Προς το περιεχόμενο

Μικροδείχνω στην ηλικία....


nikos-thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια σας και συγχαρητηρια για το φορουμακι ..

 

Χωρίς να έχω σκοπό να τρολλλάρω ή να δημιουργήσω κάποιο θέμα, είμαι ο Νίκος και το πρόβλημα μου είναι ότι φαίνομαι αρκετά μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είμαι. Συγκεκριμμένα είμαι λίγο πριν τα 30 και φαίνομαι σα να είμαι 22....

 

Θεωρείται καλό κάποιος να δείχνει μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είναι; Εμένα δεν μ αρέσει καθόλου και δυστυχώς δεν το διάλεξα εγώ...

 

Τα σχόλια σας παρακαλώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια γεια σας και συγχαρητηρια για το φορουμακι ..

 

Χωρίς να έχω σκοπό να τρολλλάρω ή να δημιουργήσω κάποιο θέμα, είμαι ο Νίκος και το πρόβλημα μου είναι ότι φαίνομαι αρκετά μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είμαι. Συγκεκριμμένα είμαι λίγο πριν τα 30 και φαίνομαι σα να είμαι 22....

 

Θεωρείται καλό κάποιος να δείχνει μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είναι; Εμένα δεν μ αρέσει καθόλου και δυστυχώς δεν το διάλεξα εγώ...

 

Τα σχόλια σας παρακαλώ...

αυτο φιλε δεν ειναι προβλημα , ειναι ευλογια 

 

επειδη ειμαι κι εγω "παθων" , δεν καταλαβαινω γιατι εχεις θεμα; νταξει καμια φορα μπορει να σου φερθουν σαν πιτσιρικα , αλλα στα @@ σου 

 

τα θετικα ειναι πολυ περισσοτερα , πρωτα απο ολα μικροτερα γκομενακια :P

 

ασε τις 30αρες και χτυπα την 20αρα να γουσταρεις 

 

το μονο προβλημα που μπορω να σκεφτω δηλαδη ειναι αυτο, να φαινεσαι μικρος διπλα σε μια συνομιλικη σου , το θεμα ομως ειναι γιατι να θες μια τετοια , αφου υπαρχουν οι 20αρες ; 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γεια σας και συγχαρητηρια για το φορουμακι ..

 

Χωρίς να έχω σκοπό να τρολλλάρω ή να δημιουργήσω κάποιο θέμα, είμαι ο Νίκος και το πρόβλημα μου είναι ότι φαίνομαι αρκετά μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είμαι. Συγκεκριμμένα είμαι λίγο πριν τα 30 και φαίνομαι σα να είμαι 22....

 

Θεωρείται καλό κάποιος να δείχνει μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είναι; Εμένα δεν μ αρέσει καθόλου και δυστυχώς δεν το διάλεξα εγώ...

 

Τα σχόλια σας παρακαλώ...

 

 

Είμαι 37 και δεν δείχνω ούτε 30. Σε πληροφορώ είναι καθαρή τύχη και "ευλογία". (Παρά την μερική φαλάκρα που με υποχρεώνει να τα παίρνω κάθε εβδομάδα στο χιλιοστό. 

 

Βάρα 18-22 ετών γυναίκες, που έχουν λιγότερες απαιτήσεις. Αυτό κάνω και εγώ μετά το διαζύγιο, 4 χρόνια τώρα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γένια έχουμε ευτυχώς :)

 

Τώρα όσον αφορα τις γυναίκες έχετε ένα δίκαιο. Οι μικρές και λιγότερο οι μεγαλύτερες (άνω των 30) δείχνουν πιο πολύ το ενδιαφέρον τους νομίζω. Οι "συνομήλικες" μέχρι και 2-3 χρόνια πάνω κάτω από εμένα δύσκολο πολύ....

 

Πέρα όμως από τις γυναίκες γενικά προσωπικά δεν μ αρέσει να με αντιμετωπίζουν σα να είμαι πιτσιρικάς. Γενικά πας σε ένα μαγαζί ή και σε τράπεζα μου έχει τύχει και μου μιλούσαν στον ενικό. Δεν με πειράζει από άποψη ευγένειας αλλά το βρίσκω σπαστικό...

 

Πάντως χαίρομαι που δεν είμαι μόνο εγώ παθών και μου δίνετε δύναμη με αυτά που λέτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γεια σας και συγχαρητηρια για το φορουμακι ..

 

Χωρίς να έχω σκοπό να τρολλλάρω ή να δημιουργήσω κάποιο θέμα, είμαι ο Νίκος και το πρόβλημα μου είναι ότι φαίνομαι αρκετά μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είμαι. Συγκεκριμμένα είμαι λίγο πριν τα 30 και φαίνομαι σα να είμαι 22....

