Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν παιζουν 100 ποντοι απο αλλα παιχνιδια , τοτε αρθροιστικο κουπονακι με 20%

και  το βρετανικο storefront λογικα θα ναι φθηνοτερο του ευρωπαικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο παιχνιδακι, εχω ξεκινησει και λιωνω, τρεχει και πολυ καλα στο συστημα μου, να ειναι καλα το dx12!

 

Αλλα αυτο το FOV μου φερνει μια μικρη ζαλαδα ρε γαμωτ....ολοι ετσι παιζετε, η το εχετε πειραξει μεσω config?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, να ρωτήσω και κάτι ακόμα, Με το βασικό game Είσαι ευχαριστημένος ή πρέπει να αγοράσει κανείς extra DLC π.χ survival?

Και κάτι ακόμα επειδή τώρα μαθαίνω αυτό το season pass τι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στο 1.7 πάντως με την έλευση του new ninjabike αμφιβάλλω αν θα υπάρξει dps παίχτης ποτέ ξανά στο game. Oχι όπως τον ξέρουμε εμείς, με 9Κ+ firearms.

 

 

Είναι πολύ απλο τι θα χρησιμοποιηθεί περισσότερο από τους παίχτες και είναι προφανές imo.

 

Hybrid φάση, 2 banshee, 2 predator, 1 tact, 1 ninjabike. Με διαφορες παραλλαγές αναλόγως το τι ζητάς από το build σου.

 

Do the math.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά παρακολουθώ καιρό το φόρουμ (όχι μόνο αυτό και διάφορα άλλα σχετικά με gaming στο insomnia) έχω πολύ καιρό να γράψω ήθελα να αναφερθώ για το συγκεκριμένο παιχνίδι το λιώνω από τότε που βγήκε το κοντέρ γράφει κοντά 180+ μέρες. 

Alex21121988 πάνω σε αυτό που είπες το μόνο hype για το 1.7 είναι η ninjabike, θα έχουμε τρελούς συνδυασμούς να κανουμε.Ευτυχως κάτι ήξερα και κράτησα μερικές ninja καλές σε stats και armor cap όποτε θα είμαι κομπλέ όταν σκάσει το update να φτιάξω τα build που έχω στο μυαλό μου! το μόνο κακό είναι ότι θα χάνουμε στα build διάφορα exotics-high ends πχ barretts- savage αλλά θα μου πεις δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα κάτι θα χάσουμε μικρο το κακο.

 

1ο build που θα κάνω και πιστεύω το επόμενο meta build θα είναι 3 alpha 2 banshee και γεια σας θα *** 4 ταλέντα π.χ σε smg με responsive,deadly,unforgiving,compented, μαζί με τα crit damage-chance ανάλογα στα modes που θα έχεις + στα gear θα λιώνεις μαζί και 10% από banshee extra + 5 από alpha είναι op.

 

Εδω τώρα παίζω με alpha και λιώνω άτομα με 9κ+ firearms (έχω στο mp5 cap base damage με responsive,deadly,unforgiving,compented, με 6200 firearms 401,000 toughness  όταν μπει το barretts φτάνω 423+ toughness και μαζί με booster πιο πάνω για τανκι φάση η αν θέλω πιο πολύ dps πάω 7500 firearms 370+ toughness με barrett's+savage είμαι κοντά 50% crit chance μαζί με τα 7 από savage και με bonus από pusle φτάνω πιο πάνω... και crit damage 111 και 120 αν αλλάξω ένα gear με ρολ σε crit damage.

 

Άλλοι συνδυασμοί αν θες να δώσεις ξύλο καλό σε rogues 3 banshee 2 predator.Skill power με τουρετακι 3 tac 2 firecrest η αν θες το ανάποδο 3 fire-2tac με full skill haste.pve 2 sentry-2 dead eye και 1 tac για cap skill haste.

 

Όσο για τα classified gears να πω την αλήθεια δεν τρελάθηκα μόνο το striker λέει...άσε που τα drop rates θα είναι πολύ χαμηλά από τα global events θα πρέπει να λιώσεις αρκετά δεν νομίζω να ασχοληθώ αδιάφορα μου είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το έχω παρατήσει σχεδόν 1 χρόνο θα ήθελα να γυρίσω να το τσεκάρω αλλά Solo θα είναι λίγο δύσκολο, οπότε υπάρχει κανα άτομο να παίξουμε παρέα και να μου εξηγήσει  τι παίζει  αυτή την στιγμή και γενικά με τα Gear.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...