Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα θεωρω οτι θα ηταν καλυτερο να τρωγαμε ολοι ακυρο , παρα αυτο που ζουμε τωρα ... Εστω οτι οντως επαιξε λαθος τιμολόγηση , αποφασιζεις όμως να στειλεις ότι απόθεμα εχεις , τουλαχιστον καντο σωστα . Και το λεω εγω που πηρα απο ζωγραφου ενω αλλοι στο ιδιο καταστημα με νωριτερη παραγγελια απο μενα φαγανε ακυρο . Συνεπως το σκεπτικο οτι τα τεμαχια ηταν ηδη στο καταστημα , οποτε οσοι ειναι Πυλαια Θεσσαλονίκης πηραν ολοι δε πολυστεκει . Και ζωγραφου ειχαν/ηρθαν τεμαχια, αλλα το sort orders by ascending ειναι για αυτους πυρηνική φυσική ! Λετε να παραγγείλουμε ολοι απο 10 προιόντα μεγάλης αξιας με παραλαβη απο το καταστημα και να μην εμφανιστουμε για Retaliation ? An eye for an eye :devil: . Αυτοι γιατι μας δουλεύουν κανονικά? :mad:

Γουσταρω. Και όταν με ειδοποιήσουν για παραλαβή θα τους πω συγνώμη ο εγγεφαλος μου παρουσίασε προσωρινό τεχνικό πρόβλημα με αποτέλεσμα να κανει ασυνήθιστα μεγάλη παραγγελια που δε μπορω να καλυψω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με πήραν τηλεφωνω για την αρνητική αξιολόγηση στο skroutz για να μου ζητησουν συγνώμη.

Τους απάντησα πως η συγνώμη θα ήταν δεκτή αν μου έδιναν έστω και ένα πληκτρολογιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω μαζικες παραγγελιες της Sony KD-84X9005 - 4k Ultra HD που ειναι στα 25000€ και κατοπιν παραγγελιας με παραλαβη απο το καταστημα και πληρωμη με αντικαταβολη, εννοειται δε θα παει να παραλαβει κανεις. :D :D :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουσταρω. Και όταν με ειδοποιήσουν για παραλαβή θα τους πω συγνώμη ο εγγεφαλος μου παρουσίασε προσωρινό τεχνικό πρόβλημα με αποτέλεσμα να κανει ασυνήθιστα μεγάλη παραγγελια που δε μπορω να καλυψω.

Γιατί όχι ? με τοσο εμπαιγμο που εχουμε φαει αυτο τους χρειαζεται . Και για να το χοντρύνω θα έλεγα να κανουμε καινουρια accounts με οτι να ναι στοιχεια και αστους να ψαχνονται (ουτε κινδυνεύουμε να μας bannaroun ετσι) Με το να παιρνουν τηλεφωνα επειδη ειπαμε την αληθεια στο σκρουτζ δεν καταφερνουν τπτ . Ισως με υπογειους τροπους καταφερουν να αλλαξουν προς το καλυτερο ολων τις γαματες διεργασες του θεικου τους συστηματος .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS.  Παρέλαβα και εγώ 1 (από τα 4 που ζήτησα).  Τσακωμός τώρα στο σπίτι για ποιος θα το πάρει.

 

Όλα τα λεφτά η φάτσα της ταμίας που δεν πίστευε το νούμερο που βγήκε στην οθόνη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά ειλικρινά, 31 σελίδες για ένα πληκτρολόγιο ? Εδώ έχουμε τόσα προβλήματα και αισθάνεστε εξαπατημένοι από μια εταιρία για 5€? Είναι αστείο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειροτερο ειναι οτι τα λεφτα που γλιτωσαμε απο τις προσφορες θα τα πληρωσουμε με ψυχικη ηρεμια....

απο τοτε που εβαλα το κινητο μου στην φορμα παραγγελιας για το remote εξαρχης και για το πληκτρολογιο μετεπειτα με εχουν ξεσκισει στα τηλεφωνα απο το 2111819515 δηλ public για να μου πουλησουν wind....

