Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εκανα τελικα σήμερα και πραγματικά για εμενα τουλάχιστον δεν ηταν μεγάλο θέμα απο πόνο οσο το σκεφτόμουν , βασικα σαν γδάρσιμο συνεχόμενο ηταν παρα έμπαινε βελόντα αφου σε καποια φάση πηγε να με πάρει ο ύπνος , το κακο ειναι τώρα οτι σκέφτομαι για το 2ο :-D

Μεγειά σου τρελέ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μένα κόντεψε να με πάρει ο ύπνος, και δεν είμαι και κανένας που αντέχει τον πόνο. Αλλά 7 ώρες ξάπλα στο κρεβάτι, ε, πολύ θέλει; :)

 

Με γειες φιλαράκο, δώσε φώτο στο λαό. Κανα 2ωρο σε πήρε, άρα δεν είναι πολύ μεγάλο, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα τελικα σήμερα και πραγματικά για εμενα τουλάχιστον δεν ηταν μεγάλο θέμα απο πόνο οσο το σκεφτόμουν , βασικα σαν γδάρσιμο συνεχόμενο ηταν παρα έμπαινε βελόντα αφου σε καποια φάση πηγε να με πάρει ο ύπνος , το καλο ειναι τώρα οτι σκέφτομαι για το 2ο :-D

fixed it for ya :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε φωτογραφίες βγήκε πολυ πιο ωραίο απο οτι το ειχα στο μυαλό μου , και ο τάσος (honest tattoo) που το έκανε ειναι πραγματικά πολυ καλος στην δουλειά του αν μπορώ να κρίνω και απο αλλα που εχω δεί απο φίλους.

 

Edit : Η φωτογραφική το αδικεί μιας και εχει πολυ flash :P

Edit 2 : Πατήστε πανω στην photo να βγει κανονικα για βγένουν ολιγον στρουμπουλές

Edit 3 : Μαλλον πρέπει να ειμαι πολυ ψυχρός (cold blood που λένε) γιατι αίμα αντε να βγήκαν 2 3 σταγόνες και αν :P

 

post-40279-0-47329700-1382645487_thumb.jpg

 

post-40279-0-56867500-1382645490_thumb.jpg

 

post-40279-0-20266600-1382645494_thumb.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μου φαίνεται πως το χειρότερο ειναι τις επόμενες μέρες μετα το tattoo , άρχισε το ξεφλούδισμα και τρελή φαγούρα αλλα κρατίεμαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και κατι αλλο σας εχω πρήξει , τωρα φαίνεται πως οταν βαζω αλοιφή αφου το εχω πλύνει κτλπ οτι παίζουν κομμάτακια απο δέρμα επανω σε καποια σημεία , απλα οταν βαζω αλοιφή και την απλώνω ορισμένα τα παίρνει μαζι το χέρι μου άθελα μου , δεν το τρίβω η κατι αλλο φυσιολογικά οπως έβαζα αλοιφή ουτε τα τραβάω απλα φεύγουν κατι μικρά κομματάκια , πηράζει ? επαναλαμβάνω δεν τα τραβάω κτλπ απλα γίνεται οπως βάζω αλοιφή.

 

Edit : Στο 2ο δεν θα εχω αλλες ερωτήσεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...