Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι κυριες αποστολες ειναι η ιστορια του παιχνιδιου.Μολις τερματισεις την ιστορια θα μπορεις να κανεις αυτες τι αποστολες σε υψηλοτερο βαθμο δυσκολιας.Επειδη τα πραγματα που παιρνεις απο την dark zone δεν πανε κατευθειαν στο stash θα πρεπει να τα κανεις extract.Το dlc needed στο γραφει γιατι πρεπει να εχεις αγορασει καποιο dlc για να παιξεις το εξτρα περιεχομενο.Τερματισε την ιστορια και μετα αρχιζει το πραγματικο παιχνιδι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, gildo είπε

Οι κυριες αποστολες ειναι η ιστορια του παιχνιδιου.Μολις τερματισεις την ιστορια θα μπορεις να κανεις αυτες τι αποστολες σε υψηλοτερο βαθμο δυσκολιας.Επειδη τα πραγματα που παιρνεις απο την dark zone δεν πανε κατευθειαν στο stash θα πρεπει να τα κανεις extract.Το dlc needed στο γραφει γιατι πρεπει να εχεις αγορασει καποιο dlc για να παιξεις το εξτρα περιεχομενο.Τερματισε την ιστορια και μετα αρχιζει το πραγματικο παιχνιδι.

δηλαδή στο extraction βγάζει τα όπλα στο κανονικό παιχνίδι? δεν το έχω κάνει πότε γιατί συνέχεια μας την πέφτουν ένα σορό άτομα και μας σκοτώνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το extraction ναι...αυτο κανει!Οτι εχεις μαζεψει μεχρι εκεινη την στιγμη (max 6 items νομιζω) στα πεταει στο Stash σου αν πετυχει τo extraction. Και αυτο γινεται οσες φορες θελεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Το extraction ναι...αυτο κανει!Οτι εχεις μαζεψει μεχρι εκεινη την στιγμη (max 6 items νομιζω) στα πεταει στο Stash σου αν πετυχει τo extraction. Και αυτο γινεται οσες φορες θελεις!

9 ITEMS TO DARK ειναι μακράν το καλύτερο λοοταρισμα μέσα στο game πλέον όμως κάνεις extraction μόνο τα shield cash μοβ κίτρινα άντε και κάνα exotic  wapon...... ta classified πλέον βρίσκεις εύκολα.... 

Στις 17/7/2018 στις 7:44 ΜΜ, vasilissouvlaki είπε

παιδιά επειδή δεν το έχω πολύ (17 lvl)  παίξει και μπαίνω τώρα. έχει λίγες αποστολές στο μαπ και έχει μερικές side missions και ο μίσος χάρτης είναι dark zone και δεν κατάλαβα και τι είναι αυτό το πράγμα και τι κάνει το export που περιμένουν. έχει και κάτι dlc needed. τα φώτα σας γιατί θέλω να κάνω αποστολές γιατί μου αρέσει το game.

dlc είναι το underground surivor το last stand pvp mode ..δεν τα χρειάζεσαι για να ανέβεις  άλλα για την εμπειρία... τέλειωσε όλες της αποστολές (μαζι μετα incursions στο main  και μετά πηγενε σε καθε safe house ξεκλείδωσε όλα τα side mision.. οταν κανεις ολα αυτα  ανέβασε το τιερ οταν πας 30  ξεκινάει το game... 

Επεξ/σία από emperorN
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας κ απο μενα.Βλεπω το παιχνιδι στην τιμη των 8 ευρω.Εχω την εξης απορια,αν το ξεκινησω τωρα θα πετυχω κανεναν αλλον online?Αξιζει η αργησα πολυ?ποια η διαφορα των δυο εκδοσεων? ποιο πρεπει να αγορασω αν κανω το βημα?

https://2game.com/tom-clancy-s-the-divisiontm-standard-edition-emea?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

https://2game.com/tom-clancy-s-the-divisiontm-season-pass?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

 

Επεξ/σία από delpaolo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ενα ειναι το βασικο παιχνιδι  (Standar edition) το αλλο ειναι το season pass δηλαδη σου ξεκλειδωνει ολα τα DLC,Modes κτλπ...Το 2ο χωρις το πρωτο δεν παιζει νομιζω...Για τον κοσμο που λες τωρα σιγουρα θα εχεις θεμα.Περιμενε ομως να σου πει καποιος που παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου αρέσουν τέτοιου είδους παιχνίδια και πιστεύεις ότιθα έχεις όρεξη από ένα σημείο και μετά να grindareis πολύ με σκοπό να σου τύχεικάτι καλό τότε πάρτομε κλειστά μάτια. Εγώ που το έβλεπα από όταν βγήκα και δεν είχα pc να το πάρω το έχω τώρα από την Μάιο και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου πάρε και τα dlc μαζί γιατί αξίζουν. Τώρα από κόσμο μια χαρά έχει και ειδικά τα σκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...