Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα μου ήρθε το γνωστό ακυρωτικο mail απο παραγγελία που είχα κάνει ξημερωματα 13 προs 14 του μήνα για παραλαβή απο το κατάστημα περιστεριου.δεν ήμουν τυχερος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ελαβα εμαιλ:

 

"Αγαπητέ πελάτη,


Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Public για τις αγορές σας.

 
Ζητουμε θερμα την κατανοηση σας για το ότι η παραγγελία σας δε μπορεί να εκτελεστεί στο ακεραιο.
 
Το σύστημα τιμών Internet παρουσίασε προσωρινό τεχνικο πρόβλημα με αποτέλεσμα να εμφανίσει τον κωδικό 0631879 KEYBOARD LOGITECH K360 WRL GR PUR.PEB. με ασυνηθιστα μεγαλη έκπτωση on line  80% σε σχεση με την τιμή  καταστήματος.
 
Αυτό προκάλεσε υπερβολικά μεγάλη ζήτηση σε λίγες μόνο ώρες με αποτέλεσμα την ταχύτατη εξάντληση του κωδικού.
 
Παραμένοντας όμως πιστοί στη δέσμευση για παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης σε όσους προτιμούν το Public.gr εξασφαλίσαμε για εσάς 1 τεμάχιο στην τιμή που έγινε η παραγγελία.
 
Τέλος και για την δική σας πληρέστερη ενημέρωση σας παραπέμπουμε στο σημείο των όρων και προϋποθέσεων συναλλαγων του Public σχετικά με αυτές τις περιπτώσεις  
Ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ακόμη καλύτερα την επόμενη φορά .
 
Με εκτίμηση,
PublicCustomerPassion"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E εντάξει εσύ πήρες τουλάχιστον ένα απ'ότι κατάλαβα, άλλοι δεν πήραν τίποτα...

αυτο ειναι το θεμα ναι, γι΄αυτο το ποσταρα.. 

το σωστο θα ηταν να παραλαβουν ολοι απο ενα πιστευω.. εγω ειχα κανει αρχικα παραγγελια για τρια κομματια φαντασου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τους έστειλα ένα ωραιο μαιλ .. + έκανα και μια ωραιότατη αξιολόγηση στο skroutz . και πριν λιγο με πήρε με κοπελιά απο τα public να μου ζητήσει συγνώμη(μου είπε ότι για ολα έφταιγε το σύστημα κτλπ και για την προτεραιότητα και για ολα ) ...
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τους έστειλα ένα ωραιο μαιλ .. + έκανα και μια ωραιότατη αξιολόγηση στο skroutz . και πριν λιγο με πήρε με κοπελιά απο τα public να μου ζητήσει συγνώμη(μου είπε ότι για ολα έφταιγε το σύστημα κτλπ και για την προτεραιότητα και για ολα ) ...

 

 

Kαι δεν της είπες "ωραία τα συγγνώμη, εγώ βολεύομαι και με το μαύρο αν θέλετε να είμαστε εντάξει"?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου στειλαν τωρα ενα email που λεει το πρακατω ενω μου εχουν στειλει ηδη ποιο πριν οτι ετοιμη να παω να το παραλαβω

 

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε τo Public.gr για τις αγορές σας.

Κατόπιν σχετικού αιτήματός σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας με αριθμό o173269008 βρίσκεται σε επεξεργασία το οποίο σημαίνει ότι οι συνάδελφοί μας έχουν αναλάβει να συλλέξουν το προιόν. Θα λάβετε ειδοποίηση από το κατάστημα μόλις είναι έτοιμη η παραγγελία σας για παραλαβή.

 


Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία.

Με εκτίμηση,
Public.gr Customer Passion

www.public.gr info@public.gr • 30 καταστήματα Public σε όλη την Ελλάδα

θέμα:#55566

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι δεν της είπες "ωραία τα συγγνώμη, εγώ βολεύομαι και με το μαύρο αν θέλετε να είμαστε εντάξει"?

Δεν μου ήρθε στο μυαλό όταν το σήκωσα αλλα τους το είχα γράψει στο μαιλ. 

δεν πάει να μαμιθει μωρέ θα ζησω και χωρίς αυτό  , αυτοί χάνουν πελάτες...σήμερα ημουν εγω αυριο θα είναι κάποιος άλλος .. 

Με το μπαχαλο που επικράτησε μας έδειξε το πόσο καλά οργανωμένο μαγαζί  είναι . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...