 

Θεωρείται καλό κάποιος να δείχνει μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είναι; Εμένα δεν μ αρέσει καθόλου και δυστυχώς δεν το διάλεξα εγώ...

 

Τα σχόλια σας παρακαλώ...

 

 

στο μυαλό είσαι 30 η έμεινες και εκεί στα 22; (αυτό είναι το σημαντικότερο)

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εαν ξυριστω φαινομαι παιδακι.Ειμαι 22 προς 23 και με ξυρισμα φαινομαι 18-.Εδω σε μαγαζι ποσες φορες μου εχει τυχει να ζητησω ποτο με αλκοολ( :shock: ) και λενε ποσο χρονων εισαι κτλ.Μια φορα ειχα παει με εναν φιλο σε ενα στ@υντιο( :rolleyes: :-) ) για να μπει αυτος(οχι οτι εγω δεν εχω κανει τετοια,απλα δεν ειχα λεφτα :P ) και η τσατσα λεει:" εσυ αγορι μου ποσο χρονων εισαι;Δεν μπορων να σε αφησω εαν δεν εχεις ταυτοτητα και τετοια." :lol: Με μουσια παλι με περνανε για πανω απο 25+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε φιλε δραμα ειμαι 20+(σιγα μην πω ακριβως ηλικια κοριτσι πραγμα  :P  ) και χωρις makeup και φτιασιδια μοιαζω σαν 15χρονη...να φανταστεις αν φτιαχτω στολιστω αγγιζω τα 18 ουτε καν 20.αλλα πως να συγκριθω τις συνομιλικες μου με το μαλλι πλατινα και που δινουν περισσοτερα λεφτα στα τακουνια απ' οτι για ενυδατικες...το baby face στα 30+ αποδιδει για αυτο να το αποδεχτεις και να το χαρεις.αλλα αμα δεν το γουσταρεις μια αλλαγη καρνταρομπας λιγο μουσι βοηθανε παντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειστε εσεις ρε. Ειστε 30+ και φαινεστε 20. Εγω που ειμαι λιγο κατω απο 20 και φαινομαι για 15-16 τι να πω. Καμια δεν μου καθεται, νομιζουν οτι ειμαι ανηλικος και οτι θα με βαλουν στον "κακο" δρομο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το babyface μου δημιουργουσε προβληματα μεχρι τα 28 μου. Απο εκει και επειτα αρχισε σιγα σιγα το "ξεπληρωμα" και πλεον μπορω να πω οτι γουσταρω. 32 πλεον και απο οτι μου λενε με το ζορι δειχνω για 25. Αυτο που λεει ο Qsis ισχυει και με το παραπανω. Εχω πολυ μεγαλυτερη περαση σε 18-22 ετων κοριτσακια και 30+ γυναικες παρα ενδιαμεσα. Στην αρχη και εμενα μου φαινοταν καπως αλλα τελικα μαλλον το γουσταρω περισσοτερο. Οι μεν μικρες δεν εχουν απαιτησεις (αλλα ειναι ικανες να σου σπασουν τα νευρα) ενω οι δε μεγαλυτερες πλεον εχει πηξει το μυαλο τους και αν θελουν κατι ξερουν τι θελουν και πως να το παρουν (οχι οτι χρειαζεται και πολυ προσπαθεια). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα όμως από τις γυναίκες γενικά προσωπικά δεν μ αρέσει να με αντιμετωπίζουν σα να είμαι πιτσιρικάς. Γενικά πας σε ένα μαγαζί ή και σε τράπεζα μου έχει τύχει και μου μιλούσαν στον ενικό. Δεν με πειράζει από άποψη ευγένειας αλλά το βρίσκω σπαστικό...

Υπάρχει κάτι 10 φορές χειρότερο από αυτό που περιγράφεις, και αυτό είναι να αρχίσουν να σε αποκαλούν οι έφηβοι κύριο/κυρία...

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γεια σας και συγχαρητηρια για το φορουμακι ..

 

Χωρίς να έχω σκοπό να τρολλλάρω ή να δημιουργήσω κάποιο θέμα, είμαι ο Νίκος και το πρόβλημα μου είναι ότι φαίνομαι αρκετά μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είμαι. Συγκεκριμμένα είμαι λίγο πριν τα 30 και φαίνομαι σα να είμαι 22....

 

Θεωρείται καλό κάποιος να δείχνει μικρότερος ηλικιακά από αυτό που είναι; Εμένα δεν μ αρέσει καθόλου και δυστυχώς δεν το διάλεξα εγώ...

 

Τα σχόλια σας παρακαλώ...

 

Θα σου πω αυτο που ειχα πει και στον Λεοναρντο οταν με ειχε παρει μια μερα τηλεφωνο για τον ιδιο ακριβως λογο.

 

Ωριμασε επιτελους ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...