Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγνώμη κι όλας αλλα δεν πατε καλα ,

τι αισθηση εχω με την θρησκεία μου ? επείδη θελω να κανω το ταττο

σημαίνει κατι ? που μπορειτε να ειρωνευτειτε και να κοροιδεψετε?

 

 

 

Ρε αδερφε δεν έθιξε κανεις το τατου σου. Κανε οτι θελεις.

Εκανες μια ερώτηση, πως αν ο αρτιστ δεν το σχεδιάσει καλά, μπορεις να κινηθείς νομικά εναντίων του?

Η απάντηση ειναι οχι. Γιατι όπως σου εξήγησα αν είσαι πανω απο 18 εχεις αυτό που λενε στον πολιτισμένο κόσμο ελευθεριά επιλογής. Μπορεις να κινηθείς νομικά μονο αν κολλήσεις κατι.

 

Ολα τα αλλα ειναι δραματοποίηση τούρκικου σήριαλ.

Καλη επιτυχία σε οτι και να κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε αδερφε δεν έθιξε κανεις το τατου σου. Κανε οτι θελεις.

Εκανες μια ερώτηση, πως αν ο αρτιστ δεν το σχεδιάσει καλά, μπορεις να κινηθείς νομικά εναντίων του?

Η απάντηση ειναι οχι. Γιατι όπως σου εξήγησα αν είσαι πανω απο 18 εχεις αυτό που λενε στον πολιτισμένο κόσμο ελευθεριά επιλογής. Μπορεις να κινηθείς νομικά μονο αν κολλήσεις κατι.

 

Ολα τα αλλα ειναι δραματοποίηση τούρκικου σήριαλ.

Καλη επιτυχία σε οτι και να κανεις.

 

Τέτοια απάντηση ήθελα ! σε ευχαριστώ !

Οσο για τους υπόλοιπους που απάντησαν θέλω να πω

πως είναι καθαρά δικιά μου επιλογή και δεν ζήτησα κανενός την γνώμη

το κάνω για μένα επειδή έτσι θέλω προτιμώ να κάνω την Παναγία παρα δράκους και μαλακίες

Και εννοείτε πως δεν πιστεύω οτι αν το κάνω θα σημαίνει πως εκανα κατι για θρησκεία μου κ τετοια

μην σας περνάει κατι τετοιο απο το μυαλό !

 

Ελπίζω να έληξε το θέμα γιατι δεν πρόκειται να δώσω σημασία αλλο !

Θένκς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμώ να κάνω την Παναγία παρα δράκους και μαλακίες

 

Ώπα τώρα μας τα χαλάς. Γιατί μαλακίες οι δράκοι; Δηλαδή εγώ που έχω όλη την πλάτη δράκο να αισθάνομαι μαλάκας; Να πάω να κάνω μήνυση στον τατουατζή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που λέτε. Έδερνα πριν τον γάτο γιατί κατούρησε σε κάτι παντόφλες και πάνω στη μάχη, μου τράβηξε μια πάνω στο τατού. Όπως το βλέπω δεν έχει θέμα, αλλά παίζει με την επούλωση να στραβώσει; Πρέπει να φροντίσω για κάτι από τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι εκείνο το πρηξιματακι που κανει η γρατζουνιά, δεν νομίζω να κανει καμια ζημιά. Τουλάχιστον σε μενα που κατα καιρούς ειχα διάφορες τετοιες στους ώμους και τη πλάτη, δεν έπαθε τιποτα. Απο κει και περα νομίζω πως ειναι ανάλογα με τη γρατζουνιά (βάθος κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δεν είναι αρκετά βαθιά, έχει διατηρήσει τη σύγκλιση το δέρμα (ευτυχώς γιατί εκτός απ' το τατού, εκεί έχω και μερικές φλέβες).

Ωραία, ευχαριστώ =)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδες ψαχνω σχεδια. Ξερει κανεις καποιο site η καμια συλλογη που μπορω να βρω; Εχω βρει θεματολογια σχεδιο δε μπορω να βρω...

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εχω αποφασισει μετα απο πολυ καιρο σκεψης να κανω ενα τατου στο χερι(πηχη),το μονο που με κολλαει και σκεφτομαι ακομα ειναι σε σχεση με τις δυσκολιες που μπορει να συναντησεις μελλοντικα σε καποια δουλεια(προσληψη)και τα στερεοτυπα που ακομα και σημερα μπορει να υπαρχουν στον εργασιακο χωρο.Ποια η γνωμη σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οσο κι αν μου αρέσει το σημείο, προσωπικά δεν θα το επέλεγα ακριβώς για αυτόν τον λόγο.

Ιδεαλιστικά δεν θα έπρεπε να κρίνεται κανείς για κάτι ττέτοιο, πρακτικά όμως ισχύει.

Βέβαια εξαρτάται και από τη φύση της δουλειάς, αν λ.χ είσαι γραφίστας, δε νομίζω να έχεις θέμα. Αν πας για πωλητής ή τραπεζικός ξερω γω, μάλλον δε θα μετρήσει υπέρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αποφασισει μετα απο πολυ καιρο σκεψης να κανω ενα τατου στο χερι(πηχη),το μονο που με κολλαει και σκεφτομαι ακομα ειναι σε σχεση με τις δυσκολιες που μπορει να συναντησεις μελλοντικα σε καποια δουλεια(προσληψη)και τα στερεοτυπα που ακομα και σημερα μπορει να υπαρχουν στον εργασιακο χωρο.Ποια η γνωμη σας?

 

Ο παιχταράς αράπης που έχεις στο άβαταρ είναι πίτα στα τατού και βλέπεις πόσα μύρια κονομάει. Aνησύχησε για το αν θα αποκτήσεις δεξιότητες στη ζωή σου, αν θα βρείς δουλειά ανθρώπινη όπου θα κρίνεσαι με βάση τις ικανότητές σου και όχι το παρουσιαστικό σου, κοίτα να είσαι καλός σ' αυτή και το τελευταίο πράγμα που θα νοιάζει τον εργοδότη σου είναι αν έχεις τατού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα και εγω ετσι το βλεπω ακριβως οπως τα λες,το θεμα ειναι οτι δεν εχουν το ιδιο μυαλο ολοι και στην χωρα αυτη που ζουμε ειμαστε αρκετα πισω σε αρκετα θεματα οπως αυτο,γιαυτο και προβληματιζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, ακριβώς επειδή είμαστε πίσω σε εργασιακά θέματα πολύ σημαντικότερα από το αν έχει ο εργαζόμενος τατού η όχι (εδώ ο εργαζόμενος δεν έχει κατάρτιση, μισθό, ωράριο, ζωή.. ουτεκάν εργασία, το αν έχει τατουάζ μας μάρανε; ) θα σου έλεγα να κάνεις ο,τι γουστάρεις και να μη σε απασχολεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...