Προς το περιεχόμενο

Assetto Corsa


panos2171

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά μαζευτήκαμε 13 άτομα χθες, αριθμός πολύ καλός για το είδος του παιχνιδιού. Είχαμε ωραίες στιγμές, καλούς αγώνες και γέλιο στο teamspeak. Αν μπορέσω θα ανεβάσω και βίντεο από τους αγώνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 503
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλλον έχασες κάποια δημοσίευσή μου πριν κάποιες μέρες... όχι τίποτα άλλο γιατί παίξαμε και 13 παίκτες!!!!

Ο θεσμός των συναντήσεων θα συνεχιστεί αν και λόγω διακοπών τις επόμενες μέρες θα έχουμε αλλαγές ή ακυρώσεις. Θα ενημερώνω σε αυτό το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιος που εχει εμπειρια στην σχεδιαση κτηριων?

 

λεω να αρχισω μια πιστα (δεν εχω καθολου εμπειρια σε racing games αλλα δεν νομιζω να διαφερει και πολυ απο το Hammer σαν ιδεα )

σκεφτομουν να φτιαξω μια προταση που ειχε πεσει πολυ παλια να γινει μια πιστα στο κεντρο της αθηνας

 

αφετηρια: παν.σταδιο->ζαππειο αριστερα στην βας.αμαλιας δεξια στην θεατρο διονυσου ολο κατω μεχρι την αγ.ασοματων δεξια στην ερμου μεχρι το μοναστηρακι δεξια στην καπνικαρεας αριστερα στην αδριανου δεξια στην φλεσσα μεχρι την βασ.αμαλιας παλι δεξια προς το συνταγμα και ολη την βολτα απο βασ γεωργιου 

 

ολο αυτο το πραγμα ειναι κοντα στα 7χλμ  προβλημα με τα geodata δεν θα εχω(βασικα τα εχω απο gps φανταζομαι καπως θα μπορουν να γινουν Import )το μεγαλο προβλημα θα το εχω με τα πολλα και διαφορα κτηρια και φυσικα με την ακροπολη (αμα ειναι να το κανω θα το κανω σωστα να κανω και μια μικρη διαφημιση για την χωρα μας)

 

εαν οντως το αρχισω υπαρχει κανεις που πραγματικα να κατσει να ασχοληθει με το texturing κτλ κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να φτιάξεις κάτι που δεν υπάρχει και δεν ασχολείσαι με καμιά ανάβαση? Ριτσώνα πχ, Πιτίτσα ή ακόμα και την πίστα Σερρών/Μεγάρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα σε αυτο το παιχνιδι ειναι οτι δεν επιτρεπει τα point to point tracks οποτε αναβασεις γιοκ σε Multiplayer για τις πιστες ναι αλλα ειναι γεματο απο δαυτες αυτο που θελω να φτιαξω ειναι εντελως νεο (μεχρι στιγμης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και ξαφνικα εχασα την οπισθεν στην g25 

δοκιμασα τα παντα εβγαλα Drivers κτλ κτλ αλλα δεν κουμπωνει ξερει κανεις αν υπαρχει καποια λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Σεπτέμβριο-Οκτώβριο θα μπορέσω και εγώ να ενταχθώ κανονικά στις συναντήσεις-αγώνες, για την ώρα η δουλειά με εμποδίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...