management ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...