Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, mecp2 είπε

Δε μπορώ να ξέρω αν το δικό σου περιλαμβάνει το public test η είναι Μόνο το public test. 

Υπάρχει και σκέτη PTS version δηλαδή;

Κάποιος άλλος γνωρίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από τα ποιό εκνευριστικά του παιχνιδιού είναι που δεν κάνει save ενδιάμεσα στις

αποστολές δηλαδή αν δεν τελειώσεις την αποστολή και κάνεις log out απο

το παιχνίδι όταν ξαναμπείς σε βγάζει απο την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

μπηκα σημερα να ξεκινησω το περηβοητο GE μιας και τα προηγουμενα δεν ειχα παρει χαμπαρι / δεν ειχα χρονο λογω εργασιας.. και σμρ μιας και ημουν ελευθερος ειπα να ασχοληθω.

Πως παει το πραγμα εκει; εννοω για να παρω rewards απο GE τι πιστες πρεπει να παιξω; ειναι διαθεσιμο και στην DZ? δηλαδη μπορει απο καποιον LMB για παραδειγμα να παρω GE reward? 

Τα φωτα σας παρακαλω, νομιζα πως ηταν σε φαση underground / skirmish που εμπαινες στο δωματιο επελεγες και επαιζες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά , εγώ με τον φίλο μου ξεκινήσαμε το game ( παίζαμε   3 χρόνια στο ps4 ) και ψάχνουμε κάποιον αν μπορεί να μας μπουσταρι να πάμε 30.  οποίος ενδιαφέρετε να χελπαρι ας μ στήλη πμ.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

καλημερα εχω το παιχνιδι καμια εβδομαδα και μπορω να πω πως το εχω λατρεψει απορω γιατι δεν το ειχα παρει πιο νωρις το εβλεπα καιρο τωρα σε youtube και προσπαθουσα να αποφασισω αν θα μ αρεσει και καταλαβα ποσο λαθος εκανα. πολυ ωραια γραφικα στα max που το παιζω και το concept ειναι πολυ καλο. ειμαι 30 lvl μην σας φανει περιεργο βρηκα τυχαια εναν στο  chat και με πηγε σε λιγες ωρες 30lvl και απο εκει ξεκιναει το πραγματικο game. οποιος θελει και ειναι στο ιδιο και καλυτερο lvl γιατι κ εγω δεν ξερω και πολλα ας με κανει add στο steam Virus200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ετσι και εγω το ειχα  ξεκινησει πριν κανα χρονο.Στην αρχη ειπα θα βαρεθω αλλα μετα εκαψα 150 ωρες μαζεμενες.Πριν κατι μερες το αρχισα ξανα για να δω το 1.8.1 και το global event.Αποτελεσμα ηταν να κατσω αλλες 60 ωρες μεσα σε 10 μερες.Περισσοτερο το  pve μου αρεσει στο παιχνιδι.

Επεξ/σία από gildo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gildo είπε

Ετσι και εγω το ειχα  ξεκινησει πριν κανα χρονο.Στην αρχη ειπα θα βαρεθω αλλα μετα εκαψα 150 ωρες μαζεμενες.Πριν κατι μερες το αρχισα ξανα για να δω το 1.8.1 και το global event.Αποτελεσμα ηταν να κατσω αλλες 60 ωρες μεσα σε 10 μερες.Περισσοτερο το  pve μου αρεσει στο παιχνιδι.

Περναει η ωρα και δεν το καταλαβαινω καν εχω να παιξω pubg κανα 4αρι μερες εξαιτιας του χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
3 ώρες πριν, vasilissouvlaki είπε

παιδιά μπήκα σήμερα μετά από καιρό και μου λέει ότι ο σερβερ δεν είναι διαθέσιμος. ξέρει κανένας τι γίνεται?

Στο PS4 ξέρω ότι ο server είναι κάτω λόγο προβλήματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά επειδή δεν το έχω πολύ (17 lvl)  παίξει και μπαίνω τώρα. έχει λίγες αποστολές στο μαπ και έχει μερικές side missions και ο μίσος χάρτης είναι dark zone και δεν κατάλαβα και τι είναι αυτό το πράγμα και τι κάνει το export που περιμένουν. έχει και κάτι dlc needed. τα φώτα σας γιατί θέλω να κάνω αποστολές γιατί μου αρέσει το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...