Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[Το λινκ του nek4d που σου δουλεψε ειναι γενικο για τα amazon.com deals της ημερας.]

 

To (δωρεαν) sound hound ειναι καλυτερο, το δουλευα απο εποχη motorola VE66 σε widget!! :)

 

Την ιδια εικονα εχω και εγω. Ειχα στο παρελθον και τα δυο και το soundhoud μου βρηκε ξενα τραγουδια, οχι γνωστα, και χωρις καλη ηχογραφηση. Οχι οτι το shazam ειναι κακο, εξισου καλο ειναι αλλα το soundhound το θεωρω ενα σκαλι παραπανω.

 

Το SwiftKey ειναι η καλυτερη περιπτωση γιατι το εχουν και ακριβα για εφαρμογη. Αν και το swype+dragon που εχω ειναι απιστευτο ωστοσο ειναι πολυ βαρυ για κινητα με μικρη μνημη. Ελπιζω το swift να πιανει λιγοτερο απο 20-25MB ram που πιανει το swype.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 992
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

στα country settings, για να μην παιδευεσαι ειναι μεσα στο "manage your kindle"!

 

μα δεν εχω kindle!

 

για αυτο σου ειπα για να μην παιδευεσαι (!), εκει μεσα ειναι και τα country settings για android!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω ότι έληξε η προσφορά;

γιατί μπαίνω στο amazon store και από το κινητό και από το pc και τα προγράμματα μου τα βγάζει επί πληρωμή.

 

Χώρα στα settings έχω USA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω ότι έληξε η προσφορά;

γιατί μπαίνω στο amazon store και από το κινητό και από το pc και τα προγράμματα μου τα βγάζει επί πληρωμή.

 

Χώρα στα settings έχω USA

Ναι έχει λήξει.

Ήταν όντως τρομερό bundle. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είστε καλά παιδιά, εγω ούτε καν ήξερα οτι το amazon είχε appstore τελικά αν κ το appstore τα βγάζει θολά εγκατέστησα τις εφαρμογές μέσω cloud(πολυ καλό το swiftkey). Μπορουν οι εφαρμογές να εγκατασταθούν κ σε αλλη android συσκευή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουν οι εφαρμογές να εγκατασταθούν κ σε αλλη android συσκευή;

Ναι, αρκεί να εγκαταστήσεις και στην άλλη συσκευή το Amazon Appstore με το ίδιο email / account
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τη σημερινή εφαρμογή δεν μπορώ να την πάρω γιατί λέει currently unavailable τι στο καλό ,το ίδιο σας λέει και εσάς? 

δεν εχει μπει ακομα καινουρια σε 1 ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τη σημερινή εφαρμογή δεν μπορώ να την πάρω γιατί λέει currently unavailable τι στο καλό ,το ίδιο σας λέει και εσάς?

Και σε εμένα το ίδιο λέει από χτες που προσπαθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...