Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και με τα 2 θα εχεις εγγυηση μην ανχωνεσαι,το birdphone ειναι κομπλε.

i_Phones_black_i_Phone_5_graphite_i_Phon

 

 

 

 οποτε ποιο απο τα δυο καλυτερα να επιλεξω?? γιατι με βαζει σε σκεψεις που τα εχει σαν δυο διαφορετικα..

επισης, μια απορια που την διατυπωσα λιγο αργα..

 

βγαινει σε μαυρο η το μαυρο του ειναι το space grey?

 

ευχαριστω εκ των προτερων :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μαυρο του 5s ειναι το space gray. Εγω παντως θα επελεγα το λευκο.

 

 σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση...

 

αναμεσα στα δυο links να επιλεξω καποιο συγκεκριμενο??

με εβαλε σε σκεψεις ο διαχωρισμος τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προχωρήσω με το ευρωπαϊκής δηλαδή? Σορρυ σας πρηζω αλλά μιλάμε για ακριβή αγορά. Τι ακριβώς σημαίνει αυτό για μένα? Θα έχω προβλημα αν κάτι προκύψει και χρειαστώ εγγύηση- σέρβις?<br><br>

Αποστολή από το LG-P700 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προχωρήσω με το ευρωπαϊκής δηλαδή? Σορρυ σας πρηζω αλλά μιλάμε για ακριβή αγορά. Τι ακριβώς σημαίνει αυτό για μένα? Θα έχω προβλημα αν κάτι προκύψει και χρειαστώ εγγύηση- σέρβις?<br><br>

Αποστολή από το LG-P700 με τη χρήση Insomnia App

Πολυ πιθανο να εχει γινει παραληψη του eu στο ενα λινκ.Συνηθως στο bird φερνουν απο Γαλλια και Γερμανια.

Ρωτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω  από το birdphone ένα κινητό Samsung (Ace 3) το οποίο δεν εισάγεται από την ελληνική Samsung. Στην ιστοσελίδα του μαγαζιού το κινητό αναφέρεται σαν Ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας. Αυτό τι σημαίνει στην πράξη;

Πώς καλύπτομαι από εγγύηση;

 

Είδα προ ολίγου ότι το ίδιο κινητό το έχει και το Kaizer και μάλιστα λέει ότι έχει 2 χρόνια εγγύηση Ελληνικής αντιπροσωπείας. Πώς γίνεται αυτό αφού η ελληνική αντιπροσωπεία δεν το εισάγει; Μήπως το Kaizer αναφέρει εκ του πονηρού για ελληνική αντιπροσωπεία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καντε αναζητηση παρακαλω και σε περιπτωση που δεν υπαρχει τετοιο θεμα ανοιξτε νεο, ας κρατησουμε το συγκεκριμενο νημα καθαρο και ας ασχοληθουμε μοναχα με τα σκρουτζομαγαζα και τα σχετικα.

 

Ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγορασει απο σκρουτζομαγαζα οπως και αρκετοι γνωστοι και φιλοι χωρις κανενα προβλημα και πολυ οικονομικοτερα απο τα γνωστα μεγαλα καταστηματα.

στην αρχη ειχα ενδιασμους οι οποιοι με την παροδο του χρονου μηδενιστηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια....σημερα ηρθε  το 5s που ειχα παραγγειλει....

εχω μια απορια....εσεις που εχετε αγορασει ξανα απο τα skroutzoμαγαζα, θα ξερετε να με κατατοπισετε...

 

λοιπον , το τηλεφωνο ηρθε σε σφραγισμενο κουτι....αλλα η "ζελατινα" του ας πουμε που ηταν μεσα το η συσκευη, δεν ηταν κλειστη.

επισης, η μπαταρια ηταν στα τελειωματα....και τα bluetooth- wi fi , δεδομενα, ενεργοποιημενα ολα.

 

ρωταω τωρα λοιπον εγω ο αδαής....μπας και τα ανοιγουν και τα δουλευουν , τα κλεινουν, και τα παιρνουμε "χρησιμοποιημένα?

 

ευχαριστω για τις απαντησεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...