και μιλαμε μεσημερια 4 η ωρα κτλ

το μετανοιωσα λεμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το poll σαλάτα είναι, δεν βγαίνει κάτι. Κι εγώ θα ήθελα να αλλάξω από ακόμα περιμένω σε ακύρωση αν γινόταν. Πρακτικά μόλις έβαλα αρνητική για την ακύρωση 6 μέρες μετά (παραγγελία 08:30 Παρασκευή), αν το κάνουν όλοι όσοι δεν παρέλαβαν ίσως έχει κάποιο αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άνοιξα χθές και μου έκανε εντύπωση ότι ο διακόπτης ήταν στο on (πήρα σφραγισμένο).Tο Logitech setpoint εμφανίζει πλήρη φόρτιση.Το παρατήρησε κανένας άλλος ? Στίς μπαταρίες βέββαια είχε αυτό το κίτρινο βέλος το οποίο λογικά δεν θα επέτρεπε την κατανάλωση ακόμα και αν ήταν στο on.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πολλοι θέλουμε να αλλάξουμε τις επιλογες μας στην ψηφοφορία μετά τα τελευταία ακυρωτικά...

 

Λεγαμε και νωριτερα: 

 

Ρε συ Matrixxx δεν κανεις ενα τελευταιο reset την ψηφοφορια γιατι οι μισοι εδω μεσα απαντησανε οτι να ναι.

Τωρα που ειναι αρχη και δεν εχουν απαντησει πολλοι.

 

 

Δεν γινεται reset ειπαμε παιδια. Ευτυχως ειναι σχετικα λιγοι αυτοι που παρα τις οδηγιες απαντησαν χωρις να δωσουν την απαιτουμενη προσοχη.

 

Οδηγιες υπαρχουν και στον τιτλο του Poll και εδω:

http://www.insomnia.gr/topic/489590-keyboard-logitech-wireless-keyboard-k360-5€/page-23#entry52442032

 

Λεω για τελευταια φορα πως οι ψηφοφοριες (εδω που ειμαστε τουλαχιστον) δεν μπορουν να εχουν πολυπλοκη δομη, παρα μονο ερωτηση στην οποια μπορεις να επιλεξεις μια ή περισσοτερες απο συγκεκριμενες απαντησεις. Ουτε δυνατοτητα να βαλει δικη του απαντηση το μελος υπαρχει (ανοιχτου τυπου δηλαδη πεδιο) ουτε να επιλεξει μεταξυ πραγματων απο κυλιομενο μενου σε ενα σετ 3-4 ερωτησεων που θα ηταν το ιδανικο. 

 

Το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να περιμενουμε 1-2 μερες ωστε να ξακαθαρισει η κατασταση (ΑΝ), και να κανουμε ενα νεο poll που θα εχει μονο μια ερωτηση με επιλογες : Παρελαβα, Ακυρωθηκα, "Ακομα περιμενω το τρολεϊ".

 

Οι περισσοτερες απο μια ερωτησεις και οι αρκετες επιλογες δεν χειριζονται σωστα απο ολους, παρα μονο απο τους μισους με 2/3 στην καλυτερη, οποτε μαλλον τελικα μπερδευουν τα πραγματα και δεν δινουν καθαρη εικονα, παρα μονο οταν φας μιση ωρα να δεις ποιος εκανε πιο λαθος και γιατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγειλα 14/6 δηλαδή ξημερώματα παρασκευης κατα τις 4 το πρωί....πριν λίγες ώρες μου ακύρωσαν την παραγγελία. Παραλαβή απο το κατάστημα του Αιγάλεω είχα βάλει...λίγη σημασία έχει...απο black list το συγκεκριμένο κατάστημα. Μπορούσαν με μικρή χασούρα να γίνουν μεγάλοι μάγκες, αλλά δεν είχαν την εξυπνάδα να το κάνουν. Και αρνητική κατευθείαν στο σκρουτζ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...