Προς το περιεχόμενο

NBA 2K14 [Consoles]


johnnyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω αντίπαλο για online NBA2k14 στο Playstation 4

 

Όπως καταλάβατε και απο τον τίτλο, ψάχνω κάποιον να παίζω κάνα ματσάκι online,

 

Αν υπάρχει καποιος που παίζει το συγκεκριμένο παιχνίδι ας μου στείλει σε msg το nickname να τον κάνω add!

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 508
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κρίμα, είμαι στο PS3 εγώ. Είχα κάνει παρόμοιο τοπικ παλιότερα αλλά δεν βρήκα ανταπόκριση. Λογικά τώρα που μπαίνει στο PS Plus θα μαζευτούν περισσότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σας παρακαλώ μια επιβεβαίωση. Έχει δει ο γιος μου κάτι βιντεακια του ΝΒΑ 2κ14 next gen και το θέλει. Νόμιζε ότι είναι update του παιχνιδιού και πήγα σήμερα στο media markt και του πήρα ps3 και το παιχνίδι. Όλα αυτά τα επιβεβαίωσε και ο πωλητής. Πήγα με σπίτι βάλαμε το παιχνίδι αλλά γραφικά καμία σχέση με next gen και κανένα update.

Από αυτό που είπε ο φίλος κατάλαβα ότι αύριο το πάω πίσω και παίρνω ps4, σωστα?

Και κάτι ακόμα, με φίλους του που έχουν ps3 θα μπορεί να παίζει online το συγκεκριμένο παιχνίδι αν αυτός έχει ps4?

Σορυ αν έγινα κουραστικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, πρέπει να πάρεις PS4 για τα nextgen γραφικά. Και όχι, αν έχει PS4 δεν θα μπορεί να παίζει με τους φίλους του που έχουν PS3. Μόνο με όσους έχουν κι αυτοί PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση δεν ξερω αν εχει απαντηθει, επειδη προσφατα αγορασα το 2k14 και σε κονσολα. Στο PC με mod ειχα τα τελευταια roster και των ευρωπαικων ομαδων, στην κονσολα οτι και να δοκιμασα απο τα διαθεσιμα δεν βρηκα κατι. Ξερει κανεις εαν υπαρχει καποιος τροπος ή αν ειναι διαθεσιμα εξ αρχης σε xbone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως ναι, save ειναι. Τα βαζεις με το horizon.

Ομως π.χ. αυτο με τις εθνικες εχει τι ομαδες κανονικa,

αλλα δεν εχει σηματα και φανελες.

Τις εχουν φτιαξει ingame. Κατα τα αλλα ειναι καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ερωτηση : σκοπευω στην επομενη ωρα να παω να ανταλαξω στο Public το Fifa 14 με το ΝΒΑ 2Κ14 . Στο ΝΒΑ , υπαρχει δυνατοτητα για δημιουργια tournaments για να παιζω με φιλους;

 

offline εννοειται ...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει η δυνατότητα να παίξετε μια σεζόν (καλύτερα 29 αγώνων αλλιώς θα τραβήξει πάρα πολύ) ή μόνο τα playoff (προφανώς με 16 ομάδες) ή ολόκληρο το Association (που δεν νομίζω να το επιχειρήσετε). Άρα μάλλον η μοναδική λύση είναι τα playoff, δηλώνοντας πάνω από μία ομάδες ελεγχόμενες από άνθρωπο. Εννοείται πως όσους αγώνες δεν θέλετε να τους παίξετε, μπορείτε να τους προσομοιώσετε πατώντας simulate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...