Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε συ τι να σου πω ττωρα ειλικρινα δεν ξερω.προσωπικα το ευχαριστιεμαι μεχρι ενα σημειο.το σημειο που ερχετε η λογικη και σου λεει τι ειναι σωστο και τι οχι.

δηλαδη

οδηγεις σε χωμα και στην στροφη ακουγετε στριγκλισμα απο λαστιχο σαν ασφαλτος(!!!)

pvp ακομα δεν εχω καταφερει να παιξω και ειμαι lvl 25

co-op επισης

λεμε mmo(massive multiplayer game νομιζω σημαινει)και σε καποια φαση ειδα 2 ονοματα στο χαρτη και ειναι τα περισσοτερα που εχω δει μαζεμενα απο εχθες,επισης στο ιδιο θεμα τα lobby του pvp ειναι 4 ατομων και αμα παιξεις factions 8(4 ανα faction)λιγα

 

εχει αυτο το auto-catch up το οποιο ειναι ο λογος που δεν παιζω πλεον need for speed και σημενει οτι οσο καλα και να οδηγεις σε καποια φαση θα περασει καποιος σαιτα απο διπλα σου και θα κατσει μπροστα σου μεχρι να τον περασεις παλι για να σου κανει το ιδιο.καποτε οι devs εβαζαν επιλογη για να το βγαζεις αυτο και ηταν καλη φαση γιατι στον αγωνα που ετρεξα μια ωρα και εξι λεπτα φαινετε οτι ειμουν πρωτος το 47% γιατι το υπολοιπο 53 ηταν ενα κοκκινο pick up truck με αεροτομη(εκνευρισμος).αυτο ειναι κακο γιατι καπως χαλαει το ολο "θα ανεβασω το αμαξι μου να γ@μ@ει" σκηνικο

 

εχει κατι τετοιες μαλακιτσες που χαλανε την εμπειρια αλλα η αληθεια ειναι οτι αμα τα ξεπερασεις εχει πολα πραγματα να κανεις για πολυ καιρο.

δεν ξερω αμα θα το προτεινα αμεσα σε καποιον αν δεν πεσει λιγο η τιμη αν και τα 35 που εδωσα ειναι σχετικα καλα για το περιεχομενο μιας κ πιστευω οτι θα φαει αρκετα πατσακια στην πορεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..."Μ'αεροπλάανα και βαποόρια, και με τους φιλους τους παλιοούς...."

 

...φαντάσου να πηγαίνεις πατημένος Route 66 με παρέα φίλων, ενω περνάνε αεροπλάνα και τραίνα απο διπλά σου, με Μπέλου τσίτα στο ραδιόφωνο. Hardcoria κατάσταση....lol....

 

Για μένα, και μόνο γι'αυτό, λέει πολύ το παιχνλίδι... να μαζεύεσαι με παρέα Κυριακή πρωι, και να πηγαίνεις με τα mini εκδρομή το γυρο του χάρτη, κάνοντας και τη πλάκα σου με τα διαφόρα micro-games που έχει μέσα.

To παιχνίδι έχει πολλές δυνατότητες, για πολλές καλες αναμνήσεις.

 

και πιστευω επειδή θα κρατήσει για κάποιο καιρο, θα στρώσει πιο πολύ με την πάροδο του χρονου, και με patches που θα έρθουν.

