Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 4 (Open Spoiler Thread Seasons 1-3)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, ίσα ίσα είναι πολύ νότια κανονικά.

 

 

Αυτή είναι και η έκπληξη. Αν θυμάσαι ένα γράμμα που του είχε διαβάσει προ πολλού ο Davos στο οποίο ο Lord Commander του Τείχος ζητούσε βοήθεια απο όλα τα μεγάλα Houses. Όλοι τον έγραψαν τον LC αλλα ο Stannis κατάλαβε πως για να είσαι βασιλιάς, πρέπει να βοηθάς και το βασίλειο σου. Μετά το Braavos που πήγε για χρήματα, αντί να στρίψει πάλι νότια έκανε ένα 180 και πήγε να βοηθήσει το Watch.

 

 

 

 

Το τειχος πως το περασε με τοσο στρατο; Με καραβια καταφερε και πηγε τοσο βορεια με τοσο κρυο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχομαι πανηγυρικά δικαιωμένος να πω οτι απ τη 3η σεζόν είχα αναφερθεί στα "παιδιά" αλλά όλοι έλεγαν πως δεν υφίσταται κάτι τέτοιο.

Γιό!!! Έπρεπε να το παίξω στοίχημα :P :P

 

proof or it didnt happen :P

 

 

Το τειχος πως το περασε με τοσο στρατο; Με καραβια καταφερε και πηγε τοσο βορεια με τοσο κρυο;

 

 

Το είχε αναφέρει σε προηγούμενο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά ότι θα φύγουν με καράβια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρυα κοριτσι μου

 

 

 

  • πας στο γαμο να βρεις τους δικους σου. δε μενει ρουθουνι.
  • πας στο valey να βρεις τη θεια σου. την φουνταραν απ την καταπακτη.
  • μεχρι και ο hound που ηταν μαζι σου ψοφησε(απ οσο μας ειπε).

 

 

 

WTF?????????????

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 θανατος με εχει τσαντίσει στο game of thrones:

~Spoiler free season 3~

 

Της redhead ιερόδουλης season 3 απο crossbow με 500 dmg epic!

Hταν η αγαπημένη μου!

Αφου το έβλεπα με την τότε κοπέλα μου και άρχιζα να βρίζω...

-Τι έπαθες μου λεει;

Τι να πω εγώ;

-Ε να μωρε το μαλακισμενο ο Joffrey κοιτα πως σκοτωνει με τσαντίζει, δεν χαμπαριάζει τίποτα :mad: ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο σεβασμός

 

 

 

Χασαμε τον μεγαλύτερο badass του Westeros. :(

 

 

 

Το παραδοξο κοιτα πιο ειναι

 

Στις πρωτες σεζον βριζαμε τους λαννιστερ και ευχομασταν να πεθανουν ολοι σε ενα επεισοδιο. Σε αυτο το επεισοδιο πεθανε ο χειροτερος λαννιστερ και δεν μας καιγεται καρφι. Ξεχασαμε και τον τζοφρυ που ηταν το πιο μισητο ατομο σε ολο το ιντερνετ και ισα που το θυμομαστε

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επεισοδιο ηταν επικο συνεχεια του επισης πολυ καλου 9ου.Για  μενα η 4η ηταν η καλυτερη σεζον με διαφορα .Ελπιζω να μην ειναι η κορυφωση  και οι επομενες να συνεχισουν να ειναι καλες και να μας κεντριζουν το ενδιαφερον .Εχω ξεκινησει τα βιβλια και θα τα τελειωσω το καλοκαιρι .

Αλλωστε μιλαμε για μια απο τις καλυτερες σειρες ολων των εποχων δεν ειναι τυχαια Νο1 .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επεισοδιο ηταν επικο συνεχεια του επισης πολυ καλου 9ου.Για  μενα η 4η ηταν η καλυτερη σεζον με διαφορα .Ελπιζω να μην ειναι η κορυφωση  και οι επομενες να συνεχισουν να ειναι καλες και να μας κεντριζουν το ενδιαφερον .Εχω ξεκινησει τα βιβλια και θα τα τελειωσω το καλοκαιρι .

Αλλωστε μιλαμε για μια απο τις καλυτερες σειρες ολων των εποχων δεν ειναι τυχαια Νο1 .

 

η 4η σεζον οπως και το αντιστοιχο βιβλιο ηταν η κορυφωση της σειρας, το επομενο βιβλιο θεωρειται το χειροτερο της σειρας για να βελτιωθουν τα πραγματα στο μεθεπομενο...παντως επειδη χρονικα τα 2 βιβλια ειναι στο ιδιο διαστημα, λογικα θα τα αναμιξουν οποτε λογικα η τηλεοπτικη σειρα θα ειναι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...