Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή βαριέμαι αν διαβάζω το τοπικ από την αρχή, απλά συζητάτε για τατουάζ ή ανεβάζετε και φωτογραφίες; Γουστάρω να ανεβάσω αυτό που έκανα χθες αλλά μη βγω οφσαιντ από την πρώτη σέντρα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε την αρχη :-) Καποιοι πρέπει να εχουν βάλει, εκτος και αν το μπερδευω με αλλο φορουμ. Επίσης γραψε που το εκανες και πόσο. Για Διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ. Ιδού:

 

35639353.jpg

 

Στην πραγματικότητα είναι 2 τατουάζ. Το 1ο είναι τα κινέζικα ιδεογράμματα στο πάνω μέρος αλλά δε μου άρεσαν μόνα τους και όταν έκανα το 2ο αποφάσισα να το ανεβάσω αρκετά ψηλά ώστε να μοιάζει σαν το κινέζικο ιδεόγραμμα να το "ξερνάει" (θεέ μου τι επιλογή ρήματος, έλεος) το πεντάγραμμο μαζί με τις υπόλοιπες νότες.

 

Το έκανα στο X-artisis στη Ν. Μηχανιώνα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος :-) Πόσο; Επίσης αν θελεις μου λες που βρηκες τα κινεζικα ιδεογραμματα, λινκ, βιβλιο κλπ; ΤΙ σημαινουν δεν ρωταω γιατι μαλλον ειναι κατι προσωπικο, που το ξερεις εσυ, ο Τατουατζης και 1.200.000.000 Κινεζοι!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ μειτ!

 

Ας μην είχα τη συγκεκριμένη δουλειά και θέση στην τοπική κοινωνία και θα σου λεγα εγώ τι θα χτυπούσα. Μιλάμε πολύ τα γουστάρω τα άτιμα! :wub:

 

Τα άνω πάνε στο Sarandi, ο Κρις πότε πρόλαβε και απάντησε και χώθηκε, ούτε που το κατάλαβα ;)

 

Τα κινέζικα σημαίνουν "Carpe diem" μου το ενέπνευσε η 1η μου κόρη και η διάθεση για ζωή που είχε μόλις ξυπνούσε το σκασμένο. Εμείς οι "μεγάλοι" ξυπνάμε με μούτρα κι αυτή με χαμόγελο. Μπορεί εγώ να είμαι ο δάσκαλος αλλά τα μαθήματα που σου μαθαίνουν τα παιδιά είναι πραγματικά ανεκτίμητα!

 

Τιμή: 80€

Χρόνος: 5 ώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ μειτ!

 

Ας μην είχα τη συγκεκριμένη δουλειά και θέση στην τοπική κοινωνία και θα σου λεγα εγώ τι θα χτυπούσα. Μιλάμε πολύ τα γουστάρω τα άτιμα! :wub:

 

Τα άνω πάνε στο Sarandi, ο Κρις πότε πρόλαβε και απάντησε και χώθηκε, ούτε που το κατάλαβα ;)

 

Τα κινέζικα σημαίνουν "Carpe diem" μου το ενέπνευσε η 1η μου κόρη και η διάθεση για ζωή που είχε μόλις ξυπνούσε το σκασμένο. Εμείς οι "μεγάλοι" ξυπνάμε με μούτρα κι αυτή με χαμόγελο. Μπορεί εγώ να είμαι ο δάσκαλος αλλά τα μαθήματα που σου μαθαίνουν τα παιδιά είναι πραγματικά ανεκτίμητα!

Γέμισέ το το χέρι λέμε.

 

Το αγαπώ γιατι μοιάζει με Gretsch <3

Όχι στην τιμή παντως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναζητείται εδώ και 12 χρόνια ΚΑΛΟ σχέδιο από

dwarf

full plate

holding two-handed axe

(είτε πάνω στον ένα ώμο σε στυλ "καλάμι-με-κολατσό-και-δρόμο" είτε όρθιο (το axe) μπροστά του

 

άχτι το έχω το συγκεκριμένο σχέδιο από το 1ο μου session

αν βρω καλό μέχρι τα 40 μου, θα το κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...