Προς το περιεχόμενο

[Εκτυπωτής] HP Deskjet Ink Advantage 3525 All-in-One @msystems 39€


george888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά η προσφορά έληξε ?

 

τελος....τα κομματια

 

 

Παιδες ενημερωνω μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια..εξαντληθηκε ο εκτυπωτης

 

Χα στο νημα με προλαβες βασμαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έστειλαν σε καναν άλλον ότι θα παραλάβει σήμερα (χθεσινό mail που να αναφέρει για αύριο, δηλαδή σήμερα);

Φανη εκανες παραγγελια ?

εγω οπως ειπα και παραπαπνω ηρθε και μαιλ αλλα και μηνυμα στο κινητο για παραλλαβη μετα τη μια το μεσημερι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα εχει να κανει με το αποθεμα κλπ....

εν παση περιπτωση.. βλεπουμε πως παει.....  :)  δεν πιστευω να ριξει κανονια το msystems ...

ηταν συνειδητή προσφορα και τρεχουν να εξυπηρετησουν... εξαλλου τετοιου ειδους προσφορες τις εχουν ξανακανει για να πλασάρουν τους "νεους εκτυπωτες της ΗΡ με τα σχετικαφτηνα μελανια....

ειδωμεν λοιπον... μετα την δουλεια που λογικα θα παω να παραλλαβω εκτος απροοπτου θα ενημερωσω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arxaggelos νομιζω για το μονο απο ολα αυτα που δεν εχω δει απαντηση εδω (και μπορει να υπαρχει αλλα να μην την προσεξα) ειναι το τελευταιο, δηλαδη τυχον θεμα συμβατοτητας με 'παλια wi-fi b/g' αν και μου φαινεται ψιλοαπιθανο θεωρητικα να εχει προβλημα (αλλα για να το γραφουν μπορει κατι να παιζει, τι να πω, παντως μεχρι σημερα δεν εχω δει "αποκλειστικη-N" συσκευη).

- όταν λέει ασύρματη εκτύπωση, εννοεί ότι συνδέεται ασύρματα με WiFi μέσω του ρούτερ, ή απευθείας με το PC; Eιπαμε, το 1ο ισχυει 100%, το 2ο ετσι "απλα" οχι (επειδη δεν εχω το συγκεκριμενο, αν τυχον δημιουργει συστημα host/client με το wi-fi του θα γινεται ευκολα αλλα μου φαινεται απιθανο. Δε ξερω αν εννοεις να δημιουργησεις εσυ στον υπολογιστη καποιον host και να το συνδεσεις ετσι, αυτο ισως γινεται επισης ευκολα αν και φανταζομαι οτι δεν εννοεις αυτο). Επισης με το e-print μπορεις να εκτυπωσεις απευθειας απο οποιονδηποτε υπολογιστη οπου κι αν ειναι αυτος (αρκει παντα να ειναι -ενσυρματα ή ασυρματα- συνδεδεμενος στο ρουτερ ο εκτυπωτης και φυσικα ο υπολογιστης κι αυτος εκει που ειναι να εχει ιντερνετ).

- αν στο πάνω ισχύει το δεύτερο, μπορείς να το συνδέσεις ταυτόχρονα με παραπάνω από 1 μηχανήματα; Στο σπίτι έχουμε 3 (PC & Mac) Εφοσον το βαλεις στο τοπικο δικτυο μεσω ρουτερ μπορεις να το συνδεσεις με πολλα μηχανηματα. Γενικα για να συνδεθει με καποιο/α μηχανημα/-τα θα πρεπει ολα να εχουν προσβαση στο ιδιο "τοπικο δικτυο" με οποιο τροπο κι αν το εχεις δημιουργησει αυτο.

- μπορεί και να σκανάρει ασύρματα ή μόνο να τυπώσει; Φυσικα και μπορει.

- κάνει αυτόματα διπλής όψεως εκτύπωση, όχι χειροκίνητα, σωστά; Ο,τι θες κανει, προσωπικα την αυτοματη διπλης οψης την χρησιμοποιω στα μηχανηματα μου μονο οταν βαριεμαι και/ή εχω λιγες σελιδες, γιατι 'τρωει' μερικα δευτερολεπτα να 'στεγνωσει' και να γυρισει το χαρτι. Η χειροκινητη (δεν υπαρχει εκτυπωτης που να μην τυπωνει "χειροκινητα" διπλες οψεις) για πολλες σελιδες ειναι επιβεβλημενη, αφου δινει πχ μια και καλη ολες τις μονες σελιδες και μετα τις γυριζεις αναποδα και τυπωνει τις ζυγες και εισαι ετοιμος χωρις καθυστερησεις (εκτος απο την μια πολυ μικρη παυση για να ξαναβαλεις τα φυλλα στο tray).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...