Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με ματάκια γείτονα


rebecca35

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

βγαλτον μια φωτο οταν το κανει και παρε την αστυνομια για παρενόχληση

 

Τι θα πει ακριβώς στην αστυνομία;

 

Ότι την κοιτάζει ο γείτονας από το παράθυρο;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασε μία άλλη κουρτίνα που είναι "διαφανής" και αφήνει το φως από έξω να μπαίνει μέσα, αλλά δεν μπορεί ο άλλος να σε δει από έξω.

 

Έλεος δηλαδή με κάποιους.....μου θυμίζει έναν γείτονα που είχε πρόβλημα που τον βλέπαμε και γελούσαμε τα βράδια που κυκλοφορούσε με τα εσώρουχα και την κοιλάρα μέσα στο σπίτι του αλλά δεν τον έκοβε, ή μάλλον δεν ήθελε να κλείσει τα παντζούρια του και απαιτούσε κιόλας να μην τον κοιτάζουμε.

 

Καμιά νομοθεσία δεν παραβιάζει, προστάτευσε τον προσωπικό σου χώρο και τέλος.

Αν κυκλοφορείς γυμνή στο σπίτι με ανοιχτές τις κουρτίνες ή "παίζεις" στο κρεββατάκι σου δεν σου φταίει ο άλλος που θα σε κοιτάζει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το πραμα στην ελλαδα ειναι γελιο. προσωπικα πιστευω οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να κυκλοφορει οπως γουσταρει μεσα στο σπιτι του, ειτε με το βρακι του ειτε χωρις αυτο ειτε με στολη του σουπερμαν και το θεωρω καταπιεση να πρεπει να λαμβανεις μετρα εναντιον των ματακιδων. δεν ξερω τι θα εκανα στην θεση σου κοπελια, μαλλον θα τον εβριζα τοσο ασχημα που δεν θα ξανατολμαγε να βγει απο το σπιτι του γενικοτερα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic:

Μόνο σε εμένα φαίνεται τρολιά το θέμα; Γυναίκα γράφτηκε σήμερα σε τεχνολογικό (αντροκτρατούμενο) φορουμ για να συζητήσει στο μπλα μπλα για ένα ματάκια; Κάποιος/α εχει μπόλικο ελεύθερο χρόνο ...

 

ontopic:

Το μάτι δεν απαγορεύεται. Αν βγάζει φωτογραφίες ή μπει απο το ανοιχτό παράθυρο, τοτε ειναι παραβαση. Το όλο topic είναι σαν κοπέλα που φορά ενα αποκαλυπτικό φόρεμα και αμα κοιτάξεις τα καλη της, το παίζει και αυστηρή

-Τι κοιτάζεις ρε;

-Αυτά που έβγαλες σε κοινή θέα μωρή

  • Like 24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic:

Μόνο σε εμένα φαίνεται τρολιά το θέμα; Γυναίκα γράφτηκε σήμερα σε τεχνολογικό (αντροκτρατούμενο) φορουμ για να συζητήσει στο μπλα μπλα για ένα ματάκια; Κάποιος/α εχει μπόλικο ελεύθερο χρόνο ...

 

ontopic:

Το μάτι δεν απαγορεύεται. Αν βγάζει φωτογραφίες ή μπει απο το ανοιχτό παράθυρο, τοτε ειναι παραβαση. Το όλο topic είναι σαν κοπέλα που φορά ενα αποκαλυπτικό φόρεμα και αμα κοιτάξεις τα καλη της, το παίζει και αυστηρή

-Τι κοιτάζεις ρε;

-Αυτά που έβγαλες σε κοινή θέα μωρή

Εκανα search "προβλημα με γειτονα" στο google κι ετσι βρεθηκα σε αυτο το forum- επίσης όπως αναφέρω και στην αρχή, ήμουν ντυμενη κανονικά με αθλητικές πιτζάμες, ούτε το χέρι μου δεν μπορουσε να δεί, απλά ο τύπος είναι ή πολύ ηλίθιος ή πολύ ανώμαλος που την βρίσκει να κοιτάζει οτιδήποτε κινείται. Να σημειωθεί πως είμαι γενικά πολύ συντηρητική στο ντύσιμό μου και ακόμα και στη γειτονιά να μ έχει δεί δεν μπορεί να τον εξίταρα λόγω "αποκαλυπτικού ντυσίματος".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic:

Μόνο σε εμένα φαίνεται τρολιά το θέμα; Γυναίκα γράφτηκε σήμερα σε τεχνολογικό (αντροκτρατούμενο) φορουμ για να συζητήσει στο μπλα μπλα για ένα ματάκια; Κάποιος/α εχει μπόλικο ελεύθερο χρόνο ...

 

ontopic:

Το μάτι δεν απαγορεύεται. Αν βγάζει φωτογραφίες ή μπει απο το ανοιχτό παράθυρο, τοτε ειναι παραβαση. Το όλο topic είναι σαν κοπέλα που φορά ενα αποκαλυπτικό φόρεμα και αμα κοιτάξεις τα καλη της, το παίζει και αυστηρή

-Τι κοιτάζεις ρε;

-Αυτά που έβγαλες σε κοινή θέα μωρή

Επίσης sorry αλλα δεν ήξερα οτι το site είναι "ανδροκρατούμενο"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον θα τον εβριζα τοσο ασχημα που δεν θα ξανατολμαγε να βγει απο το σπιτι του γενικοτερα. 

 

Και να'ναι και κανένας μαζόχας. Και μάτι και μπινελίκι. Τζακ ποτ χτύπησε.

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...