Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με ματάκια γείτονα


rebecca35

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα;

 

Σου αφιερωνω ενα στίχο του τζιμακου..

 

"Πράμα που σου δώσε ο θεός δεν εκαμες τον κόπο,μην το λυπασε κοπέλια δινε το των ανθρώπων"

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί, σηκώθηκα, άνοιξα τις κουρτίνες και ξάπλωσα πάλι στο κρεββάτι-με πιτζάμες κανονικές αθλητικές.

 

 

...νομίζω κατάλαβα... Για βόλει δωματίου κι έτσι φάση;

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω ειχα ακριβως το αντιθετο προβλημα. Κυκλοφορουσα γυμνος στο παλιο μου σπιτι ( κλασικο ακαταστατο μεγαλο φοιτητικο σπιτι, καθως συγκατοικουσα κιολας ) χωρις κουρτινες εννοειται, δε χρειαζομασταν τετοιες πολυτελειες :P .

Το διαμερισμα ηταν στον 5ο οροφο ρετιρε , και μπροστα ειχε μια αλανα και γυρω γυρω 4 πολυκατοικιες , οι οποιες ειχαν οπτικη επαφη προς το σπιτι μου. Εεε λογικα φαινομουν . Και καπου ειχα διαβασει τυχαια , οτι αυτο ειναι παρανομο ,το να κυκλοφορεις γυμνος στο σπιτι σου και να φαινεσαι , και επειδη υπηρχαν οικογενειες κτλ αναγκαστηκα να παρω κουρτινες , στο σαλονι τουλαχιστον που περνουσα το περισσοτερο χρονο της ημερας.

 

Τωρα και κανα ματακια ανωμαλο να ειχα...... κλαιν :P

 

Στο thread αυτό έμαθα δύο καινούριους νόμους. Ο ένας είναι ότι απαγορεύεται να κοιτάς το παράθυρο του άλλου (με κυάλια) και ο άλλος ότι απαγορεύεται να φαίνεσαι έξω από το παράθυρο του σπιτιού σου. Είμαι σίγουρος ότι ισχύουν και τα δύο. Αμέ.

 

Κατα τ' άλλα το insomnia είναι κάτι σαν το ελληνικό yahoo answers. Trolls trolling trolls κλπ. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι πολύ τυχερή. Σκέψου ότι υπάρχουν άλλες που πετάνε τη σκούφια τους για να γυρίσει να τους κοιτάξει κανένας. Δε φτάνει που ο άνθρωπος σου δίνει το πράσινο φώς ότι είσαι ωραίο γκομενάκι ψάχνεις και εσύ τρόπο να τον κάνεις ξεφτίλα. Με φωνή Βέγγου λοιπόν...ΑΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΔΕΚΤΗ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικοι δινουν την εντυπωση οτι νομιζουν οτι ζουμε σε ενα κοσμο αγγελικα πλασμενο

κριμα που δεν ειναι  ετσι, οταν εσυ μου βγαινεις εξω απο το σπιτι σχεδον γυμνη και παραπονιέσαι οτι σε κοιτανε\παρακολουθουν μαλλον κατι κανεις λαθος 

ειναι αυτο που λενε δινω δικαιωματα επομενο ειναι καποιοι να τα αρπαζουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και το θρέντ ειναι τρόλει
θα σε συμβούλευα να είσαι προσεκτική , ξεκινάει σαν ματάκιας και φτάνει να κάνει εισβολή στο δωμάτιο σου με ανεμόσκαλα :ph34r:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης αυτό που πρέπει να εξεταστεί είναι αν αξίζεις το μπανηστήρι..

Γιατί αν είσαι κάνα μπάζο ο τύπος δεν είναι απλά ματάκιας αλλά και ανώμαλος! :X

Θα πρότεινα να ποστάρεις κάποια φωτογραφία σου για να αποφανθούμε με μεγαλύτερη σιγουριά ! ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Κουρτίνες, παναγίες, περιοριστικά μέτρα.

2. Όσοι δεν κατανοείτε τη διαφορά της παραλίας με την κρεββατοκάμαρα, είτε είστε εκ του μηδενός ηλίθιοι και χέζετε με την πόρτα ανοιχτή στα πάρτυ, είτε είστε καιρό απήδηχτοι και πικραμένοι.

 

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή.

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...