Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, mark13lcs είπε

Έστειλα mail αν δεν αποσταλεί η παραγγελία αύριο να την ακυρωσουν κ να μου επιστραφούν τα χρήματα μου ειχαν πει για αύριο δν άξιζει η αναμονή ας πληρώσω παραπάνω

πάρ' τους τηλεφωνο αυριο πρωι πρωι μολις ανοιξει το καταστημα και κανε ακυρωση. τωρα με το email δεν θα το δουν με τιποτα. Και να δεις οτι δεν απαντανε, καλεσε στη Bestprice να τους πουν να σε παρουν τηλ 

Επεξ/σία από manos11i
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, manos11i είπε

πάρ' τους τηλεφωνο αυριο πρωι πρωι μολις ανοιξει το καταστημα και κανε ακυρωση. τωρα με το email δεν θα το δουν με τιποτα. Και να δεις οτι δεν απαντανε, καλεσε στη Bestprice να τους πουν να σε παρουν τηλ 

Το ξέρω φίλε αλλά κ τα τηλέφωνα ζήτημα αν θα απαντησουν προσωπικά πιστεύω ότι θα τα στείλουν κάποια στιγμή εγώ δν είμαι διαθετημενος να περιμένω αλλά θα τους πάρω κ τηλέφωνο εννοείται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 9/5/2020 στις 10:42 ΠΜ, mark13lcs είπε

Το ξέρω κ σε εμένα τα ίδια λένε απλά από την αδερφή μου κ γνωστούς προ κορωνοιου ήταν όλο κομπλέ σε παραγγελίες τώρα έχει προκύψει το θέμα με τις καθυστερήσεις

συγγνώμη, έχετε γνωστούς που τους έχουν παραδοθεί προϊόντα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα τους έστειλα να μου ακυρώσουν ακόμα μια παραγγελία που είχα κάνει στις 01/05 και μου έστειλαν αυτό μόλις τώρα..... Παιδιά ακυρώστε να πάρετε τα λεφτά σας. Νομίζω τσάμπα περιμένετε....

D4DA9C4C-5B3B-4D3B-8263-06A56D34753B.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nanik78 είπε

Σήμερα τους έστειλα να μου ακυρώσουν ακόμα μια παραγγελία που είχα κάνει στις 01/05 και μου έστειλαν αυτό μόλις τώρα..... Παιδιά ακυρώστε να πάρετε τα λεφτά σας. Νομίζω τσάμπα περιμένετε....

D4DA9C4C-5B3B-4D3B-8263-06A56D34753B.jpeg

Κ εγώ έστειλα δν  έχω πάρει απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nanik78 είπε

4μιση τους έστειλα εγώ κ μόλις απάντησαν 

Εγω 2:15 αφού τουλάχιστον απαντανε και επιστρέφουν χρήματα καλό είναι αυτό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

11 λεπτά πριν, mark13lcs είπε

Εγω 2:15 αφού τουλάχιστον απαντανε και επιστρέφουν χρήματα καλό είναι αυτό 

 

13 λεπτά πριν, Nanik78 είπε

4μιση τους έστειλα εγώ κ μόλις απάντησαν 

Καλησπέρα στην ομάδα. Μπορείτε να μου πείτε τι προϊόντα είχατε παραγγείλει? γιατί έμενα μου είπαν το Σάββατο που τους πήρα για ακύρωση, πως το προϊόν ( Iphone 11 128gb red)  το έχουν στην αποθήκη και πως Δευτέρα θα είναι στο κατάστημα για παραλαβή.. 

Επεξ/σία από Big Sak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Big Sak είπε

Καλησπέρα στην ομάδα. Μπορείτε να μου πείτε τι προϊόντα είχατε παραγγείλει? γιατί έμενα μου είπαν το Σάββατο που τους πήρα για ακύρωση, πως το προϊόν ( Iphone 11 128gb red)  το έχουν στην αποθήκη και πως Δευτέρα θα είναι στο κατάστημα για παραλαβή.. 

