Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σούπαφλαϊ : χαχαχαχ... καλό-ε

 

Λουσι : καλός ο σναιπεράς αλλά ψάχνουμε all-time-classic πράγματα να θυμόμαστε παλιές αγάπες

 

Σαράντη : καλό το 3δ, αλλά ρε μάστορα α. μπρουταλο-τσεκούρι ψάχνω

β. πανοπλία βαριά με κρανος και όλα τα μπινελίκια τριγύρω θέλω... όχι να παίζω wow

 

Ελένη : φόρα κάτι ρε παιδάκι μου... τσουτσούρισες!!! Μέλι είναι αυτό πάνω στον πάγκο δεξιά? από το χωριό ή του σουπερμάρκετ? α, και το τατού τα σπάει... το Pick του είναι που το φόρεμα είναι σκιτσοειδές... μήπως σου βρίσκεται κανα καλό σχέδιο και από νάνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λουσι ευχαριστώ για το ξενύχτι, το τελευταίο πάει κάτι να κάνει ως προς την αισθητική του, αλλά του λείπει η πανοπλία και το γυρνάει σε Γουάλλας.... και αν πετύχεις κανέναν σε πιο chill out φάση ολόσωμο...

 

παίζει να το σχεδιάσω μόνος μου στο τέλος, να μου το θυμηθήτε... τι σκατά έκανα 8 χρόνια στη σχολή δεν μπορώ να καταλάβω...

 

@αθλιος:

πιγκουίνους ψηφίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας το σχέδιο που έχεις στο μυαλό σου σε κάποιο μαγαζί και πεις θέλω έτσι και έτσι, λογικά θα στο μοντάρει εκείνη την ώρα, εγώ κάπως ετσι τα κάνω, δουλειά του είναι στην τελική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το δεύτερο ειδικά είναι τέλειο. Σκέψου αυτό που σου είπα για τη μίξη σχεδίων (πχ κεφάλι από ένα στυλ, κορμό από άλλο,.λεπτομέρειες από τρίτο κ.ο.κ) :)

lmF0y.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...