Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανως και δεν υπαρχει σειρα προτεραιοτητας...αυτο που πιστευω οτι κανουν ειναι να δωσουν σε καθε καταστημα οτι κομματια εχουν και οτι περισεψει τα διακινουν εσωτερικα...τι εννοω π.χ εχει στο συνταγμα 10 κομματια και στην Πατρα 0....για το Συνταγμα εγιναν 7 παραγγελιες και για την Πατρα 5...θα κρατησουν τα 7 στο Συνταγμα και οτι μεινει τα στελνουν Πατρα...και προφανως εξαιτιας του οτι εχουν μπαχαλο συστημα με λαθη στο αποθεμα καποιοι "τρωμε" ακυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα τηλέφωνο και μου είπε οτι μέχρι το τέλος την εβδομάδα θα με ειδοποιήσουν για την παραλαβή απο τον προμηθευτή, αν και λέει οτι επειδή ήταν πολλαπλές οι παραγγελίες υπάρχει μια "μικρή πιθανότητα" ακύρωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο στο public από εμένα.

 

Παρήγγειλα Παρασκευή 02:06 π.μ. (Ρόδο είμαι) και σήμερα μου ήρθε το εξής e-mail: 

 

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Public για τις αγορές σας.

 

Ζητουμε θερμα την κατανοηση σας για το ότι η παραγγελία σας δε μπορεί να εκτελεστεί .

 

Το σύστημα τιμών Internet παρουσίασε προσωρινό τεχνικο πρόβλημα με αποτέλεσμα να εμφανίσει τον κωδικό 0631879 KEYBOARD LOGITECH K360 WRL GR PUR.PEB. με ασυνηθιστα μεγαλη έκπτωση on line  80% σε σχεση με την τιμή  καταστήματος.

 

Αυτό προκάλεσε υπερβολικά μεγάλη ζήτηση σε λίγες μόνο ώρες με αποτέλεσμα την ταχύτατη εξάντληση του κωδικού.

 

 

 Τέλος και για την δική σας πληρέστερη ενημέρωση σας παραπέμπουμε στο σημείο των όρων και προϋποθέσεων συναλλαγων του Public σχετικά με αυτές τις περιπτώσεις  http://www.public.gr/oroi-and-proypotheseis-poliseon . 

Ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε  καλύτερα την επόμενη φορά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις μου ήρθε και μένα το ίδιο e-mail: 


 

Και ήμουν από τους πρώτους που παρήγγειλε... ενώ άτομα που παρήγγειλαν αρκετές ώρες μετά από μένα κατάφεραν να πάρουν. άλλο ένα - από εμένα στο Public

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μαλακιζοντε τρελα στη σειρα προτεραιοτητας, προσωπικά παράγγειλα απο τους τελευταιους παρασκευή 14:00 ακριβώς κ πηγα το πηρα απο Τσιμισκή (κατα της 13:00 ηρθε το μαιλ)!

 

 

Βεβαια εκει ειχε καμια 40 κομματια ετοιμα για παράδοση τουλαχιστον κ για αυτο πίστευα οτι δεν θα ακυρώσουν κανέναν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γέλιο έκανα σήμερα στην Τσιμισκή!..

 

Φτάνω στο ταμείο και λέω στην κοπέλα "έχω να παραλάβω αυτό" και της δίνω εκτυπωμένο το μέιλ. Με το που βλέπει τι προϊόν είναι ξεσπάει σε γέλια (τόσο που δεν άντεξα και γελούσα κι εγώ μαζί της). Καθώς απομακρύνθηκε κατάλαβα γιατί γελούσαμε. Όλο το δεξί μέρος του πάγκου των ταμείων ήταν γεμάτο με στοίβες από logitech keyboards! Και έπρεπε να βρει αυτό που γράφει το όνομά μου... :)

 

Thanks TS :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως κανά δυο φορές που έχει τύχει να πάω στο μαγαζί τους να αγοράσω το service τους είναι πιο αργό κι από χελώνα. Παρ' όλα αυτά δεν με έχουν απογοητεύσει με τις προσφορές τους. :P

 

Τελικά το πληκτρολόγιο έχει 2ετή εγγύηση όπως γράφει η ιστοσελίδα τους ή 3ετή όπως γράφει στην ιστοσελίδα της logitech;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...