Ασε που μπορεις να οργανώνεις και δικα σου events μεταξυ φίλων,(χωρις να ειναι official)... π.χ "Vanishing-Point Race"...  με Kowalski Team...κ.λ.π....aυτά είναι... :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εχει αυτο το auto-catch up το οποιο ειναι ο λογος που δεν παιζω πλεον need for speed και σημενει οτι οσο καλα και να οδηγεις σε καποια φαση θα περασει καποιος σαιτα απο διπλα σου και θα κατσει μπροστα σου μεχρι να τον περασεις παλι για να σου κανει το ιδιο.καποτε οι devs εβαζαν επιλογη για να το βγαζεις αυτο 

 

Καλά ναι, από τα χειρότερα πράγματα αυτό. Πηγαίνουν σαν διάολοι συνέχεια και στο τέλος ξαφνικά τους κολλάνε τα φρένα όλως τυχαίως βεβαίως. -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν τω μεταξυ σημερα χαθηκε το mini cooper ( ναι εκεινο το πισωκινητο :P )που ειχα στο γκαραζ σαν δωρο απο την αγορα του παιχνιδιου....λετε να το κλεψανε;

αλλα επιπεδα ρεαλισμου λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν τω μεταξυ σημερα χαθηκε το mini cooper ( ναι εκεινο το πισωκινητο :P )που ειχα στο γκαραζ σαν δωρο απο την αγορα του παιχνιδιου....λετε να το κλεψανε;

αλλα επιπεδα ρεαλισμου λεμε

 

lol....πακέτο...ελπίζω να εκλείψουν τέτοια bugs σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντος για το κόσμο που ανέφερες, φαντάζομαι θα βελτιωθεί σύντομα.
Όσο θα πέσει η τιμή του τόσο κόσμος θα μαζευτεί.... Η λογική το λέει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μετα το shutdown πριν καμια ωρα και βαλε εβλεπα 3-4 ατομα τριγυρω...πιστευω οσο ασχολουντε θα βελτιωθει το παιχνιδι .παντως εχει παρα πολλα πραγματα να κανεις.ακομα και solo

 

παρτε και μια στο σουρουπο

 

 

 

υγ.τωρα ειδα στην φωτο φαινοντε αλλα 2 ατομα που ειναι στο χαρτη εκεινη την ωρα :P

post-153472-0-67585900-1417790422_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι ο maximum αριθμός από άλλους live παίχτες που μπορείς να δεις ανα πάσα στιγμή, είναι γύρω στα 8 με 10 άτομα... δηλαδή ακόμα και 50 άτομα να βρίσκονται στο ίδιο χωράφι με 'σένα, ο server θα σου εμφανίσει τους 8 ή 10 από αυτούς. (δεν θυμάμαι ακριβώς τον αριθμό)

Προσωπικά δεν με χαλάει αυτό, αλλά απο την άλλη δεν ξέρω τι γίνεται αν θέλεις απλά να κάνεις free ride, και τύχει να είσαι με μεγάλη παρέα... θα το χωρίσει το γκρουπ σε κομμάτια?...πολύ πιθανό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαμώτο, όσο έχει στο skroutz, έχει και στα site με την μορφή cd-key, τι στην ευχή..Το βρήκε κανείς κάτω από 35 ευρώ(Limited Edition) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πιο φθηνό που έχω βρει ως τώρα είναι εδώ με 33 ευρω, (basic)

 


 

αλλα την Standard εκδοση... και ΄γω περιμένω να παει στα 30 ή λιγότερο για να το πάρω... δεν με παίρνει για πολλά τώρα. Αλλα όπως και νά 'χει, θα το πάρω μέσα στο μήνα το πιο πιθανόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....περιεργα τα συναισθήματα μου για το παιχνιδι......σημερα το αγορασα και προσπαθω....αλλα δεν το βλεπω......κατι με χαλαει......στην οδηγηση,στα γραφικα.....μπορει να φταιει και το συνδρομο του NFS....τη να πω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

To πιο φθηνό που έχω βρει ως τώρα είναι εδώ με 33 ευρω, (basic)
 
 
αλλα την Standard εκδοση... και ΄γω περιμένω να παει στα 30 ή λιγότερο για να το πάρω... δεν με παίρνει για πολλά τώρα. Αλλα όπως και νά 'χει, θα το πάρω μέσα στο μήνα το πιο πιθανόν.

 

Πριν μια δυο μέρες το release είχε 26 € στο ίδιο site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...