Ένα ipad 7th generation. Είχα κάνει κ άλλη παραγγελία ένα λαπτοπ στις 07-04 την οποία κ αυτή ακύρωσα. Κ μου είχαν πει κ μένα ότι είναι στην αποθήκη. Μετά βέβαια μου άλλαξαν πάλι τη μέρα παραλαβης κ ακύρωσα. Ελπίζω εσυ να πάρεις τη συσκευή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά και γω είχα παραγγείλει μια OLED τηλεόραση απο  το mobilepoint στις 23/04 και μου είχαν πει, μέσω mail, οτι ο χρόνος παραλαβής είναι έως και 10 εργάσιμες μέρες.  Είχα σκοπό να τους πάρω τηλέφωνο την δευτέρα, αλλά αφού διάβασα το thread, τους έστειλα μήνυμα να ακυρωθεί η παραγγελία, αν δεν γίνει η αποστολή μέχρι και αύριο (11η εργάσιμη μέρα).

Αν και έχουν την τηλεόραση 200ε+ φθηνότερα απο παντού, δεν αξίζει όλο το άγχος...

Επεξ/σία από >-Nosakos<-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Καλησπέρα στην ομάδα. Μπορείτε να μου πείτε τι προϊόντα είχατε παραγγείλει? γιατί έμενα μου είπαν το Σάββατο που τους πήρα για ακύρωση, πως το προϊόν ( Iphone 11 128gb red)  το έχουν στην αποθήκη και πως Δευτέρα θα είναι στο κατάστημα για παραλαβή.. 

Εγω p30

43 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Καλησπέρα στην ομάδα. Μπορείτε να μου πείτε τι προϊόντα είχατε παραγγείλει? γιατί έμενα μου είπαν το Σάββατο που τους πήρα για ακύρωση, πως το προϊόν ( Iphone 11 128gb red)  το έχουν στην αποθήκη και πως Δευτέρα θα είναι στο κατάστημα για παραλαβή.. 

Γτ πιστεύεις έχουν αποθήκη ξεχωριστά από το κατάστημα?  Μάλλον το καθυστερούν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mark13lcs είπε

Εγω p30

Γτ πιστεύεις έχουν αποθήκη ξεχωριστά από το κατάστημα?  Μάλλον το καθυστερούν 

Καλά ούτε καν.. απλά ήταν Σάββατο και σκέφτηκα πως και τώρα να κάνω ακύρωση, από βδομάδα θα μπούνε τα λεφτά όποτε λέω ας το καταπιώ και Δευτέρα αν δεν, ακύρωση... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Καλά ούτε καν.. απλά ήταν Σάββατο και σκέφτηκα πως και τώρα να κάνω ακύρωση, από βδομάδα θα μπούνε τα λεφτά όποτε λέω ας το καταπιώ και Δευτέρα αν δεν, ακύρωση... 

Εγω πιστεύω πως πρέπει λόγω τιμών που έχουν να έχουν πάρα πολλές παραγγελίες που δεν μπορούν να διαχειριστουν γιαυτό ακυρωνουν τόσο εύκολα απλά το περίεργο είναι πως ακυρωνουν αφού κ καλά περιμένουν το προϊόν που θα έχουν πληρώσει ήδη και θα τους μείνει εκτός αν δεν δεν έκαναν ποτε παραγγελία 

Επεξ/σία από mark13lcs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Big Sak είπε

Καλά ούτε καν.. απλά ήταν Σάββατο και σκέφτηκα πως και τώρα να κάνω ακύρωση, από βδομάδα θα μπούνε τα λεφτά όποτε λέω ας το καταπιώ και Δευτέρα αν δεν, ακύρωση... 

εχω μεγαλη απορια να δω τι θα μας πουν αυριο.αλλα ελπιζω η αναμονη να τελειωσει αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, nikmav94 είπε

εχω μεγαλη απορια να δω τι θα μας πουν αυριο.αλλα ελπιζω η αναμονη να τελειωσει αυριο

Άσε... πρώτη φορά ανυπομονώ να έρθει Δευτέρα...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...