Προς το περιεχόμενο

NBA 2K14 [Consoles]


johnnyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πεφτει πολυ κραξιμο βλεπω στο 2κ14 απο παντου. Ευτυχως που δεν το πηρα. Του χρονου και βλεπουμε στο 2κ15...

 

Το μεγαλο λαθος τους ειναι οτι δεν πηραν αυτουσια τα modes της CG και απλα να τα βελτιωσουν/εμπλουτισουν. Αντι αυτου εκοψαν απο παντου ενα σωρο σημαντικα features,χειροτερεψαν το MyPlayer που ειναι story on-rails πλεον και απλα εδωσαν καλυτερα γραφικα με σχεδον ιδιο gameplay. Ολα αυτα με την δικαιολογια του first time next-gen την οποια πολλοι την δεχονται, προσωπικα δεν χαυτω απο τετοιες δικαιολογιες ειδικα οταν εισαι εταιρια με τετοιο ονομα στο χωρο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 508
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια γεια σας! Επειδη ειμαι σχετικα ασχετος με το παιχνιδι αυτο, αφου εχει αρκετα χρονια να ασχοληθω με παιχνιδι καλαθοσφαιρας, μπορει κανεις να μου πει πως γινεται το σουτ;;;  Για ps3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γεια σας! Επειδη ειμαι σχετικα ασχετος με το παιχνιδι αυτο, αφου εχει αρκετα χρονια να ασχοληθω με παιχνιδι καλαθοσφαιρας, μπορει κανεις να μου πει πως γινεται το σουτ;;;  Για ps3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα ένα πρόβλημα με την 2κ και άλλες εταιρίες είναι οτι ένα έτος είναι πολύ λίγο για να βγάλεις μια αξιόλογη αναβάθμιση λογισμικού.

Θέλω να πω πως το πιο σωστό για να βγει κάτι ολοκληρωμένο, χωρίς bugs, και ταυτόχρονα να προσφέρει κάτι καινούργιο είναι να δουλεύεις το project σου 2 χρόνια τουλάχιστον. Δηλαδή η 2K θα έπρεπε να βγάζει καινούργιο μπασκετάκι κάθε 2 μην πω 3 χρόνια.

Σε αυτό φταίμε και μεις οι καταναλωτές που θέλουμε κάθε χρόνο καινούργιο προϊόν.

Προσωπικά αγοράζω κάθε 2 ή 3 χρόνια καινούριο μπασκετάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προαγματικα δεν το μετανιωνω που το αγορασα! Μιλαμε για ενα φοβερο παιχνιδι με μεγαλο βαθος στο gameplay. Νομιζω οτι θα δυσκολευτω πολυ να επιστρεψω ξανα στα ποδοσφαιρακια! Βεβαια το καθε αθλημα εχει τη χαρη του, αλλα μιλαμε οτι το ψηφιακο μπασκετακι εχει ανεβει σε αλλο επιπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει γινει χαμος στο operationsports με το θεμα του VC, πληρωνουν τα αμερικανακια και μετα κρασαρει το MP τους γινετε 25 overall πανε χαμενα τα λεφτα που εδωσαν, μεχρι στιγμης η 2Κ κανει τη παπια κανεις δεν εχει παρει πισω τιποτα,γεματο glitches το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

<p>παιδια δεν ξερτω για vc και *******,αλλα το παιχνιδι ειναι Επος,Απλα απιστευτο.</p>

Τα σπασιματα στον ηχο να μην ειχε στο ps4 και θα ηταν ολα τελεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...