Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

"Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Public για τις αγορές σας.

 

Ζητουμε θερμα την κατανοηση σας για το ότι η παραγγελία σας δε μπορεί να εκτελεστεί στο ακεραιο.
 
Το σύστημα τιμών Internet παρουσίασε προσωρινό τεχνικο πρόβλημα με αποτέλεσμα να εμφανίσει τον κωδικό 0631879 KEYBOARD LOGITECH K360 WRL GR PUR.PEB. με ασυνηθιστα μεγαλη έκπτωση on line  80% σε σχεση με την τιμή  καταστήματος.
 
Αυτό προκάλεσε υπερβολικά μεγάλη ζήτηση σε λίγες μόνο ώρες με αποτέλεσμα την ταχύτατη εξάντληση του κωδικού.
 
Παραμένοντας όμως πιστοί στη δέσμευση για παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης σε όσους προτιμούν το Public.gr εξασφαλίσαμε για εσάς 1 τεμάχιο στην τιμή που έγινε η παραγγελία.
 
Τέλος και για την δική σας πληρέστερη ενημέρωση σας παραπέμπουμε στο σημείο των όρων και προϋποθέσεων συναλλαγων του Public σχετικά με αυτές τις περιπτώσεις  
Ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ακόμη καλύτερα την επόμενη φορά .
 
Με εκτίμηση,

PublicCustomerPassion"

 

 

 

Αποστολή στο χώρο μου Χωρίς κόστος μεταφορικών 

 

Παραγγελεία 14/6   07:00 π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αποστολή στο χώρο μου Χωρίς κόστος μεταφορικών 

 

Παραγγελεία 14/6   07:00 π.μ

 

και εμείς που παραγγείλαμε πέμπτη φάγαμε άκυρο.. τραγικό το Public τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις επεστρεψα απο το καταστημα της Τσιμισκη, χθες πηρα mail για παραλαβη και σημερα παρελαβα, ειχε μια στοιβα με πολλα κομματια ακομα τα οποια ολα ηταν με ονομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο!!! Με πήραν τηλ. από τα public της Νέας Σμύρνης να πάω να παραλάβω μόλις τώρα!!!  :confused:

 

Ποτε ειχες κανει παραγγελια φιλε μου?

 

Αποστολή στο χώρο μου Χωρίς κόστος μεταφορικών 

 

Παραγγελεία 14/6   07:00 π.μ

 

Παραγγελια μου στις 14/6 στις 01:00 πμ ακυρωνεται, παραγγελια 6 ωρες μετα εκτελειται και παραδιδεται.

Εεεε ρε καταγελλια πους τους χρειαζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα την παρασκευή και μου ήρθε email να το πάρω σήμερα,πήγα το πήρα στο κατάστημα Ιωαννίνων.

Άψογο το πληκτρολόγιο,υπέρ-ευχαριστημένος εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα την παρασκευή και μου ήρθε email να το πάρω σήμερα,πήγα το πήρα στο κατάστημα Ιωαννίνων.

Άψογο το πληκτρολόγιο,υπέρ-ευχαριστημένος εγώ.

 

Αλλος ενας Παρασκευη. Να χαρω εγω την αποθηκη τους και το FIFO συστημα που εφαρμοζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω οτι θα ηταν καλυτερο να τρωγαμε ολοι ακυρο , παρα αυτο που ζουμε τωρα ... Εστω οτι οντως επαιξε λαθος τιμολόγηση , αποφασιζεις όμως να στειλεις ότι απόθεμα εχεις , τουλαχιστον καντο σωστα . Και το λεω εγω που πηρα απο ζωγραφου ενω αλλοι στο ιδιο καταστημα με νωριτερη παραγγελια απο μενα φαγανε ακυρο . Συνεπως το σκεπτικο οτι τα τεμαχια ηταν ηδη στο καταστημα , οποτε οσοι ειναι Πυλαια Θεσσαλονίκης πηραν ολοι δε πολυστεκει . Και ζωγραφου ειχαν/ηρθαν τεμαχια, αλλα το sort orders by ascending ειναι για αυτους πυρηνική φυσική ! Λετε να παραγγείλουμε ολοι απο 10 προιόντα μεγάλης αξιας με παραλαβη απο το καταστημα και να μην εμφανιστουμε για Retaliation ? An eye for an eye :devil: . Αυτοι γιατι μας δουλεύουν κανονικά? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω οτι θα ηταν καλυτερο να τρωγαμε ολοι ακυρο , παρα αυτο που ζουμε τωρα ... Εστω οτι οντως επαιξε λαθος τιμολόγηση , αποφασιζεις όμως να στειλεις ότι απόθεμα εχεις , τουλαχιστον καντο σωστα . Και το λεω εγω που πηρα απο ζωγραφου ενω αλλοι στο ιδιο καταστημα με νωριτερη παραγγελια απο μενα φαγανε ακυρο . Συνεπως το σκεπτικο οτι τα τεμαχια ηταν ηδη στο καταστημα , οποτε οσοι ειναι Πυλαια Θεσσαλονίκης πηραν ολοι δε πολυστεκει . Και ζωγραφου ειχαν/ηρθαν τεμαχια, αλλα το sort orders by ascending ειναι για αυτους πυρηνική φυσική ! Λετε να παραγγείλουμε ολοι απο 10 προιόντα μεγάλης αξιας με παραλαβη απο το καταστημα και να μην εμφανιστουμε για Retaliation ? An eye for an eye :devil: . Αυτοι γιατι μας δουλεύουν κανονικά? :mad:

θα το εκανα ανετα απλα για να χρεωθουν το κωλο τους σε μεταφορικα, ηδη εφαγαν ενα ξεγυρισμενο κραξιμο στο σκρουτζ.το γεγονος οτι παρελαβαν ατομα με ωρα παραγγελιας μετα απο τη δικη μου(εγω εφαγα ακυρο) ειναι απλα γελοιο.με ποιο κριτηριο επελεξαν ποιος θα παρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...