Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με ματάκια γείτονα


rebecca35

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

μένω σε ένα διαμέρισμα όπου ο ακάλυπτος μου επικοινωνεί με 2 πολυκατοικίες.

Το υπνοδωμάτιό μου βλέπει στον ακάλυπτο.

 

Σήμερα το πρωί, σηκώθηκα, άνοιξα τις κουρτίνες και ξάπλωσα πάλι στο κρεββάτι-με πιτζάμες κανονικές αθλητικές.

 

¨Οπως ήμουν ξαπλωμένη βλεπω απέναντι τον γείτονα να ανοίγει πολύ λίγο την κουρτίνα και να κοιτάζει έξω-δεν κατάλαβα τι συμβαίνει. Μετά απο δυο λεπτά βλέπω πάλι την κουρτίνα του να ανοίγει λίγο και τον γείτονα με κυάλια να κοιτάζει στο δωμάτιό μου!!!!

 

Σήκώθηκα πάνω, άρχισα να τον μουτζώνω και εξαφανίστηκε φυσικά σε δεύτερόλεπτα!

 

Δεν ξέρω τι να κάνω..να πάω να τον βρώ και να τον ξεφτιλίσω στην οικογένειά του και στην πολυκατοικία? 

Να τον τραμπουκίσω ή να στείλω κάποιον να του αστράψει δυο γερές να ισιώσει?

 

Δεκτές όλες οι συμβουλές/σκέψεις και παρόμοιες εμπειρίες...

 

ΥΓ  Βρήκα άλλο ένα θέμα που αφορούσε προβλήματα με γείτονες γι αυτό το ποστάρω σ αυτή την ενότητα

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κουρτίνα αλλά κάποιες φορές την ανοίγω για να μπεί φως στο δωμάτιο κτλ-εσείς τι θα κάνατε? Δεν θα του χώνατε 2 σφαλιάρες να συνέλθει και να μην το ξανακάνει??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά πιστεύω δε θα το ξανακάνει. Άμα το ξανακάνει, τότε ναι, να λάβεις μέτρα, αλλά αν έχει οικογένεια κ.λπ. δώσ'του μία ευκαιρία. Προφανώς και ο ίδιος θα αισθάνηκε μαλάκας και αυτή τη στιγμή θα παίζει φόβος, και τσιτσίδι να του βγεις στο μπαλκόνι ξερωγω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δε θα του δινα καμία ευκαιρία. Καλά εμένα δε θα με πολυένοιαζε να με παίρνει μάτι :P αλλά αν είχα καμιά αδερφή/κοπέλα σίγουρα θα έπαιρνα κάποια μέτρα, πρώτα και κύρια να υπάρχει αδιαφανής κουρτίνα. Ας μην αφήσουμε απ έξω και το ενδεχόμενο ότι μπορεί να βάλει καμιά κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φωναξε καμια χοντρη θεια να κανει στριπτιζ στο δωματιο σου.αυτο θα τον βγαλει νοκ ουτ για κανα δίμηνο.αν συνεχισει πες στο στην αστυνομια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα μπορει να ακουγεται αστειο αλλα ειναι οτι πιο απαισιο να νιωθεις πως καποιος σε παρακολουθει στο ιδιο σου το σπιτι

 

Δες αυτο --> http://www.imdb.com/title/tt1437358/reference :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το ξανακάνει κάλεσε την αστυνομία 

 

μια άλλη λύση είναι να βάλεις περιμετρικά στο μπαλκόνι μπαμπού να του κόψεις την θέα κάτι σαν αυτό 

 

 

 

post-216142-0-97905700-1370259602_thumb.jpg
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...