Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε κάποιοι το βγάζουν καλό, άλλοι μέτριο προς κακό.Ακόμα δεν έχω καταλήξει αν το θέλω ή όχι..

....μεταξυ μας....δεν χανεις και τιποτα...από τις λιγες φορες που θα θα συμφωνήσω με το gamespot ... και στο μόνο που δεν με βρίσκει σύμφωνο είναι στο θέμα των servers όπου δεν είχα προσωπικά κανένα μα κανένα θέμα ή πρόβλημα....

Επεξ/σία από ggramenos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω απόψεις από αυτούς που το έπαιξαν λίγο παραπάνω τώρα, αν αξίζει η αγορά του ή όχι.

Εμένα φίλε μου μου αρέσει. Ακόμα και σαν single player να το δεις είναι γεμάτο και έχει αρκετά πράγματα να κάνεις. Άμα είσαι φίλος του arcade racing το παίρνεις. Πάντως mmo δεν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ενω δεν με τρελανε παιζω καθε μερα και online κλπ...εχει κατι το εθιστικο αλλα γενικα εξαρτατε απο το γουστο του καθενα.

το θεμα ειναι οτι τα αυτοκινητα ειναι αυτη τη στιγμη λιγα και γενικα η αναβαθμισεις τους δεν λενε και τιποτα ιδιαιτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το θεμα ειναι οτι τα αυτοκινητα ειναι αυτη τη στιγμη λιγα και γενικα η αναβαθμισεις τους δεν λενε και τιποτα ιδιαιτερο. 

μα γιαυτό βγάζουν το season pass..δεν είναι χαζοί :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
ok...μόλις το ξεκίνησα....ακόμα κάνει download... έκανα τις δύο πρώτες αποστολές, και έχει φάση.

Μου θύμησε τις καλές μέρες του Test Drive Unlimited... lol

 

Θα έχει φάση.....θέλω να κοιτάξω λίγο τα settings για μου πάει λιγο βάρκα-γιαλό...αλλά οκ.

Δείχνει οτι θα είναι όπως το φανταζόμουνα... και αυτό ειναι καλό! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ! ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ NEW GAME ΣΤΟ ΚΩΛΟΠΑΙΧΝΙΔΟ;;;;;
Τρελοί είναι αυτοί στην Ubi; Ειλικρινά. Θέλω να κάνω νέο παιχνίδι και ΔΕΝ γίνεται!
Ούτε να διαγράψω τα τοπικά saves γίνεται γιατί πολύ απλά, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΠΙΚΑ saves! FOR GOD'S SAKE! SERIOUSLY???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ! ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ NEW GAME ΣΤΟ ΚΩΛΟΠΑΙΧΝΙΔΟ;;;;;

Τρελοί είναι αυτοί στην Ubi; Ειλικρινά. Θέλω να κάνω νέο παιχνίδι και ΔΕΝ γίνεται!

Ούτε να διαγράψω τα τοπικά saves γίνεται γιατί πολύ απλά, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΠΙΚΑ saves! FOR GOD'S SAKE! SERIOUSLY???

 

Ναι, δεν βλέπω να υπάρχει New Game πουθενά sto Menu.... ισως να παίζει κάτι με τον φάκελο που υπάρχει στο My Documents... ισως αν τον κάνεις Delete, να μπορεις να αρχίσεις από την αρχή..αλλα δεν το έχω δοκιμάσει.
Κάνε copy-paste τον φάκελο σε κάποιο άλλο σημειο για να μην τον χάσεις, και δοκίμασε να τον πετάξεις από το My Dοcuments..και ίσως δουλέψει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι, δεν βλέπω να υπάρχει New Game πουθενά sto Menu.... ισως να παίζει κάτι με τον φάκελο που υπάρχει στο My Documents... ισως αν τον κάνεις Delete, να μπορεις να αρχίσεις από την αρχή..αλλα δεν το έχω δοκιμάσει.
Κάνε copy-paste τον φάκελο σε κάποιο άλλο σημειο για να μην τον χάσεις, και δοκίμασε να τον πετάξεις από το My Dοcuments..και ίσως δουλέψει.

 

Όχι φίλε μου. Εκεί κρατάει μόνο τις ρυθμίζεις και τις εικόνες in-game που έχεις βγάλει.

ΣΟΒΑΡΑ, εν έτη 2015 ΥΠΑΡΧΕΙ παιχνίδι που άπαξ και τερματίσεις μία φορά το campaign, ΠΑΠΑΛΑ! Well, FUCK YOU TOO Ubisoft! Ήθελα να πάρω και το Season Pass. Όχι το SP, αλλά ούτε το game θέλω να ξανά αγγίξω!

Τέσπα, φτάνει με το παραλήρημά μου.

Ένα έχω να πω.

ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. Εκτός από όλα τα θέματα που έχει (γενικά είναι ελαφρύ και παίζει άνετα σε 4K στα high με FXAA ~ 55fps), η φυσική του αμαξιού και η οδήγηση είναι ακριβώς το ΑΝΤΙΘΕΤΟ από ότι θα έπρεπε ένα racing game. ΟΥΤΕ αυτό δεν μπόρεσαν να κάνουν σωστά αυτοί οι άνθρωποι. Τι άλλο να πω δεν ξέρω. Τον Θεό τους αν έχουν!

Το παιχνίδι τρώει κόκκινο από εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Απ'ότι βλέπω ο μόνος τροπος για να κάνεις κάποιο είδος New Game ειναι να επιλέξεις άλλο αμάξι, και να κάνεις τις αποστολές από την αρχή.

Ναι, ειναι βλακεία τους που δεν έχει option για New Game.

Πάντως έγω είμαι στις αρχές ακόμα αλλα το διασκεδάζω το παιχνίδι....(ναι, είναι arcade racing)...και το έχω ρυθμίσει να το παίζω απο το Logitech Controller της τιμονιέρας μου, και δεν με χαλάει καθόλου.

 

*edit

Πήγα και στο official forum και είδα οτι και αλλοι έχουν κάνει παράπονα για το "New Game"...ας ελπίσουμε να ακουσουν τον κόσμο σ'αυτό και να το προσθέσουν στα options στο μέλλον.

 

Aυτό που με ένοχλει πιο πολύ προς το παρον είναι οτι δεν έχει ένα "Block Button", για να μπλοκάρεις άλλους παίχτες που εμφανίζονται και σου χαλάνε το παιχνίδι.

Σε αναγκάζουν να κάνεις άλλες αλχημειες για να ξεφορτωθείς τα ανεπιθύμητα άτομα.

Επεξ/σία από InfinitySurfer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα!Αγορασα το Limited edition και θα ηθελα να ξερω αν θα εχει αλλα αυτοκινητα εκτος απο αυτα που βγαζει στην αρχη για να διαλεξω!Θα μου ανοιξει στη πορεια αλλα αυτοκινητα η οχι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...